Neutrogena

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2020. január 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult formula!

Különleges arctisztító, melyet kifejezetten a mitesszerek eltűntetésére és megelőzésére fejlesztettek ki. A formula a pórusok mélyéig hatol eltávolítva a mitesszerek kialakulásához vezető szennyeződéseket és faggyút. Erős mitesszerellenes összetevője segít megszűntetni a mitesszereket és megelőzi kialakulásukat. Használatával a bőr láthatóan tisztább lesz.

Ár: 600 Ft , Eladó: juno
Állapot: Kb. 2/3-ig van, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előreutalás után postázom, vagy személyesen átvehető Budapesten

Krisztike27

2016. január 19.

Eddig a Clean&Clear Morning Energy tonikot használtam, amivel teljesen meg voltam elégedve. Sajnos elfogyott és egy ideig nem jutottam haza Magyarországra, Ausztriában pedig nem találtam egyetlen boltban sem, így gondoltam kipróbálom ezt. Ha Neutrogena, akkor rossz nem lehet.Hát sajnos tévedtem. Kb 3 napot használtam (reggel és este), mikor azt vettem észre, hogy az amúgy sima bőröm tiszta ragya, az államnál pedig olyan száraz, hogy le tudnám kaparni. Soha többet nem venném újra. Zsíros bőrűeknek biztos megfelelő, de száraz bőrre abszolút nem ajánlanám!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Chrisse

2015. december 2.

Nekem ez a tonik volt a leghatásosabb! :) Sokan próbáltam már, de ez tartotta viszonylag karban a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Munyi

2015. november 22.

Akkor használom, ha előjönnek a ragyáim. Valóban segít eltüntetni őket. Puha és matt lesz tőle a bőr. A benne található hatalmas mennyiségű alkohol miatt (ami az illatán is érződik) eléggé szárít, viszont minden koszt szépen lehoz az arcról, fertőtlenít. Nem használnám minden nap, mivel arra én túl erősnek találom, de mitesszeres-pattanásos időszakban kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Valentine

2015. november 15.

Évek óta ezt használom, reggel és este. A mitesszereket teljesen nem fogja eltüntetni. De rendszeresen használva kevesebb lesz belőlük. Aki viszont csodát vár tőle, az ne ezt vegye. Nagyon jól fertőtlenít. Nem szárítja ki, és irritálja a bőröm, és a pattanásokra is jó hatással van. Én ennyit vártam tőle, ezt pedig tökéletesen teljesítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 15.

halexa11

2015. november 14.

Ettől kétszerannyi mitesszerem lett mint előtte volt. Kipattogot tőle az arcom és száraz lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

Kamillavirag

2015. november 8.

Nagyon hamar látszik az eredmény a használata után viszont nem nagyon képes többet teljesíteni különösen ha az ember gyakran használ alapozót mintha minden nap újra kezdődne a harc a miteszerekkel ugyanonnan indulunk és ugyanoda jutunk. Napi arctoniknak jó, és összébb is húzza a pórusokat szinte azonnal de hosszantarto csodát senki ne várjon tőle szerintem. Még nem tudom hogy újravenném e lehet hogy igen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

sramona

2015. november 5.

Mitesszerek ellen vettem, de 1 hónap mindennapos használat után nem csinált vele sokat.. viszont toniknak tökéletes, sima lesz utána a bőröm. A hibája még, hogy nagyon erős szaga van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 5.

biankaj

2015. október 30.

Nagyon szépen tisztít, nekem az illata is nagyon tetszik, viszont mitesszerből eddig nem lett kevesebb..:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

tutiamatto

2015. október 8.

Adtam neki egy esélyt. De ez a tonik csúnyán visszaélt vele. Az eleve pattanásos bőrömön még több pattanás jelent meg. Csúnyán elbánt vele.
Azért adok 3 csillagot mert jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Azért adok 3 csillagot mert jól tisztít.

peach

2015. szeptember 17.

legjobb dolog a világon
pár nap alatt rendbehozta az undorítóan gyulladt pattanásos fejem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

legjobb dolog a világon
pár nap alatt rendbehozta az undorítóan gyulladt pattanásos fejem