Neutrogena

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: flp.csenge, az összetevőket feltöltötte: aduka88, Módosítva: 2013. június 17.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattítja a bőrt és összehúzza a pórusokat.

Ár: 1000 ft , Eladó: DistressedMaszat
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta
ZsofiaJazmin

2016. február 24.

Elég jónak tartom ezt a terméket, már a sokadik tubussal használom. Szerencsére nincs különösebben problémás bőröm, így ez teljesen elég. Használat után már csak hidratálok. Megbízom a márkában, eddig egy termékükben sem csalódtam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Valentine

2015. november 15.

A Neutrogénának több illatát kipróbáltam. Ez a citrom-mandarin kombináció nyerte el a leginkább a tetszésem. Esténként használom, de van amikor 1-2 napot kihagyok. Jól radíroz, nem irritál, kordában tartja a pattanásokat. A bőrömet nem szárítja. Nagyon jó tapintású lesz radírozás után. Az illatát pedig egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

pitypango

2015. július 16.

A hármas hatású Neutrogena arctisztítót próbáltam hiába beszerezni, ezt vettem helyette, hasonlóan viszonylag elöl szerepel a szalicilsav, viszont egy hangyafuvallatnyival itt szebbek az összetevők.
Olajos sminklemosás után használom második arctisztítónak, mitesszeres bőrre kell egy "nagyágyú" is, ami valóban tisztítja a pórusokat, nemcsak a sminket távolítja el, enélkül nálam egy hét alatt elszabadul a pokol. (Mindemellett persze lassan vegyem fel a küzdelmet a ráncok ellen is, wonderful.).
A lényeg, hogy ezzel az arctisztítóval lassabban tömődnek el a pórusaim, picit szárít, pakolásként néha fenn hagyom egy pár percig, de ennek nem olyan feltűnő a pórustisztító hatása, mint a hármas hatásúnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

feketebakancs

2015. május 3.

Ez előtt egy másik Neutrogena lemosót használtam, de nem találtam meg újra ezért jött ő. Az én bőröm imádja. Rendszeres, 2-3 napi használat mellett megelőzhetőek vele a patik. Na nem mind, de nagy részünk. De úgy veszem észre hogy ez minden Neutrogena termékre igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

rafi

2014. november 10.

Korábban egy másik Neutrogena bőrradírt használtam, azzal is meg voltam elégedve, de amikor megláttam, hogy ez mattít, úgy gondoltam, hogy jobb lesz a kombinált bőrömre. Az illata nagyon tetszik, bár ez nagyon furán hangzik, de engem a túlérett őszibarackra emlékeztet.:D Tényleg javított valamit a bőröm zsírosságán, szépen tisztít, és az elhalt bőrt is egész jól leradírozza. Bár a pattanásaimon/miteszereimen nem segített. Nem nélkülözhetetlen, de szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 10.

maci0321

2013. július 8.

Az illata valóban nagyon jó. Az állaga krémesebb, mint a többi Neutrogena radíré. Elég jól tisztít és radíroz, a fő tulajdonsága, azaz a pórusok finomítása nálam nem érvényesül. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Zsazsmazs

2013. június 20.

bevallom az illata miatt vettem meg ,de nem csalódtam,sőt pozitív a dolog köztünk ,mivel engem még minden testvére kiszárított ,viszont utána még krémeznem sem kell :D örülök,h rátaláltam :) elégedett vagyok minden szempontból,mindennapi arctisztításra szerintem tökéletes :D Müllerben vettem,talán 1200 körüli áron .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

aduka88

2013. június 17.

Az illata valóban szuper (citrom-mandarin), nincsenek benne erős szemcsék,így mindennapos használatra is jó. Nagyon zsíros bőrre szerintem kevés egy ilyen termék,de akinek kombinált bőrre van,annak csak ajánlani tudom. Szépen tisztít, és nagy előnye,hogy az én bőrömet nem is szárítja,így nem szükséges utána krémezni. Müllerben már lehet kapni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

flp.csenge

2013. június 17.

Az illata nagyon megnyerő citrusos, és hatásos is. Az apró kis golyócskák nem sértik fel a bőrt hanem kellemesen masszírozzák. Rendesen végzi a dolgát és egy másik neutrogena-s tonikkal jó kis párost alkotnak. Nem habzik bár ez egyáltalán nem probléma nálam :). Magyarországban még nem kapni de remélem hogy lesz lehetőségem még venni akár itthon is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.