Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

shiningstar

2018. augusztus 16.

Eddig három alkalommal használtam minden második napon. A mitesszereim 90%-át az orromnál eltüntette, simább lett tőle a bőröm és nem okozott bőrpirosságot vagy kiütést ellenben a Nivea termékeivel. Ez már eleve egy jó pont. Nem mondhatnám, hogy száraz lett a bőröm utána, de ez nem is kifejezetten zavarna tekintve, hogy az orrom és a homlokom vonala általában olajos. Egyelőre megkapja a három csillagot, de STILL UPDATING!

Update :
Eltünteti a nem túl agresszív miteszereket, nem borzalmas az illata, nem szárít, kellemes, tiszta érzetet hagy maga után ha alaposan lemosod viszont; irritálja és pirosítja az érzékenyebb bőrt. Nem újravevős, de akiknek nem problémás a bőre napi egy használattal vizes tenyérre egy kevés csodát tehet. Ez nekik való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Update :

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Többször vettem, elhasználtam,sem pozitív hatást nem láttam, de negatívat sem. Sima arcradír reggelre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Nekem nagyon-nagyon szárította az arcom, ez után kb az egész arckrémemet rákenhettem az arcomra :D pattanásokat nem okozott,de nem is segített eltüntetni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Niuuuus

2018. július 25.

Szörnyű!!! Kiszáritotta az arcomat, de a T-vonalban és a nyakon pattanast okozott.. soha többet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

velkeiorsi

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Nekem bevált. Jól radíroz és puha lesz utána a bőröm. Nem szárít és nem is zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

Julii

2018. május 14.

Sajnos helyenként hajlamos száradásra a böröm, de ez a radír szépen hámlasztja a száraz részeket. Tisztít, megfelelöen “húzza össze a zsíros bört, nem okoz mitesszert/pattanást. Másodszorra vettem újra és fogom is, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

zsizi

2018. május 6.

Szeretem az illatát, hetente egyszer használom hámlasztás céljából, és nekem bevált. Nem radíroz túl durván, én most egy kis Balea-s szilikon tisztítóval szoktam belemasszírozni a bőrömbe, úgy már egy picit sok, de önmagában meg nem elég hatékony. Nem venném újra, mert már csak natúrkozmetikumokat igyekszem használni. Az INCI-je nem túl szép, és ez zavaró. Nálam használat után néhány pattanást is produkál, már elég régóta használom ahhoz, hogy gyanakodjak, hogy ez a termék hibája. Egyébként anno is ajándékba kaptam, először a hab verzióját használtam, de az nem sokat segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Anett920921

2018. április 19.

Kb. fél éve használom napi rendszerességgel, és láthatóan javult a bőröm állapota. Pattanásom és mitesszerem is alig van már, és egységesít is. Megéri megvenni!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Mafisz

2018. április 11.

Már több hónapja használom és ez mindig felébreszt a reggeli kómámból. Szépen tisztít,frissít. Az elején este is használtam,de úgy kiszárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Ria94

2018. március 28.

Nagyon finom az illata, kellemes kenni, nem bántja az arcbőrt, szépen tisztít a mindennapi szennyeződésektől, DE a mitesszerekkel semmit nem csinál. Szívesen használom, mert nem árt, nem húzódik utána a bőröm, nem lesz tőle szinte polírozott fényes, viszont nem biztos, hogy újraveszem, mert kéne valami, ami mélyebben tisztít. Sminket, napi szennyeződést lemosni kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)