Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ár: 1000 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta
Colette221

2017. január 13.

Már egy használat után javult tőle a bőröm. Sokáig mattít. Eddig az összes Neutrogena bőrradír bevált. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

SzoffScene

2016. november 10.

Napi rendszerességgel használom és nincsenek rá szavak! Nagyon szeretem, jól végzi a dolgát. Szebb lett a bőröm és a mattítást tényleg jól teljesíti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

csiga

2016. május 1.

Nagyon szeretem ezt a terméket, tényleg csökkentette a pattanások kialakulását, és elég sokáig mattítja az arcomat. Nagyon kellemes tapintású tőle a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Shopaholic12

2016. április 9.

Használtam ilyen krémet, és nekem abszolút bevált. Egy reggeli alapos arcradírozás után halványítja a pirosságot és hosszantartóan mattít. Gyakran nem is használtam alapozót, mert olyan szépen rendben tartotta a bőrömet. Az illatát nagyon szerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

ZsofiaJazmin

2016. február 24.

Elég jónak tartom ezt a terméket, már a sokadik tubussal használom. Szerencsére nincs különösebben problémás bőröm, így ez teljesen elég. Használat után már csak hidratálok. Megbízom a márkában, eddig egy termékükben sem csalódtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Valentine

2015. november 15.

A Neutrogénának több illatát kipróbáltam. Ez a citrom-mandarin kombináció nyerte el a leginkább a tetszésem. Esténként használom, de van amikor 1-2 napot kihagyok. Jól radíroz, nem irritál, kordában tartja a pattanásokat. A bőrömet nem szárítja. Nagyon jó tapintású lesz radírozás után. Az illatát pedig egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

pitypango

2015. július 16.

A hármas hatású Neutrogena arctisztítót próbáltam hiába beszerezni, ezt vettem helyette, hasonlóan viszonylag elöl szerepel a szalicilsav, viszont egy hangyafuvallatnyival itt szebbek az összetevők.
Olajos sminklemosás után használom második arctisztítónak, mitesszeres bőrre kell egy "nagyágyú" is, ami valóban tisztítja a pórusokat, nemcsak a sminket távolítja el, enélkül nálam egy hét alatt elszabadul a pokol. (Mindemellett persze lassan vegyem fel a küzdelmet a ráncok ellen is, wonderful.).
A lényeg, hogy ezzel az arctisztítóval lassabban tömődnek el a pórusaim, picit szárít, pakolásként néha fenn hagyom egy pár percig, de ennek nem olyan feltűnő a pórustisztító hatása, mint a hármas hatásúnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

feketebakancs

2015. május 3.

Ez előtt egy másik Neutrogena lemosót használtam, de nem találtam meg újra ezért jött ő. Az én bőröm imádja. Rendszeres, 2-3 napi használat mellett megelőzhetőek vele a patik. Na nem mind, de nagy részünk. De úgy veszem észre hogy ez minden Neutrogena termékre igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

rafi

2014. november 10.

Korábban egy másik Neutrogena bőrradírt használtam, azzal is meg voltam elégedve, de amikor megláttam, hogy ez mattít, úgy gondoltam, hogy jobb lesz a kombinált bőrömre. Az illata nagyon tetszik, bár ez nagyon furán hangzik, de engem a túlérett őszibarackra emlékeztet.:D Tényleg javított valamit a bőröm zsírosságán, szépen tisztít, és az elhalt bőrt is egész jól leradírozza. Bár a pattanásaimon/miteszereimen nem segített. Nem nélkülözhetetlen, de szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

maci0321

2013. július 8.

Az illata valóban nagyon jó. Az állaga krémesebb, mint a többi Neutrogena radíré. Elég jól tisztít és radíroz, a fő tulajdonsága, azaz a pórusok finomítása nálam nem érvényesül. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.