New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online

rose

2014. október 26.

Update #2: Sajnos nálunk is megszűnik a NYC állvány, de legalább elhoztam az utolsó Translucent árnyalatot 300 Ft-ért. Ez már sokkal jobb, mint a sötétebb árnyalat, de ez meg nagyon sápaszt, így fogtam magam, és a kettőből kikevertem egy tökéletes árnyalatot. :) Akinek a színes van meg, és túl sötét, babahintőporral is tudja világosítani, nekem az a verzió is tökéletesen bevált.

Update: Sajnos le kell pontoznom... már használom egy ideje, és megvolt az első csomagolás-idegösszeomlás, hiába tartom egy fix helyen, egyszercsak úgy döntött, hogy az összes púdert a felső részbe adagolja. A fele persze kiömlött, bármit csináltam vele, nem szóródott az alsó rekeszbe, sőt, csak még több jött fel. Ráadásul az arcomon elkezdett oxidálódni, és sötét lett, aminek szintén nem örülök. Azt hiszem, maradok a jó öreg kőpúdernél, mert hiába jobb ennek az állaga, nem éri meg az idegbajt.

Eddig mindig kőpúdert használtam, de olyan természetellenesnek éreztem, hogy szerettem volna váltani por változatra, és ez volt a legolcsóbb megoldás. Az áttetsző verziót nem mertem megvenni, mert féltem, hogy lisztes lesz, és nekem kell az, hogy az alapozón legyen még egy leheletvékony réteg szín, hogy egybesimuljon vele. Kicsit féltem, hogy a színezett változat sötét lesz a bőrömhöz, de tökéletesen passzol. Én úgy szoktam, hogy használat előtt fejjel lefelé fordítom a tégelyt, és azt a mennyiséget használom, ami a kupakban marad, ez általában pont elég. Összességében csillagos ötös ez a púder, és biztosan újraveszem, ha még ebben az életben elfogy.. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 26.

Barbuss

2014. július 4.

A Translucent árnyalat van meg, ami szerintem igazából nem annyira áttetsző, mint inkább világos. Nekem jó, mert nem sötétíti le a világos bőrömet. Szépen mattít, könnyű eloszlatni. A szivacsa használhatatlan, ecsettel viszem fel. A csomagolása borzalmas, nem merném a táskámba tenni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

HyperBunny

2014. június 12.

Hű, hát úgy két éve vettem egy ilyet, mert gondoltam ki kell ezt is próbálni, meg elérhető áron még nem sok translucent árnyalat figyelt a drogériák polcain (ez szerencsére változott).
Otthonra vettem, ekkora vacakkal én ugyan nem megyek sehova, úgyhogy a csomagolásra fogjuk rá, hogy használható. Mondjuk én egy laza mozdulattal leragasztottam a lyukacskák felét, mert nem szeretek porfelhőben úszni sminkelés közben.
Hatása átlagos, bár egy púdertől még sosem vártam csodákat, fixál, színe nincs. Pont.
Ennek ellenére azt hiszem, nem fogom újra venni, ha valaha elfogyna, részemről maradok a préselt változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

diana.m.nagy

2014. június 12.

Nekem a translucent, vagyis az átlászó van meg, ami szerintem nagyon jól mattít. A csomagolása viszont kritikán aluli sajnos, de otthoni használatra, ha akarok utazni tökéletes, nagyon szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Charis

2014. május 1.

Tegnap vásároltam meg a legvilágosabb árnyalatot.A szivacs amit adnak hozzá az valami borzalmas, olyan mint amit az olcsó kínai termékek mellé szoktak adni. :-D A termék maga nekem amolyan semmilyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Tala

2014. április 9.

Eszméletlenül jó, többször is vettem, nekem teljesen bevált. Jó a fedése, szépen mattít, könnyű eloszlatni. A porolás nekem nem okozott gondot, nem igazán szokott mellé menni. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Bendőke

2014. március 30.

A csomagolás egy nulla, de meglepő, mert a benne található termék nekem pont megfelelő. Zsíros bőrömre használom, elég alá egy fényvédő,valamint korrektor ebben a tavaszi hirtelen jött melegben. Én konkrétan a Max Factor Creme Puff megmaradt szivacsával viszem fel. Meglepően jól fed. Pedig rozaceás a bőröm, és a zsíros bőrömet kissé szárítja. Nem egy csodatermék de működik nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 30.

NClaudia

2014. március 24.

840 forintért, tökéletes.:) nekem a vegyes bőrömhöz, megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 24.

840 forintért, tökéletes.:) nekem a vegyes bőrömhöz, megfelel.

Underbelly

2014. február 27.

A doboza valami borzasztó. Használatnál meg össze-vissza porol, kész rémálom.
Amúgy egy jó kis púder, a legvilágosabb szín tökéletes az én hófehérke bőrömhöz. És rengeteg van benne, de a csomagolását én jobban átgondoltam volna a készítők helyében. A benne lévő szivacs használhatatlan, ecsettel érdemes csak próbálkozni.
A tartóssága pedig átlagos, egy idő után ezzel is kifényesedik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

A doboza valami borzasztó. Használatnál meg össze-vissza porol, kész rémálom.
A tartóssága pedig átlagos, egy idő után ezzel is kifényesedik a bőröm.

Rovett

2014. február 8.

A zárhatósága 0 pont. Egyáltalán nem táska kompatibilis. SZÖRNYŰ. Én nem otthon bontottam ki, ennek következménye a hazafelé tartó úton az, hogy alig mertem mozogni, kb 8 hajgumival próbáltam rajta tartani a fedőt a dobozon, és még egy zacskót is segítségül hívtam..
742A Naturally Beige árnyalatot választotta nekem a Rossmann, ugyanis csak ez volt. De még örültem is, mert ahogy vizsgálgattam a testert úgy döntöttem ez pont megfelelő lesz. Az adagolása kriminális, na de hogy ilyen szinten megváltozzon valaminek a színe. Brutálisan narancssárgás tónusa van természetes fényben. Iszonyatosan kell vigyázni az arányokra, szivaccsal felvinni szerintem öngyilkosság. Púder ecsettel, a lehető legóvatosabban szoktam felvinni. Nem vigasztal a kiszerelés óriási mérete sem, rengeteg van benne, ami azt jelenti, hogy még nagyon-nagyon sokáig fogok vele szenvedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.