Best of Beauty 2019

Neutrogena

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nemesanita, az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2011. október 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Frissítő, krémes arclemosó mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A szabadalmaztatott MicroClear® technológiával gazdagított, lágy, krémes arclemosó mélyen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a faggyút, melyek pattanások, mitesszerek kialakulásához vezethetnek. Krémes állagának köszönhetően lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Annyira gyengéd, hogy érzékeny bőrre is alkalmas.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 700 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta
ljudith78

2012. szeptember 16.

Jól beszél Testbe, valóban száraz bőrre érdemes felvinni, még jó hogy kapott egy második esélyt, mert az illatáért odavagyok (és a grapefruitért általában bármiben :) ), tökéletesen tisztít, nem szárít, állandó darab marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Testbe

2012. június 17.

A mindennapi arcápolási rutinom utolsó lépése. Mindig használom, mert a bőrömet órákra puhává teszi, emellett a finom grapefruit illat is sokáig körülleng a használata után. :) Azzal mindenki vigyázzon, hogy véletlenül se vizes bőrre kenje fel, mert akkor nagyon durva, égető érzést ad, és a bőrt is kipirosítja. Száraz arcra száraz kezekkel felvive azonban csodákat tesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.

Jazz-meen

2012. május 31.

Évekig szemeztem vele, végül DM kuponnal vettem meg, de még így is jóval drágább volt, mint amennyit általában arclemosóra szoktam költeni. Ehhez képest nagy csalódás volt :( A reklám alapján úgy gondoltam, ez jó kombinált bőrre, de úgy tűnik, tévedtem... kábé olyan érzés vele arcot mosni, mintha tévedésből egy zsíros krémet kennék a vizes arcbőrömre, és nagyon nehéz leöblíteni. Nekem nagyon hiányzik, hogy nem habzik, nem érzem, hogy tisztítana, egyáltalán nem lett kevesebb mitesszerem (sőt!), és még több az apró pattanásom is, olyan helyeken is, ahol már tinikorom óta nem is volt pattanásom. Egyedül az illata tetszik, imádok mindent, ami pink grapefruit, kicsit mentolosnak is érzem. Száraz vagy normál bőrre talán jó, de akinek picit zsírosabb, már nem elég szerintem. Őszintén szólva már nagyon várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

engelfeuer

2012. február 12.

Korábban is használtam már Neutrogena arclemosókat (2 in 1 arclemosó-maszk, Blackhead Eliminating) aztán váltottam más termékre, majd megint a N.gena-nál kötöttem ki. Amíg ezeket a termékeket használtam semmi komolyabb problémám nem volt a bőrömmel. Azonban mostanra, a régi zsíros bőröm, gondolom a téli időjárás miatt, átváltott szárazra. A T vonalban, és az orrom mellett pedig normál, ott semmi pattanás. Tehát ezért vettem ezt a fajta lemosót, amely "lágyan tisztítja a bőrt, anélkül hogy kiszárítaná". A használata után egy kicsit feszül a bőröm, de egy lemosó gondolom nem zsírozza vissza az eredetileg is száraz bőrt, viszont nem szárítja ki jobban, ez tény. Valóban egy picit meg kell dörzsölni a bőrt, hogy normálisan leszedje a sminket. Az illata frissítő, kellemes, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

boldog.dalma

2012. február 9.

Isteni az illata, de egyébként nekem nem használt. Érdekes, a korábbi véleményekhez képest nekem nekem nem szárította, hanem pattanásossá tette az arcomat. Nem vagyok kipattogzós, érzékenyen reagálós- fajta, de régen volt rajtam ennyi piros pötty:( Hetekig vártam, hogy majd hatásos lesz... Amikor kis szünet után újra lemostam az arcom vele, másnapra ismét előjöttek a kis szörnyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 9.

Halfway

2012. január 15.

Hát, az én bőrömet nagyon szárítja... Ettől függetlenül mégis szeretem, az illata miatt és mert tényleg frissít és jól tisztít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Hana

2011. november 8.

Az illata remek, az állaga kellemesen krémes. Nem feszül, húzódik utána a bőröm, mint más lemosótól. A korábbi arclemosóm viszont képes volt eltávolítani a sminket is, míg ez nem igazán. Valahogy ahhoz túl gyengéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

peoris

2011. november 7.

Nagyon kellemes arclemosó, jó sűrű, jó illatú, picit sokáig kell mosni az arcot hogy lejöjjön- vagy nem kell annyit magunkra kenni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

nettike

2011. november 2.

Nagyon szeretem az illatát ,se jót se rosszat nem tett a bőrömmel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 2.

Nagyon szeretem az illatát ,se jót se rosszat nem tett a bőrömmel.

marek anett

2011. szeptember 18.

Nagyon jó ez a termék nem szárít,nem fénylik a bőröm ,finom az illata és rendbehozta a bőrömet is .Csak ajánlani tudom !!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Glycolic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag és tartósítószer.