Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kataferenc17

2018. március 26.

Nekem semmit nem használt, sőt, sokkal több mitesszer jött ki a használatát követően. Az illata valóban kellemes, de sajnos nekem csak ennyi pozitívum volt a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

HennyGindele

2018. március 23.

A pattanasokal sok mindent nem csinál viszont egy átlagos minden napi hasznalatra/tisztitasra nem rossz termek az illata nekem tetszik felváltva használom a narancssárga változatával

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

ninarny

2018. március 18.

Nem rossz átlagos tisztításra / radírozgatásra, de azért nagyon-nagyon nem tudja azt mint pl. egy bioderma bőrradír. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

szandie

2018. március 18.

Egynek elmegy, ha egy heten egyszer hasznalom, akkor erzem a radirozo hatasat, ha tobbszor, akkor nem igazan. Szamomra tul aprok a szemcsék benne, a neutrogena termekeit amugy nagyon szeretem, de ebben sajnos csalodtam, tobbet vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

niko9010

2018. március 6.

Egy Rossmannos leárazáskor vásároltam. Száraz és érzékeny bőröm van, így nem lepett meg, hogy a használata után kissé húzódik a bőröm, de mindig használok hidratálót, úgyhogy ez számomra egyáltalán nem zavaró. A bőrömet nem irritálta és utána mindig finom puhának érzem az arcom. Nem egy sláger termék, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

kamelia

2018. február 28.

Húzódik a bőröm a használata után és én a szemcséket is keveslem benne. Nem fogom újravásárolni. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

recike0214

2018. február 27.

Kb. egy hete vettem, hirtelen vásárlás alkalmával a tescoban. Emlékeztem hogy mintha olvastam volna róla jó véleményeket, de nem voltam benne biztos, akor nem volt időm megnézni úgyhogy csak lekaptam a polcról. Mindig tartottam magam a márkától, hát hiba volt. Előtte a nivea arclemosó tejét használtam meg a hozzá illő tonikot, de ez mind a kettő felváltja. Olyan könnyen lehozza a sminket, mikor megmosom vele az arcom érzem hogy milyen puha és tiszta. Kicsit húzza a bőrömet, de mindig használok utána hidratálókrémet. Annyira megtetszett, hogy utána néztem a márka hasonló termékeinek. Csak azért nem veszem újra, mert rátaláltam az itt olvasottak alapján a Hydro Boost termékcsaládra, ami a vízhiányos bőrömnek pont tökéletes lesz remélhetőleg. A következő áldozat ez lesz. Csak jókat tudok róla mondani, mindenkinek ajánlom. A barátnőmnek elég száraz a homlokánál az arca, már-már hámlik, kétszer sminkeltem ki és előtte ezt az arcradírt használta. A harmadik sminkelés előtt láthatóan eltűntek a hámlások és nagyon puha lett a homloka. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

ndorisz1996

2018. február 18.

Megmondom őszintén többet vártam tőle. Nagyon szeretem a Neutrogena-t, ezért ért ez meglepetésként. Az illata tény és való, hogy nagyon jó, viszont nem váltja be a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

akezdetlanya

2018. január 31.

Ajándékba kaptam és így 1 hónap után azt mondom újra venném ha elfogy majd. Az illata fogott meg leginkább. Remington elektromos arckefével szoktam használni, azzal kiválóan teljesít. Nélküle nem olyan nagy szám, a szemcsék lehetnének kicsit erősebbek. Elég sokáig elég ha csak arcra használja az ember lánya, egész testre nem próbáltam, nekem arra más vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

puddin66

2018. január 10.

Kicsit kétkedve vettem meg, de kellemesen csalódtam benne.
Jól tisztít és puhává teszi az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Kicsit kétkedve vettem meg, de kellemesen csalódtam benne.
Jól tisztít és puhává teszi az arcbőrt.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)