Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

KovatsDitta

2016. július 16.

Ahhhjjjj.... nagyon szeretem. nagyon jól tisztìt es nem szaritja a borom. szuper!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

dorab

2016. július 9.

Nekem eleinte túl alkoholos volt, míg ez a probléma a nivea tonikoknál nem fordult elő. A miteszer elleni hatását észrevettem, de én használok egy clean&clear miteszereltávolítót is, úgyhogy nem tudom megmondani melyik érdeme inkább. Nem fogom újravásárolni, maradok a Nivea tonikjainál, az Aloe verás nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 9.

fungiiiii

2016. július 1.

Bár mindig megpróbálkozom vele, nekem a szalicilsavas cuccoktól hatalmas pattanások keletkeznek az arcomon, nem értem, h miért. Sajnos most is ez történt. Viszont nem szárít, ami már valami, most gyantázás előtt, epilálás után fertőtlenítésre használom alkoholtartalma miatt, arra remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

DIza

(!)
2016. június 28.

Arclemosás után tonizálóként szoktam használni , az orromon elég sok mitesszer van és ezért vásároltam meg a terméket , nem fűztem nagy reményeket hozzá mert még sose találtam olyan terméket ami valóban eltüntetné a mitesszereket ...... EZ SEM ... a mitesszerekkel semmit nem csinál viszont jól frissít , tisztít , és hagyja lélegezni a bőröm , újra vásárolni viszont biztos hogy nem fogom ezt a hatást olcsóbb termékektől is megkapom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

kbeata

2016. május 20.

Száraz bőröm van, tehát nem gyakran vannak pattanásaim. Minden este ezzel a tonikkal mosom meg az arcomat, miután letöröltem a sminkemet. Nagyon szeretem, mert ha mégis előbújna egy-két pattanás, 1-2 nap alatt elkezdi leszárítani (legtöbbször naponta 5-6-szor kenem be vele). Régebben a Clean & Clear tonikot használtam az ára miatt, de az nem tudta elmulasztani a pattanást ilyen hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

Csoszke

2016. április 2.

Eredetileg nem ezt kaptam volna, csak félreértette anyukám a dolgot, és ezt vette, mikor nekem nem volt időm lemenni Rossmannba. Nem bántam meg. Imádom , tényleg kevesebb lett tőle a mitteszerem, és a pattanásokon is segített. Az arcom a használata után kellemesen puha tapintású lesz. Használok más arcápolási/arctisztítási dolgokat is szóval valószínű nem csak az ő.érdeme, de most tökéletes számomra az arcom. Lehet újravásárolom, eddig egy Clean&Clear terméket használtam, ami annyira nem jött be, hámlasztotta is rendesen a bőröm, de még keresgélek egy ennél is jobb után. Az illata nagyon erős, nem annyira mint a Clean&Clear-é, de akkor is erős. Ezért viszont nem vonok le csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

EvelinNagy

2016. március 12.

Nálam csodaszer! Alapvetően tág pórusú a bőröm, könnyen "mitesszeresedik", illetve abban az áldott havi egyszeres időszakban előbukkannak néha azok a belül növekedő, mérhető magassággal rendelkező pattanásszörnyek is egyszer-egyszer.
Őszintén meglepődtem, hogy nem csak a mitesszerek eltávolítását segíti, de egy ilyen szörnyet is kinyír egy éjszaka alatt. Két-három nap után már csak picike rózsaszín pötty lesz a helyén.

Nem merem napi rendszerességgel használni, mert a benne lévő alkoholmennyiség nem túl kedvező, illetve nem szeretném, hogy hozzászokjon a bőröm és kevésbé legyen hatékony, így biztosan nagyon sokáig boldogít még. Mindenkinek ajánlom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

titkoskuss

2016. március 10.

Annyi biztos hogy a mitesszerim nem ettől fognak eltűnni, minimálisan szárít, de ezek ellenére nem egy rossz dolog. Viszont az árát a hatékonyságához képest sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

szalamaja

2016. március 10.

A férjem használja.Ő igen sok pattanással bajlódik és csak ez segít neki.Ha kipróbálás céljából mást veszek ,oda jukadunk ki hogy semmi nem jó csak ez.Az illata nagyon erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

thepinkdoor

2016. január 31.

November végén (egy tapasztalatlan kozmetikus kezelése után) megváltozott az arcbőröm, az államon és a halántékomon sorra jöttek a pattanások. Soha nem volt annyira rossz állapotban a bőröm, ezért elkezdtem tonikot is használni. Csak a kényesebb, patanásosodásra hajlamos területekre használom, az arcom többi részét a Garnier rózsa kivonatos, rózsaszín flakonos kímélő tonikjával tisztítom.
Maximálisan meg vagyok elégedve, tény, hogy alkoholos, hogy csíp egy kicsit, de legalább tudom, hogy tisztít és hatásos!
Két hónap alatt teljesen helyrerakta az arcomat ez a kombó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Két hónap alatt teljesen helyrerakta az arcomat ez a kombó!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid