Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ár: 1000 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta
friiderika

2019. szeptember 23.

Kétszer is újravásároltam, harmadszor is vettem volna, ha van a boltban. :) Kellemes, kicsit szinte krémes/mousse-féle állaga van, a szemcsék szerintem pont jó nagyságúak, érezni őket. Citrusos illata van, nem túl erős. Párszor használom hetente, vagy amikor úgy érzem szükség van rá. A bőröm puha, nem húzódik használat után. Kis ideig matt utána az arcom (kb. fél napig). Nem tesz nagy csodát, de nem zsírosodik tőle a bőröm jobban. Alkalmankénti tisztításra szerintem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

BSzilvike27

2019. szeptember 16.

Nekem zseni. ...Szeretem az illatát, nagyon felfrissíti az arcom, eltűnteti szépen az elhalt bőrt, puha selymes tapintásù lesz tőle az arcom. Nem vártam nagy extrát tőle, de bejött. Próbáltam már jópár Ilcsi féle arcradírt de egyik sem volt ennyire jò. Szépen mattít viszont a pórusaimon nem vettem èszre változást ezért 4 csillag. Naponta nem használom ahogy írja, csak kb. 2x egy héten nekem bőven elég. Ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

aalleexxaa

2019. szeptember 3.

A szaga nagyon nem jött be a használat során... Az arcomat radírozta(hellyel közzel), de a mattítás és a pórusösszehúzás elmaradt. :( Nekem sajnos nem jött be, vannak ennél jobb társai is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nika25

2019. augusztus 29.

Kifejezetten jó termék, szeretem. Jó illata van, szépen mattit és az arcom puha és selymes lesz utána. Én minden nap használom és így is sokáig elég. A radírozó képessége lehetne egy kicsit erősebb, de lehet így is újravevős lesz :) Egyelőre még próbálkozom más termékekkel is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

pirosalma123

2019. július 18.

Szerintem semmit nem ér, csípi az arcomat is, a szaga is rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Szerintem semmit nem ér, csípi az arcomat is, a szaga is rossz.

fdorottya

2019. június 28.

Nagyon szeretem termék! Az én zsíros bőrom, így a 40 fokban imádja. Szépen lemattitja, eltünteti a szennyeződést. Olcsó boltban 750,- forint, így az ára nekem nem vészes. Határozottan újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

pandarouge

2019. június 10.

Tisztítja az arcot, de nem radíroz, nem húzza össze a pórusokat. Emelett rohadt uborka szaga van. Undi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Asztraia

2019. május 9.

Én napi szinten használom, szeretem a krémes állagát, az illata megszokható, nem zavaró.
Rendesen tisztít, a kis gyöngyök úgy funkcionálnak, amilyen erősen mosom vele az arcom. Vagyis ha erősebben masszírozom a bőrömbe, akkor radírként nagyon jól funkcionál, ha gyengédebben, akkor nagyon jó napi krémes arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

peachyglow

2019. május 7.

Tudom, hogy nem trendi mostanában radírozni de arra jutottam, hogy nekem kifejezetten bevált az arcradír (egész konkrétan ez). Hetente körülbelül kétszer használom, de leginkább akkor, mikor úgy látom szükséges. Nincsenek kifejezett bőrproblémáim, egyszerűen néha jól esik átmasszírozni vele az arcom, a kis golyóktól serken a vérkeringés, könnyebben beszívódik a hidratáló, és egyszerűen tényleg leszedi az elhalt hámsejteket. Van benne BHA is, úgyhogy a pórusaim sem panaszkodhatnak, bár őszintén nem tudom, hogy az ilyen lemoshatós cuccokban ez mennyire tudja kifejteni a hatását, de legalább a lelkem megnyugszik, hogy valamennyire PC vagyok a tudatos bőrápolás felé. Én szeretem, nem olyan utána az arcom mintha lesmirgliztem volna a fejem, egyszerűen csak sima és tiszta, de nem húzódik, vagy kiszáradt. Ha parfümmentes lenne még jobb lenne (ezért csak 4*), de szerintem ez egy jó termék, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Casssy

2019. május 4.

Ténylegesen összehúzza a pórusokat és mattít is, a radírozó képessége viszont nekem 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.