Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ár: 1000 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta
Zsuszie84

2017. június 12.

Úristen, de imádom az illatát! Semmi extrát nem tud, kellemes kis artisztító, nem szárít, nem okoz pattanásokat, kellemesen habzik. Alapjáraton szeretem a Neutrogena arctisztitóit, ez se okozott csalódást. Reggel és este is szoktam használni, de aki radírozóbb hatást vár, az csalódni fog. Annyira finomak a szemcsék benne, hogy ez nálam inkább arctisztító kategória, mint radír. Arclemosónak viszont bevált, szóval nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Carmilla

2017. május 8.

A Balea SOFT & CLEAR 3IN1 arclemosóját váltottam le erre, hátha ez jobban teljesít. Az illata kellemes, a menstruáció alatti kipattogzásaimat visszafogja, de a pórusaimat nem húzta összébb (bár nem is vártam tőle csodát). A bőrömet nem szárítja, ilyen tekintetben valóban jobban teljesített a Balea radírjánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

messzirolszep

2017. április 16.

Nem hittem volna, hogy valaha fogok találni egy olyan terméket, ami az én kombinált bőrömmel is képes csodát tenni. Először az illatába lettem szerelmes, aztán a hatásába. Az én bőrömmel csodákra képes. Biztos hogy az arcápolási rutinom tagja lesz még egy jó ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

noxibaba

2017. április 9.

Szerencsére pattanásaim elvétve vannak, azok is kicsik. Viszont mitesszerekkel, így közel 30 évesen is kínlódok. Sajnos ez a termék sem a megfelelő erre. Az igaz, hogy kellemes az illata, szépen radíroz és nem fénylik tőle a bőr. Elég sokáig matt is marad. De a pórusaimmal sajnos nem csinál semmit.
Update: Sajnos 4*-ról le kell pontoznom. Arcmosás után, este tonikkal áttöröltem az arcom és csodálkozva láttam, hogy a vattakorong barna. BB krémmel volt az arcom bekenve. Ha azt sem hozza le, akkor az arctisztító hatása sem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Aanyta

2017. március 2.

Finom illatú és nem szárítja a bőröm, mint a grapefruitos pink radír. Finom selymes az arcom de nem fényes. Pattanásról még nem tudok nyilatkozni, majd ha elhasználok egy tubussal. (bár nem nagyon van szerencsére, elvétve pár darab) Remélem attól a kevéstől is megszabadulok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

viviennoo

2017. február 22.

Ez előtt clean&clear radírt használtam, nem sok különbséget érzek. Viszont azt hiszem, ennek az illatába szerelmes lettem :D Nagyon tetszik, úgyhogy ha másért nem is, de azért újra fogom venni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Gabica28

2017. február 15.

Már sokadszorra vettem meg ezt a terméket, annyira meg vagyok vele elégedve. Tényleg nagyon szépen mattítja a bőrt és a pattanás is kevesebb. Heti 2-3 alkalommal radírozom a bőrőmet ezzel és arctosztító géppel együtt. Az illata is nagyon fini.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Colette221

2017. január 13.

Már egy használat után javult tőle a bőröm. Sokáig mattít. Eddig az összes Neutrogena bőrradír bevált. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

SzoffScene

2016. november 10.

Napi rendszerességgel használom és nincsenek rá szavak! Nagyon szeretem, jól végzi a dolgát. Szebb lett a bőröm és a mattítást tényleg jól teljesíti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

csiga

2016. május 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tényleg csökkentette a pattanások kialakulását, és elég sokáig mattítja az arcomat. Nagyon kellemes tapintású tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.