Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ez az innovatív mindennapi kézkrém intenzív napi hidratálást biztosít, segít helyreállítani a bőr rugalmasságát és megakadályozza a barna foltok kialakulását. A Norvég formula hidratál, az aktív ásványi anyagok pedig segítenek a bőr saját kollagén termelésének fokozásában.*. *in vitro eredmények.

Anne74

2016. december 29.

Neutrogena "mániám"egyik darabja... Napi hidratálásra használom. Nem ragad, könnyen beszívódik és kellemes az illata.
Nekem nagyon kevés kézkrémre van szükségem szerencsére , így ez a tubus hónapokig elég...

Bevált, s ha elfogy ... újraveszem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

Bevált, s ha elfogy ... újraveszem... :)

aranyelet

2016. december 18.

Nekem nagyon bevált, főleg így télen, a szörnyen száraz és piros, sebes kezem reggel-esti használattól teljesen hidratált és puha lett. Az illata is nagyon finom. A testápoló "párja" is hasonlóan jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Bellz95

2016. december 9.

Az első drogériás kézkrémem, ami segít megelőzni a hideg okozta ekcémát. Eddig erre csak patikai kézkrémek voltak képesek nálam. Örülök, hogy rátaláltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

bekka

2016. június 28.

A hatása jó, DE! ragacsos marad a kezem amit nem szeretek, és a fényvédő összefogta a fehér ruhámat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

barva.lilla

2016. március 24.

Dm kedvencek dobozban volt, valamiért magamtól sosem vennék Neutrogena terméket..lehet az ára miatt :)
De ahogy láttam,ennyi pénzért nem ezt a hatást vártam volna igazán. Hidratálásra..olyan szó-szó.. az állaga miatt úgy gondolnám hogy jól hidratál,de sajnos sokszor hámlik utána a kezem és nem értem miért.. az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

bova

2016. március 12.

Ez az eddig használt legjobb kézkrémem. Én is a DM Kedvencek dobozban jutottam hozzá. Csodásan hidratál, a hideg okozta károkat is rendbe teszi a kezemen. Illatra nekem semleges, az állaga tetszett. Az a helyzet, hogy mindennek ellenére nem vásároltam újat, amikor kifogyott, mert nagyon borsos az ára a mérethez képest. :( Csak hát azóta sem találtam hozzá foghatót. Így lehet, hogy visszatérek hozzá. :) Emiatt 4/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

vera00

2016. február 21.

Sohasem használtam ezelőtt Neutogena termékeket de a Dm kedvencek doboznak hála ezt is kipróbálhattam. Sok kézkrémet kipróbáltam már és hát úristen! Ez volt eddig a legeslegjobb! :) Az illatát imádom, annyira kevés kell belőle és ha este bekenem a kezem reggel még bőven hidratált marad. Gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot. Azóta a Müllerben vettem egy apró 15ml-es terméket is ami a táskában kapott helyet. A kezeim télen eléggé szárazak tudnak lenni és nagyon jót tett velük. Gondolkodtam hogy beszerzek majd egy testápolót is bár nem olcsó mulatság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

aalexaa

2016. február 19.

Még az őszi dm boxban kaptam én is. Örültem neki, mivel nem szoktam ennyit kiadni kézkrémre, kíváncsi voltam, mit tud. Hát, nekem csalódás. Nem hidratálja rendesen a kezem, csak fura réteget hagy rajta, és iszonyú erős illata van, ha napközben használom, elnyomja a parfümömet is, ráadásul egy idő után nagyon megunható és idegesítő. Nem igazán tudok mit kezdeni vele, táskábadobálósnak nem jó, mivel réteget hagy, nekem pedig napközben fontos, hogy gyorsan beszívódjon, éjszakára még ilyen szempontból elmenne, de esténként erősen hidratáló krémet szeretek használni, ez pedig közel sem az. Valahogy csak megküzdök vele, maximum elajándékozom...Mindenesetre örülök, hogy nem én adtam ki rá ennyi pénzt, a 400 forintos balea kézkrémem fényévekkel jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

melanie500

2016. február 15.

Szinte ugyanaz, mint a sötétkék. Kevesebb faktorszámmal es nagyobb tubusban. Remekül hidratál, nem ragacsos, nem nehéz. Az illata ennek viszont egyáltalán nem tetszik, nagyon parfümös, de ezért kivételesen nem vonok le pontot, mert használ. Jobban megéri, mint a másik, mert dupla mennyiséget kapunk ugyanannyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

noname12

Korcsoport: < 18
2016. február 6.

Nagyon jó puha és rugalmas lesz tőle a bőröm, ha minden este bekenem. Az illatával sincsen semmi gond, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. február 6.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.