Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Noemi1996

2019. február 4.

Az illata nagyon kellemes, jól masszíroznak a gyönygyök és rendkívül puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

cságnes

2018. december 11.

Hú nekem ez valamiért nagyon nem az igazi... A Garnier Pure 3in1 sokkal de sokkal jobban működött nálam. Ez valahogy egyáltalán nem tisztít és nem is érzem utána üdének az arcom, inkább olyan mintha ide-oda kentem volna rajta a "koszt". Nagyon ritkán használom, nekem túl erősek benne a szemcsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

jakabvivii

2018. november 30.

Nagyon finom illata van, az arcbőrömet mattitja és egész jól tisztítja is. A pórusokkal küzd egy kicsit de friss üde érzést kelt használat után. Még nem tudom hogy újra venném e

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 30.

CNiki

2018. november 29.

Semmi extra,mattít picikét puhít. Az illata kellemes de a száraz részeket alig szedi le erősebben kell masszíroznom akkor talán. A pórusaimat nem húzza össze olyan lightos terméknek mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

nagyheni92

2018. november 13.

Jó! Határozottan jó! Sok féle arctisztítóm van és egyszer ezt használom, egyszer pedig amazt! Elégge mousse állaga van, ilyen habos krémes. Először éreztem a lime illatát, ma már ki nem venném belőle, lehet azért mert hosszá szoktam. De nagyon jól tisztítja az arcbőrömet. Nem habzik nagyon, de érezhetően tisztább tőle az arcom. Tuti, hogy veszek még ebből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Doora91

2018. október 26.

Pár hete kezdtem el használni miután egy natúrkozmetikum huzamosabb ideig tartó használata miatt a bőröm teljesen kipattogott a homlokomon. Nagyon könnyed állaga van és az aránylag "durva" méretű szemcséi ellenére mégsem rossz vagy kellemetlen a használata. Esténként szoktam inkább használni, micellás vízzel megtisztított arcbőrömre, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen és kíméletesen tisztítja meg az arcomat, kellemes, puha érzést hagyva maga után. A T-vonalam az ami nagyon zsíros, a két orcám pedig száraz, de ez a termék mindkét területet megfelelően ápolja. Biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Estrella24

2018. augusztus 29.

Szépen kordában tartja a pattanásokat és az eltömődött pórusokat. Kellemes vele az arcápolás, használat után jó, tiszta érzetet hagy az arcbőrön.Szinte minden nap használtam, mivel nem az a kifejezetten durva szemcsés arcradír. Mindenképpen újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

lndnmvlszl

2018. augusztus 16.

Sokaig eleg, nem erosek/kemenyek a szemcsek. Nem rossz, de semmi extra, nem veszem ujra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

annajeney

2018. augusztus 7.

Hatalmas szemcsék vannak benne, és az egész cucc olyan természetellenesen kenődik fel a bőrömre, mintha meg akarna fullasztani. Semmi frissítő, vagy tiszta érzésem nincs utána. Pórusaimat a nagy szemcsék miatt nem nagyon tisztítja ki. Picit szárít is, viszont szerintem gyorsítja a faggyútermelést az arcon, mert hamar zsírosodott utána a bőröm. Azonban bőven találkoztam már ennél rosszabb arcradírral is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

violetti

2018. július 21.

Csak esténként használom és nem is minden nap, mert brutálisan szárít. Nem fogom újravenni valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.