Neutrogena

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nicimeli, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A radírozó-mikroszemcséket tartalmazó összetétele mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pipacslany

2017. szeptember 11.

Jó illata van, nem szárítja a bőrt, de semmi extrát nem tapasztaltam vele kapcsolatban,pedig már majdnem teljesen elhazsnáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Lilith6

2017. szeptember 10.

Az egyik legjobb!
Nagyon szépen radíroz.
Mitesszert, pattanást nem távolít el, de elhalt hámsejteket viszont igen.
Az illata frissítő, nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Az egyik legjobb!
Nagyon szépen radíroz.
Mitesszert, pattanást nem távolít el, de elhalt hámsejteket viszont igen.
Az illata frissítő, nem zavaró.

LizzyHellcat

2017. szeptember 7.

Imádom az illatát! Annyira finom, friss és viszoynlag jól is tisztítja a bőrt, bár a nehézkesebb pórusokkal nem bánik el. Igen kicsi szemcséket tartalmaz, amik csak finoman radírozzák a bőrt. Sajnos miteszerekre nem vállt be nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Klaudija27

2017. szeptember 3.

Reggel és este használom pàr napja. Puha a bőröm utána, szárító tulajdonságot még nem tapasztaltam. Az illata egy a sok közül. Miteszerem nem lett kevesebb, de több sem. Majd meglátjuk pár hét használat után a továbbiakat, de egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Bogg

2017. augusztus 29.

Kicsit szárít, meg kicsit sok a sárga összetevő, de nagyon jó illatú és puha lett tőle a bőröm. Balatoni nyaraláson használtam, szupi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

matanee

2017. augusztus 20.

Régóta kitart a tubus, amit külföldön szereztem, nagyon szeretem. Az illata elképesztően jó, és az eredmény is remek, nem bántja a bőröm, nem szárítja ki teljesen, nagyon alaposan tisztít és nagyon jól frissít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

cirrig

2017. július 27.

Most fogy el egy tubussal. Nem fogom újra venni, helyette inkább folytatom a tökéletes arctisztító keresését. Nem azt mondom hogy nem jó, de annyi pénzért amennyibe kerül nem éri meg. Kb. annyit tud mint a nagy drogériák saját márkása...
Én minden nap használtam, reggel-este. Engem nem szárított, rosszabb nem lett a bőröm, de jobb sem. Az illata szerintem jó, és kellemes felfrissülést tudott okozni használata után a nagy nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

Monchhichi

2017. július 26.

Update ádpéttye: szárít, irritál, tönkretesz. Az illata jó, meg ez a rózsaszín

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Update ádpéttye: szárít, irritál, tönkretesz. Az illata jó, meg ez a rózsaszín

Nicolett022

2017. július 21.

Ez eddig a kedvenc arctisztítóm, nagyon szeretem. Mióta ezt használom sokkal szebb az arcom összképe, kevésbé zsírosodik, nem fénylik annyira, kevesebb miteszerem és pattanásom van, simább a bőröm. Úgy tűnik, hogy ez hosszabb távon is bejön, szóval következő alkalommal kipróbálom a termékcsalád többi tagját is, hátha azokkal is ilyen szerencsés leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

amt54

2017. július 19.

Nagyon elégedett vagyok vele. Friss illata van, jól tisztít, nem szárit, reggel es este is használom. Nekem arcpirra hajlamos a bőröm, és aminek nagyon megörültem, hogy azóta sokkal kevésbé pirulok ki, amióta használom. Teljesen elégedett vagyok, jar az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikus színező anyag. (Lila)