Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Syub

2017. augusztus 18.

nem teszi a dolgát és rengeteg benne az alkohol ahogy párolog iritálja a szemem meg akkor is ha a közelében sem használom szóval sminklemosásra sem jó

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

zsuzsu92

2017. augusztus 10.

Nagyon alkoholos, csípi az arcomat, és másnapra szinte úszik a bőröm a zsírban.
A világoskék clean & clear sokkal jobban bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nagyon alkoholos, csípi az arcomat, és másnapra szinte úszik a bőröm a zsírban.
A világoskék clean & clear sokkal jobban bevált nekem.

olisamsi

2017. augusztus 10.

Nem igazan voltam vele megelegedve az arcradirjaval hasznaltam, gondoltam segiteni fog. Amikor hasznaltam kiszaritotta a borom, es ideig oraig kitisztiott mindent az arcomrol, ha nagyon erosen ranyomtam, aztan meg ugy fenylett a borom, mintha karacsonyfa ego lenne.
Es kesobb ugyanugy visszatertek a mitesszerek, tehat sajnos nem ert semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Es kesobb ugyanugy visszatertek a mitesszerek, tehat sajnos nem ert semmit.

Bernini

2017. augusztus 5.

Pár napja használom, nagyon jól tisztít, eddig nem tapasztaltam hogy szárítana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Pár napja használom, nagyon jól tisztít, eddig nem tapasztaltam hogy szárítana

Xnano

2017. augusztus 4.

Az orromon sokkal kevesebb lett a mitesszer miota ezt hasznalom viszont nagyon irritalja a borom a rengeteg alkohol miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

szilvasitimea

2017. augusztus 4.

Vélemények alapján vettem meg, de annyira elkezdett irritálni az alkohol szaga, hogy váltottam. Nem csinált igazából semmit, a mitesszereket nem csökkentette. Kellemesen tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

poplacsek

2017. július 31.

Őszintén szerintem ez a leg-leg-leg. Az alkoholos összetétele miatt nagyon hatékony. Bőrfertőzésre kezelésére is megfelelőnek bizonyult. Nagyon hatékonyan tisztít, hosszútávon igazán jó csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

ibolyatomko

2017. június 13.

Meg vagyok vele elégedve, reggel és este is használom. Eltünteti a maradék szennyeződéseket is és a mitesszerekkel is csodát tesz. Egyedül az illata ami annyira nem jön be, túl alkoholos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

GaBrIeLLa08

2017. június 7.

Én egyáltalán nem vagyok megelégedve vele nekem szárított a bőrömet az igaz hogy a sminket és a piszkot nagyon szépen le szedte de nekem sajnos nem vált be pedig úgy voltam adok neki egy esélyt még itt találtam rá sok jót olvastam róla de sajnos nem nekem van kitalálva az fix 😅

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

s_kitty

2017. május 18.

Zsíros, mitteszeres, pattanásos, érzékeny bőröm van, ezért gondoltam egy Neutrogena termék szuper lehet, pláne ha kifejezetten mitteszerekre fejlesztették ki. Hát nem így lett.. konkrétan olyan alkoholos ez a cucc, hogy lerohad az arcom annyira csípi. :( Soha többet nem veszem újra. Nagyon nagy csalódás volt, pedig bőrápolás terén nagy kedvenc a neutrogena.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid