New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online

chickweed

2013. július 7.

A csomagolása valóban egy rakás kaka...Már bocsánat :D De ami benne van, az tökéletes ezért az összegért, sőt igazából drágábban is megvenném. Esélyt sem ad a kifényesedésre! Mondjuk most így nyáron lehet adna, de ilyenkor nem használok púdert. Viszont ha használnék, nem tudnám magammal vinni a szörnyű csomagolása miatt, így sajnos nem kap tőlem maximális pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

darcy

2013. június 18.

Megvettem a Catrice Prime and Fine Transzparens púderét, ami jó volt, de látszott, hogy fehér. Megvettem a 3W Clinic Fixáló púderből a 23-ast, ami jó volt, de az meg sötétítette a bőrömet.
Ezek után voltaképpen csak valami "olcsóbb dobozt" kerestem, amiben kedvem szerint összekutyulhatom az előbbi kettőt, hátha abból valami használható sül ki. Ekkor találtam a Rossmannban ezt. Korábban 1x vettem NYC alapozót, amivel nem volt jó tapaszatalatom, így ehhez sem fűztem nagy reményeket. Sőt, mivel igazából csak a doboza kellett, nem is nagyon érdekelt, hogy jó-e vagy sem. A 741A Transluncent-nek szép színe volt. Nem hófehér, hanem nagyon világos bézs, ami pont illett a bőrömhöz.
Ha olvastam volna az itteni véleményeket, valószínűleg nem lepődök meg azon, hogy a csomagolása katasztrófális. Nem is értem, hogy gondolták, hogy a tetőt az égvilágon semmi sem tartja a helyén?
Eddig néhányszor használtam, de az igazi meglepetés ma délelőtt ért. Órák óta ültem a 35 fokos lakásban, és akármit csináltam, kentem, mostam, fújtam az arcomat, patakokban folyt róla az izzadtság. Márpedig nekem hamarosan indulnom kellett dolgozni - na de ilyen ábrázattal? Végső elkeseredésemben jó alaposan beletunkoltam az ecsetet a púderbe, és felpaskoltam az arcomra. És láss csodát! A lakásban 1 óra múlva is ugyanolyan meleg volt, de ezen idő alatt csak egy helyen lett az arcom picit izzadt. Utána jött még 2 fél órás szaunázás az autóban, de ezt is egészen jól bírta. Meg van a tökéletes nyári smink!
Most már csak az a probléma, hogy ezt így sehogy sem tudom magammal vinni a táskámban, a kompakt verziónak viszont más az összetétele, és talán a hatásossága is.
Kereshetek új dobozt... ezúttal neki. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Kereshetek új dobozt... ezúttal neki. ;-)

ágica

2013. május 7.

Kezdem a pozitívumokkal: Hatalmas adag, kevés pénzért és akciók is sokszor vannak. A transzparens tényleg áttetsző, akkor se látszik meg, ha nem használok alapozót alá, csak korrektort. Nem lisztes hatású és könnyű eldolgozni. Az alapozóm/korrektorom tartós alapból, szóval nem tudom mennyivel lett ettől tartósabb:) Viszont, sajnos nekem nagyon átfénylik a bőröm, pedig nem egy vészes kategória az arcom (inkább a szappanomtól/krémemtől fénylik, amúgy nem vészes) Ráadásul a csomagolását utálom, szállítani lehetetlen, nekem még a fürdőszobaszekrényben is kiborult egyszer, bár lehet csak én vagyok béna hozzá. Ár-érték aránya jó, de ha elfogy, tuti leváltom, mert az összetevők sem valami szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

bogirepcsin

2013. május 5.

nagyon szeretem ezt a púdert. nagyon sokáig elég, és az én zsíros bőrömet szépen lemattítja, ráadásul atalmas mennyiséget kapunk nagyon jó áron. természetes hatást kelt, a bőröm nem fényesedik ki, ha ezt használom, pedig alapjáraton elég zsíros.
megatívumának a csomagolást tudnám felhozni mert a teteje nagyon könnyen lecsúszik, így pl ha utazok valahova és ezt viszem, akkor le kell ragasztanom a tetejét, nehogy kiboruljon. igazán megoldhatták volna pl úgy, hogy a tetejét le lehessen tekerni. de ezt a problémát a nyc többi termékénél is tapasztaltam már (pl. rúzsok), hogy jó termék, de nagyon gagyi csomagolásban. remélem ezt a problémát orvosolják majd. értékelni természetesen a tartalmát fogom, ami az én bőrömre tökéletes, így megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.

janina66

2013. április 12.

Meg jegyezném azoknak aki azt mondták, hogy nem fed a legvilágosabb árnyalat: az nem árnyalat. A translucent azt jelenti áttetsző. Ez a termék fixálásra és mattitásra való, nem pedig a maszkhatás elérésére. Én a természetes hatást szeretem és így ez a termék tökéletes erre a célra. Szépen mattit, tökéletesen természetes és egyáltalán ne tömíti el a pórusokat és könnyed viselet. Szerintem sminktermékek vásárlásánál érdemes tisztában lenni, mi mire való és ez által mit várhatunk el tőle, mert különben erősen csalódhatunk. Ez a púder nem a hagyományos púder, amit arra alkalmaznak, hogy eltüntessék a bőrhibákat. használat és csomagolás: szerintem teljesen mindegy milyen púdert veszel a hozzákapott szivacs használhatatlan, szóval ezen igazából felesleges fennakadni. Másrészről, aki igazán profin akar sminkelni soha sem szivaccsal viszi fel a púdert, hanem ecsettel, mert így csak annyi kerül az arcodra amennyi szükséges. Valamint, hogy ne boruljon ki, ne vedd le a belső tetőn lévő fóliát, hanem a belső fedőt szedd ki és szépen ecsettel, de ha nagyon akarod szivaccsal is kitudod belőle szedni a púdert úgy, hogy nem pazarolsz. Sőt ha esetleg ha sok került az ecsetre, akkor csak lazán megütögeted az ecsetet a nyitott tégely felett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

viktoriacsoke

2013. március 11.

Nagyon szeretem nagyon jó matt hatása van és nem ad maszkos érzést az arcon kényelmes észrevétlen viselet az az egy rossz van benne hogy nem lehet szállítani mert nem csavaros csak rá kell tenni a tetejét:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

meli0808

2013. március 10.

Ugyan a csomagolás nem a legjobb, mert folyton vissza kell öntögetni a púdert a tartóba, de nekem nagyon bevált. Szépen fed, sokáig fönt marad, és kevés kell belőle.Ez az eddigi legjobb púderem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

beautifullife

2013. március 1.

A szivacs használhatatlan,a csomagolása hihetetlen rossz. Maga a púder is kicsit lisztes hatás nekem(a legvilágosabb).Mintha tényleg csak por lenne benne.Nem is tapad teljesen.Egy púdernek messze nem ilyennek kell lennie.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

gini88

2013. február 23.

Nem rossz, de volt már jobb púderem is. A doboza meg valami bődület... eldöntöttem a polcomon és kifolyt egy csomó belőle, annyira nem praktikus a doboza. A szivacsát sem használom, pici és vékony. Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Angelgirl

2013. február 13.

Szeretem, szépen mattit. Az adagolásával vannak gondjaim, de megoldom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Szeretem, szépen mattit. Az adagolásával vannak gondjaim, de megoldom :D

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.