Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mofi

2017. június 19.

Egy tubussal már elhasználtam belőle és annyira imádtam, hogy a (számomra) borsos ára ellenére beszereztem egy újat. Egységesebb a bőrképem tőle, kevesebb a mitesszerem és a pattanásaim is. Szeretem, hogy apró szemcsék vannak benne, amik nem sértik fel a bőrt és nem durván radíroz. Nekem az illata mondjuk nem kéne hozzá, de ezért nem vonok le hiszen nem ez a fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

mimmike

2017. június 19.

Arctisztító kefével használom 2-3 naponta esténként. Marha jó a bőröm tőle, láthatóan tiszta és puhány. Kellemetlen mellékhatást nem tapasztaltam. Az illata tényleg csak addig jó, amíg a tubusban van, használat közben nagyon mű. De ezt leszámítva nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

MedicineDerm

2017. június 18.

Elég sok felesleges és mesterséges összetevő van benne, ennek ellenére elhasználom, ha már megvettem... Az alkohol tartalma miatt picit szárít, meg csíp is, de amúgy ha az ember csatakosra izzadt, nagyon jól tisztít :) A szalicilsav tartalma miatt zsíros bőrre kiváló, párom időnként használja, ő a rózsaszín színével és a csajos illatával nincs kibékülve

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

dendi

2017. június 13.

Szárít, pattanásokat okoz, és büdös mű szaga van. Napi használatra nem ajánlom, max. heti egyszer. Amíg zsíros bőröm volt heti egyszer kétszer használtam, a szagától eltekintve működött. Az utóbbi időben viszont száraz/kombinált bőröm van, azóta nagyon szárít és pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Andyka0622

2017. június 10.

Volt idő, amikor napi szinten használtam reggel-este, ahogyan a termék használati utasításában javasolják. Ez túl sok volt a bőrömnek. Szárította, érzékennyé tette. Később már csak reggel használtam. Még ez is soknak bizonyult. Most, hogy csak heti 2-3 alkalommal használom, este valamivel kellemesebb a hatás, de sok pozitívumot nem mutat. Nem venném újra. Az illata viszont valóban kellemes, élénkítő. És persze roppant csábító a rózsaszín csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

curlyangel

2017. május 13.

Volt, hogy mindennap használtam, nem szárít annyira mint a többi radírozó. Kettő tubust használtam el belőle, de nem venném újra, vannak nála jobb, természetesebb megoldások is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Daisyyy

2017. április 19.

A véleményem tömören: Nagyon jó az illata, a hatása kicsit gyengus, ártani nem árt, de nem veszem újra, mert gyakorlatilag nem csinál semmit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

nocika113

2017. április 10.

Nagyon nagyon szeretem, a szemcsek aproak, a miteszereim es a porusaim sokkal kevesbe lathatoak. A pattanasaimat is szepen kordaban tartja, de ehhez ez a termekcsalad icipicit gyengecske. Ezt azonban egyaltalan nem banom mert osszessegeben sokat javitott a borom minosegen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Sophieb

2017. április 7.

Az illata csodálatos, egészen addig amíg csak a tubusbol szagolom.. felkenve elég mű és egyáltalán nem hasonlít a grapefruitra. Nem vártam tőle csodát, de még így is alul teljesített. Viszont tényleg minden nap lehet használni, mert konkrétan semmit nem csinál. Szóval lehet..De minek?! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

TamaraH

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Finom az illata, már pár nap múlva látszik a hatása. A kedvenc arcradírom, most fogok harmadszorra újra venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)