Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PattiiT

2017. december 30.

A színe és az illata miatt vettem meg, eleinte nem nagyon szerettem használni, de mostanra kitapasztaltam nekem hogyan válik be. Először a benedvesített arcbőrömre teszek és kézzel felhabosító, majd átmegyek rajta az avonos szilikon kefémmel is. Így pont annyit radíroz amennyit napi használatnál kell. Azóta reggel-este használom és ha nem untam volna meg az illatát újra is venném. A bőröm kissé húzódik utána, de mivel szinte mindig használok krémet utána ezért, ez nem okozott problémát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

SzL

2017. december 28.

Csak a Rival de Loop arctisztító kefével szoktam használni. Magában szinte sose és nem is szeretem úgy alkalmazni. Szerintem úgy a hatása kevés lenne. A kefével nagyon szépen tisztítja és a radírozó szemcsékkel együtt még radírozza is az arcomat. Az illata nem erős szerencsére. Kellemes és puha utána az arcom, így elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. december 23.

Nagyon finom az illata ! Nagyon jól radíroz és nem szárit plusz nagyon puha lesz tőle a bőrőm én a grapefruitos arclemosó krémmel használom nagyon jó páros

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 23.

moni92

2017. december 21.

a grapefruitos rémmel együtt használtam, utána puha lett a bőröm, szépen radíroz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Lina14

2017. december 17.

nekem pattanásokat okozott és kicsit ki is szárította a bőröm. nekem az sem jött be, hogy ilyen nagyon aprók benne a radírozó szemek, valahogy sosem tudtam eltalálni azt a mennyiséget, amivel érzem azt a radírozást, amit a Baleánál tapasztaltam. mondjuk leárazva vettem, sanszos ,hogy lejárt, ezért nem viselte jól a bőröm. az első 2 használatkor tényleg szépített, de utána nagyon rossz lett. nem veszem újra.

update: meg szep hogy ujravettem! nem is ertem, mi lehetett a bajom vele, mivel jelenleg ez a kedvenc esti arclemosom! szepen tisztit, az arcmosoval remek rutint adnak, nem okoz pattikat, nem szarit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

szekelyeni

2017. december 16.

imádom, már egy hete minden este tusoláskor használom, nyakra és dekoltázsra is. szebb az összkép, utána egy pórusösszehúzó tonik és hidratáló megy a bőrömre. nagyon meg vagyok elégedve, újra fogom venni mindenképp!! nekem ez a szemcsemennyiség bőven elég, illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Pocoknyusz

2017. december 12.

Az illata remek, sűrűbb használatra alkalmas, csodát nem tesz. Állaga nekem kissé híg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

kristinakroes

2017. november 26.

Finom illata van, jó volt használni, de nem venném újra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Finom illata van, jó volt használni, de nem venném újra

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Ez egy igazán jó termék, nagyon szeretem. Az illata nagyon jó, mindig jól esik használni, kellemesen radíroz, jól habzik, amikor lemosom. Tisztít, selymes bőrt eredményez a használata. Nagyon sokáig elég nekem, bőven megéri az árát. Must have. 🌟🌟🌟🌟🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Boriskajuliska

2017. szeptember 11.

Szeretem a bőrömet ha ezt a arcmosót használom. Finom az illata, kíméletes de alapos, nem szárít. Sokszor vettem újra, és ha nem szüntetik meg, még fogom is. Mivel működik megéri az árát. Ennyi pénzért sokkal gyengébb termékek is vannak a piacon, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)