Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Handy9404

2017. március 1.

Imádom! Nálam az orr körüli mitesszerek meglepő gyorsasággal tűntek el. Naponta 2x használom, reggel és este, és már a 3. napi használat után észrevehetően lecsökkent a mitesszerek száma. Pattanásokon annyit nem segített, de nem is rontott semmit. Frissnek érzem az arcomat, minden használat után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Kispingvin

2017. január 23.

Nagyon jó! Már 2-3 használat után látható a különbség. Amióta használom nincsenek nagyobb problémámim a bőrömmel. Biztos újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

thisisbeka

2017. január 23.

Különféle márkák hasonló termékeit próbáltam már ki (pl. Clean&Clear), de mindig az volt az érzésem, hogy csak rosszabb lesz tőle az arcom. Viszont ezt a terméket elkezdtem úgy használni, ahogy a csomagoláson javasolják (reggel és este áttöröltem vele az arcom) és kb. 1 hét után nem nőtt pattanásom és nagyon szép sima lett az arcbőröm. A mitesszereim még megvannak, de mintha nem lenne annyira durva, mint volt. De lehet csak placebo :)

Összességében: pattanások eltüntetésere, kialakulásuk megelőzésére tökéletes és frissíti az arcbőrt. De a mitesszerek nem fognak csak úgy eltűnni... :)
Így is megéri, 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Így is megéri, 4/5.

gabii0719

2016. december 29.

Rövid ideje használom a tonikot, de én meg vagyok vele elégedve. Önmagában nem távolítja el a miteszereket szerintem. Én úgy használom, hogy először leradírozom az arcomat, majd utána használom minden nap reggel-este a tonikot. Így szépen halványan tartja sok-sok napig a miteszereimet, és kevesebb is van már belőle. Ha nem használnám, akkor egy-két napon belül újra tele lennék miteszerekkel. Szóval az nem várható el a terméktől hogy önmagában eltávolítja a miteszereket, de ha előtte kicsit rásegítesz arcradírozással vagy esetleg egy kamilla gőzöléssel, utána szerintem nagyon jól alkalmazható és sokat segít. Egyébként meg nagyon jól frissíti az arcomat, a mini pattanásaimat eltüntette egy-két napon belül, aminek nagyon örülök, mert eddig semmivel sem sikerült. Úgyhogy én egyértelműen 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

fuufanni

2016. december 4.

Nekem nagyon csípi és szárítja a zsíros problémás bőröm. Teljesen piros lettem minden használat után. Én valami jóval gyengédebbet ajánlanék mindenkinek, szerintem ennyi alkohol senki arcára sem kell, és a miteszereim pont ugyanúgy megmaradtak mint használat előtt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

krk

2016. december 4.

A miteszereim nem tűntek el, de a pattanásalakulás-gyanús helyeket gyorsan rendbe rakja és kicsit felfrissíti, fertőtleníti az arcom. Az alkohol illat mondjuk elég intenzív, azt annyira nem kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

debreczenieva

2016. november 16.

3 éve használom, nem tudtam lerakni. Nagyon frissítő érzést hagy maga után, szinte függő lettem. Sajnos a pattanások eltüntetésén és megelőzésén kívül sem miteszert, sem kis bőrhiba szerű pattanásokat nem tüntette el. Most kezdtem a garnier 3in1 olajos lemosóját az bevált 1 hét után. Így sajnos itt megszakad a kapcsolatunk. :( de nagyon szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Kriszta01

2016. szeptember 6.

Én évek óta körülbelül még nem vettem kétszer ugyanazt a tonikot (ha igen, akkor csak lustaságból, mert nem volt kedvem újat nézni), hanem mindig valami újat próbáltam ki. Ezt nem a miteszereltávolító tulajdonsága miatt vettem meg, hanem csak azért mert jó áron volt és még nem próbáltam. Nekem mindig is mitesszeres volt az orrom, de egyszer csak azt vettem észre, hogy teljesen eltűntek, és a pórusok összehúzódtak.. akkor esett le, hogy a toniktól. Pár hónapja másik tonikot használok, azóta megint visszajöttek a mitesszerek, úgyhogy ha az elfogy, biztos, hogy ezt veszem újra, és hosszútávon fogom használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

PinkBelleLab

2016. augusztus 31.

Kerestem egy jo tonikot, es ezt tartottam a legszimpatikusnak es olvasgattam a velemenyeket is, ugyhogy megvettem. Szerintem jol tisztit bar nem nagyon volt meg tonikom, az orromon levo mitesszereket szepen kitisztitja es napokig olyan is marad, minimalisan ossze is huzza oket. Ugyhogy egyelore megkapja a max pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Blackxentric

2016. augusztus 1.

Tinikorom kedvenc arctisztítói egytől egyig Neutrogenak. Tonikot ugyan csak ritkán használtam, de ez jó volt. Ajánlom mindenkinek, akinek zsíros, mitesszeres bőre van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid