Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Hecate

2018. július 26.

Nem irritált és kellemes érzés volt lemosni vele egykoron az arcom. Azonban miteszer, pattanás ellen nem ért semmit és nem is volt olcsó. Én szettben vettem az artisztító koronggal, aminek igencsak minimális radírozó hatása volt a szemcséi ellenére, látszatból kicsit habzott, de együtt se értek semmit. Az illatukat kedveltem, ám a bőrőm hosszabb távon még jobban fénylett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

Nyancatfluff

2018. június 5.

Szépen leszárítja a nagyobb patikat és az orrom körüli miteszereket. Nálam 5ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Vivi0507

2018. március 11.

Nekem sajnos sehogy sem jött be , amit ír nem váltja be pedig reggel és este is áttöröltem vele az arcom , semmi eredménnyel . Erősen alkoholos , így nem ajánlom senkinek , mostanában a telefonom törlésérre használom , erre legalább bevállt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Fruy1221

2018. március 2.

Nagyon nehéz a Neutrogena termékekről rosszat írnom, de ez most nem jött be annyira. Nem pattanásos a bőrőm, de most valamiért kijött 2 az állam közelébe és gondoltam veszek egy jobb minőségű tonikot. Jelzem nálam nem okozott semmiféle irritációt és az alkohol szagra sem vagyok finnyás. 4 nap után eltudtam tüntetni a pattanásokat nagyon nehezen, de szerintem többet segített egy másik termék amit szintén használok. Az arcot alapjáraton jól megtisztítja azzal nincs bajom. Jó most aki nagyon pattanásos erre a 4 nap alatt végre eltüntettemre ne sértődjőn meg, de nagyon nem szeretem ha az alapjáraton sima arcbőrőmre kijön. Elhasználni elhasználom ezt a fajtát újra nem veszem. 3*-ot ér nálam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

R3kaBarta

2018. január 9.

Nekem tényleg csodaszer! Egy használat után szebb lett az arcom. Nálam nem lép fel semmi féle irritáció.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

luccsoka2

2017. október 29.

Használgatom,de az erős alkoholos szag nagyon irritál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Használgatom,de az erős alkoholos szag nagyon irritál...

lexike000

2017. október 9.

Egy ismerősömnél próbáltam ki és akkor megtetszett. Sokáig kerülgettem, de megvettem. Nem bántam meg.
Felkenéskor picit csíp, de utána ez megszűnik. Szépen megtisztítja a bőrömet. Viszont, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

goldgirl

2017. szeptember 21.

Van összehasonlítási alapom, több márkától is próbáltam már micellás lemosót, de talán ennél tapasztaltam leginkább bőrirritációt. Termékteszt keretében jutottam hozzá a Rossmannban, aminek nagyon örültem, viszont csalódás volt. Jó az illat, lehozza a sminkmaradványokat, de borzasztóan irritálja a bőrt, alig várom, hogy utána lemossam tiszta vízzel az arcom. Biztosan maradok a jól beváltnál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

dechertadel

2017. augusztus 30.

Nagyon nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos egyelőre nem érzem hogy használna.
Ahogy többen is írták, nagyon alkoholos, és ha van egy-két frissen kinyomott pattanás az arcomon, szörnyen csíp.
Leginkább egyébként a mitesszereltávolító funkciója miatt vettem meg, mert az orromon rengeteget a mitesszer, de mostmár lassan egy hónapja napi két alkalommal használom, és nem használt egy kicsit sem.
A koszt leszedi az arcomról, de ez az egyetlen pozitívum a termékkel kapcsolatban. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

zek

2017. augusztus 26.

Minden le szed, amit le kell szednie. Először erős volt, de hozzá szoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Minden le szed, amit le kell szednie. Először erős volt, de hozzá szoktam.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid