New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Bolvarin

2014. január 3.

Két hónapja szereztem be a Naturally beige árnyalatot az itteni kommentek hatására. Nem púderezem magam minden nap, uh. gondoltam ez a 999Ft-os pont megfelel, főleg, hogy jókat olvastam róla. Elég nagy kiszerelés, a csomagolás gagyi, mind adagolás, mind zárhatóság szempontjából, ezért viszont nem vonok le pontot, mert a fedése 5-ös, a színe tökéletes a hófehér bőrömhöz, kopásállósága is kitűnő, sokáig szép matt lesz tőle a bőröm. BB krémre is próbáltam, de natúrban is tökéletes. A pirosító színét nagyon jól kihozza és a sminket is tartósabbá teszi. Egyetlen negatívum, hogy icipicit szárítja a bőrt, uh érdemes jól aláhidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

marmalade

2013. december 28.

Azt hiszem, másfél éve használom és még mindig nagyon szeretem. Délutánra átfényesedik picit ez is, de egyáltalán nem vészes. A csomagolás nekem is többször okozott már kellemetlen perceket, főleg akkor, amikor még sok volt a dobozban, ezért csak négy csillag, de maga a púder nagyszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

mellcsiii

2013. december 28.

Megvan mindkét árnyalat, igazából mind a kettővel tudok dolgozni. Teszi a dolgát, szépen mattít, zsíros a bőröm mégsem fényesedik át, szóval ilyen szempontból nagyon jó kis cucc:) viszont a tartója borzalmas... annyira gazdaságos lenne - mindennapi használat mellet fél évig kitart - de állandóan kiömlik... aztán ha nagynehezen visszarázom, kiszedni nem tudom értelmesen:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Vitelotte

2013. december 25.

Sajnos nagyon pórul jártam, mert a boltban csak egy árnyalat volt belőle és az túl sötét lett, pedig ennél csak az átlátszó világosabb. Fedni se fed rendesen, hamar ki kell pótolni. A csomagolásával csak azért nem volt bajom, mert én nem viszem magammal sehová, de csavaros kupak híján simán kiborulna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

inkacska

2013. november 12.

A Translucentet vásároltam meg.Teljesen ki vagyok békülve,tök jól elmattítja a fénylő részeket az arcomon,viszont sokáig nem tart...de ez legyen az egyetlen negatív dolog vele kapcsolatban.Ár-érték arányban szerintem teljesen okés cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

vadi

2013. november 11.

Naturally beige árnyalatot vettem meg, mert a Translucentekkel nem vagyok kibékülve. A csomagolása miatt tényleg nagyon kell vigyázni, ki ne boruljon, de megoldottam: leragasztottam ilyen szalaggal, amit amugy a sebekre szoktak tenni :D Szóval csomagolásprobléma megoldva. Nos, a színe is rendben van, kicsit világosabb is, ami télre való tekintettel kifejezetten előny. Felvitelnél ha a kelleténél többet vesz fel az ecset, hajlamos maszkosodni, de amugy jól mattít illetve fed. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de két óra után ugyan olyan szép maradt, max egy lehelletnyit kopott, de azt is egyenletesen. Ennyi pénzért mindenképpen jó vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 11.

Evelyyn

2013. november 9.

Át szoktam önteni egy zárható dobozba, mert ezt így önmagában táskába belerakni nem lehet. Szeretem, a legvilágosabb szín átlátszó, fixálásra jó, annyi hibája van, hogy egy kicsit száraznak tűnik tőle az arc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

Rebeka99

2013. október 29.

Ez volt az első próbálkozásom ettől a márkától, és nagyon örülök hogy bevált a kombinált arcomra. Eddig Artdecot használtam, de azt nem lehetett megigazítani naponta többször is, de ezzel még a mattító papírokat is el lehet hagyni, mert akár mikor felül lehet púderezni egy picit, és még sem nézek ki úgy mint aki beletrüsszentett a lisztes demizsonba Imádom!! Ráadásul elég olcsó, sok is, végre nem kell pár havonta után vennem. A kiszerelése nekem nem okoz problémát, mert az utazós és a sima táskámba is átrakok belőle a régi Artdecos tégelybe és ennyi. Biztos hogy újra veszem. Szuper termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

B. Beata

2013. október 14.

1 ft-ot nem ér! Szörnyű úgy, ahogy van. A csomagolás kritikán aluli, akárcsak a tartalom. Szárítja a bőröm, nem fed rendesen, pár helyen megkopik, akkor úgy nézek ki, mintha foltos lenne az arcom, lisztes hatást kelt. És még sorolhatnám... Senkinek nem ajánlom! Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

Kyraemett

2013. augusztus 5.

Egyszerűen szörnyű, biztos, hogy nem veszem újra, a legvilágosabb árnyalat is besötétül a bőrömön, narancssárgás lesz, a csomagolás kritikán aluli, mindenfelé száll.Összességében ócska.De legalább nem volt ahhoz drága, hogy minden szívfájdalom nélkül kidobjam.Óriási csalódás.:(
Ha lehetne, nulla pontot adnék neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Ha lehetne, nulla pontot adnék neki.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.