Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fifi0831

2012. február 15.

Messze a legjobb ebben az árkategóriában, és szerintem a többi Neutrogena termék közül is ez a legszimpatikusabb. Alaposan tisztít, lejön a smink, minden rendben van vele. Mikroszemcséi nagyon jók, nem lesz tőle zsíros bőr érzetem. Nem szárít, és nem lesz olyan 'nyikorgós' a bőröm, amit nem szeretek :)
Nem utolsósorban az illata nagyon jó, már két tubussal elhasználtam, még mindig hat. Voltak más termékekkel gyenge próbálkozásaim, de amint elhasználom azokat, megint újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

svivko

2012. február 13.

Az illata nagyon finom, és a mindennapos használattól sem csökkentett a "pattanás stressztől". Valóban kicsi szemcséi vannak. A sminkemet is le tudtam vele mosni, nem irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

gabbancs

2012. január 11.

Kellemesen radíroz, érzékeny a bőröm, és soha semmi problémám nem volt vele. Mindennapi használatra is tökéletes, és az illata is imádnivaló. 3 tubus után váltottam le, mert már nem volt elég a hámlasztó hatása (megváltozott valami a bőrömmel, mostmár kémiai hámlasztót vagyok kénytelen használni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

Oslacrimale

2012. január 11.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, és a picike szemcsék miatt én általában esténként használom. Szépen tisztítja az arcom, könnyű, kellemes vele radírozni. Már a második tubussal 'fogyasztom'... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

daphne

2012. január 8.

Nem használom minden nap, de az arcom radírozásához tökéletesen megfelel. Isteni az illata, könnyű, zselés az állaga, jól habzik, és az eltávolítása sem okoz problémát (nem kell ledörzsölni, elég ha nedves vattapamaccsal letörlöm). Nekem bevált, általában próbaképpen minden alkalommal más bőrradírt vásárolok, de most egy darabig maradok a Neutrogena mellett.
És a barátom is ezt használja a finom grapefruit illat miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

És a barátom is ezt használja a finom grapefruit illat miatt :)

felicitas

2011. december 26.

Nem sok bőrradírt használtam életemben, így viszonyítási alapom nem sok. Kicsit nagyobb szemcsékre számítottam, mert így azok nem nagyon segítik elő a fizikai hámlasztást, de legalább nem karmolja szét az arcom. Plusz pont. A szalicilsav mint kémiai hámlasztó, nagyon simává teszi a bőröm. Még 1 pont. A szűk pórusaimat nem tisztítja ki annyira, de olyan szert még nem is nagyon találtam. Összességében szeretem, bár száraz bőröm van, mert így is, úgyis hidratálnom kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 26.

chickweed

2011. december 6.

szerintem nagyon jó, teszi a dolgát :) nem használom túl gyakran, hála istennek nem problémás a bőröm, de néha mikor előjön néhány pattanás használom 1-2szer és el is múlik minden bőrhiba :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

Gredel

2011. november 27.

Kellemes az illata viszont ettől több jót nem tudok mondani róla. Az arcom iszonyatosan kipirosodott a radírozás után. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele, ettől csak jobbakat használtam. A kukában landol, számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

Esztincs

2011. november 3.

Kb. 1 hónapja használom. Kiemelkedően pozitív eredményről nem tudok beszámolni, továbbra is vannak pattanásaim, azonban valóban nagyon kellemes az illata, a textúrája, friss, tiszta érzetet kelt használt után. Az eddig próbált bőrradírok közül nálam ő teljesített legjobban, nem szárad, húzódik a bőr használat után. Az ára pedig isteni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 3.

paniti_melinda

2011. október 20.

Nagyon fincsi illata van,ez tette nagyon vonzova.Finom szemcsei vannak,amik megfeleloen tisztitjak,radirozzak a bort.Heti ketszer,haromszor hasznalom,ragyogo es sima lesz tole az arcom.es ami elony hogy nem szaritja a boromet,pedig hajlamos vagyok ra,nagyonis.csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)