Neutrogena

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Kézkrémek

Ez az innovatív mindennapi kézkrém intenzív napi hidratálást biztosít, segít helyreállítani a bőr rugalmasságát és megakadályozza a barna foltok kialakulását. A Norvég formula hidratál, az aktív ásványi anyagok pedig segítenek a bőr saját kollagén termelésének fokozásában.*. *in vitro eredmények.

Lettike77

2016. január 11.

Még az őszi DM boxban volt. Extra száraz a kezem, ezért állandó használatban van. Nagyon szeretem, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

fnoori

2015. december 10.

Elég sűrű, zsíros állagú krém, így ha túl sokat nyomok a kezemre nagyon lassan szívja be. Figyelni kell rá, hogy ne essek túlzásba, de akkor elég jól teljesít. Közepesen hidratál, kellemes puhák lesznek a kezeim használat után. Egyetlen gondom vele, hogy nagyon mű illata van, egyáltalán nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Jó-jó, de azért nem dobtam tőle hanyatt magam. Használtam már ennél jobbat is ugyanebben az árkategóriában ez extrém száraz kezemre.
Mindennapos kézkrémnek jó, viszont ha valaki extrém hidratálást szeretne, akkor nem hiszem , hogy ő lenne a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Nyimuska

2015. november 15.

A másik fényvédős neutrogena kézkrém jobb változata: jól hidratál, de nem hagy hátra valami fura poros réteget. Átlagos krémes illata van. Kicsit olcsóbb is ml-re kiszámítva, mint a másik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Zsakov

2015. november 8.

Ahogy sokan, én is a DM boxban leltem rá és végtelenül örültem neki, épp kezdett elfogyni az előzőm :) Ő is a táskám állandó tagja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

csonkaszabina

2015. november 8.

Az őszi DM kedvencek dobozban kaptam ezt a terméket. Eddig még nem volt alkalmam a Neutrogena kézkrémjeit kipróbálni, de most lehetőségem nyílt rá. Az állaga kissé sűrű, gazdag textúrájú. Emiatt nagyon kevés is elég belőle, hamar beszívódik és nagyon jól hidratál. Ajánlom annak akinek nagyon ki tudnak száradni a kezei. Esténként egy-két borsónyi masszírozok a kezeimbe és tökéletesen hidratálja őket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

domnora

2015. október 26.

Én is dm dobozban jutottam hozzá,de eddig is ezt a márkát használtam,mert ez volt az egyetlen ami segített a kezemen a téli hidegben is. Nagyon jó kis krém,kiválóan hidratál,gyorsan beszívódik és egy kevéske elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

csibe0704

2015. október 21.

Dm kedvencek dobozban volt. Nagyon kevés kell belőle, remekül hidratàl,könnyen beszívodik bàr kell neki pàr perc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Skincaremania

2015. október 21.

Első Neutrogena kézkrémem szintén Dm kedvencekből. Ahogy beköszöntenek a hidegebb napok a kezeim egyenes arányosságban kezdenek egyre jobban kiszáradni, kirepedezni, de annyira, hogy a végeredmény véres lesz. Amiket eddig használtam, segítettek, de nem volt tökéletesen hidratált a kezem. Ez a krém tényleg csoda! Ára miatt sosem mertem volna megvenni, de így, hogy ki tudtam próbálni... Nagyon örülök. Könnyen beszívódik, extrán hidratál, és másnap reggelre éreztem a kezemen egy kellemes réteget, amitől nem szárad ki. Szupi kis kézkrém, ezentúl meg fogom venni, ha elfogy, megéri az árát, mert tényleg használ, és nem kellett a kezemre sok, elég volt egy borsónyi mennyiség is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

illesbb

2015. október 20.

DM kedvencek dobozban volt, magamtól lehet nem vettem volna meg. Elég jól hidratál, kellemes az illata, az állaga is jó, nem túl zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.