Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ár: 1000 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta
Lina14

2017. december 17.

klassz radir, finom barackos az illata, nem szarit, szepen tisztit, es sokaig eleg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

sophy83

2017. december 6.

1-2 naponta használom, nekem nagyon bevált. Az illata kellemes, valóban mattítja a bőrömet, rendszeres használata mellett kevesebb a mitesszerem. Ha elfogy, biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Biussss

2017. december 6.

Nagyon jó az illata, tetszenek a szemcsék viszont amikor rendszeresen használtam nekem kipirosodott a bőröm, ettől függetlenül 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

shellperfume

2017. szeptember 12.

Nem használom minden nap, inkább három-négy naponta, de nagyon szeretem. Szépen megtisztítja a bőrt, kellemes az illata és használat után nem néz ki úgy az arcom, mintha megnyúzták volna. Egyáltalán nem szárít, ráadásul finom tapintású lesz tőle a bőröm. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Bettu

2017. augusztus 25.

Tetszenek a szemcséi, az illata is jó. Nem szárítja a bőröm. Talán az eddigi legjobb arcradír, amit kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

cintialaura

2017. augusztus 7.

Még mindig keresem a tökéletes arclemosóm, ő már közelít hozzá. Egyáltalán nem szárít, de matt marad tőle az arcom, frissít és puhább utána a bőröm. Tetszenek a radírozó szemcséi. Ami miatt nem kapja meg az 5 csillagot, az az, hogy kötelező utána a micellás víz, mert nem mindig szedi le tökéletesen a sminket. Ejnye már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nemesene

2017. augusztus 6.

Szerintem a tág pórusaimmal nagyjából semmit nem csinál, de ettől függetlenül egy nagyon jó minőségű arcradír. Kellemesen simává varázsolja az arcbőrömet, nem szárít és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Bernini

2017. július 10.

Nagyon jó, simább utána a bőröm, és az illata ... <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Nagyon jó, simább utána a bőröm, és az illata ... <3

Zsuszie84

2017. június 12.

Úristen, de imádom az illatát! Semmi extrát nem tud, kellemes kis artisztító, nem szárít, nem okoz pattanásokat, kellemesen habzik. Alapjáraton szeretem a Neutrogena arctisztitóit, ez se okozott csalódást. Reggel és este is szoktam használni, de aki radírozóbb hatást vár, az csalódni fog. Annyira finomak a szemcsék benne, hogy ez nálam inkább arctisztító kategória, mint radír. Arclemosónak viszont bevált, szóval nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Carmilla

2017. május 8.

A Balea SOFT & CLEAR 3IN1 arclemosóját váltottam le erre, hátha ez jobban teljesít. Az illata kellemes, a menstruáció alatti kipattogzásaimat visszafogja, de a pórusaimat nem húzta összébb (bár nem is vártam tőle csodát). A bőrömet nem szárítja, ilyen tekintetben valóban jobban teljesített a Balea radírjánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.