New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angelscrime, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. november 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Biu

2011. november 6.

Nagy mennyiség, jó ár, borzasztó csomagolás, lassan el fog fogyni és én újraveszem. Szerintem ez mindent elárul :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

gabbancs

2011. október 25.

Könnyű, kellemes viselet. Mindent tud, amit egy ilyen púdernek tudnia kell, és az ára igen kedvező. Az egyetlen hibája, h nem mattít, úgyhogy nyáron nem tudtam használni, de természetes hatást kelt, és a szárazabb bőrömön remekül működik. Nem szoktam magammal hurcolni ha csak pár napra utazok el, arra inkább egy kompaktot választot, mert túl macerás becsomagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

kim88

2011. október 3.

nekem abszolúte bejött. Sajnos a lukacskákat én is leragasztottam, túl sok jött ki belőle. Csomagolás szörnyű, de maga a termék nekem igazán bevált. Jól mattít, nem szárít és baráti az ára. Mindenképpen 5-ös! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.

honey021

2011. szeptember 23.

Az ára nagyon kedvező (ezért is vettem meg) Én úgy használom, hogy a lyukacskákra "szorítom" a púderecsetemet és úgy rázom meg. Így elég marad az ecseten, mégsem szóródik szét. A szivacsot meg sem próbáltam szerintem túl kicsi (megfogni is alig lehet)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

esztii.

2011. szeptember 14.

Kezdjük ott, hogy boltban nem lehetett kipróbálni, így csak azért vettem meg, mert 800 ft-ért miért ne? A púder alapjában egész jó, nem úgy mint a csomágolása. Először is utazni még véletlenül se vigyük magunkkal, hacsak nem tartjuk végig a kezünkben, nehogy kiboruljon. Mindekképpen otthoni használatra való. Másik problémám, hogy nem igazán értem, hogy mire jók ezek a lyukacskák. Magától nyilván nem fog a felszínre jönni a púder, ha pedig megrázom egy kicsit feljön a fele. Ja és a szivacs se valami jó minőségű, de összességében ár/érték arányban megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

adra

2011. szeptember 7.

Most vettem meg 800 forintért, és én úgy csináltam h azt a kis matricát félbevágtam, és a felét visszatettem a lyukakra, így nem jön ki túl sok és nem megy kárba mikor kinyitom a dobozkát. Ár érték arányban nagyon jó, bár nekem nem mattít sokáig ( Hozzáteszem, semmi sem :((( Valaki tud ajánlani valamit ?? :S )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

Catti

2011. szeptember 7.

Könnyű, szépen fed, nagyon jó az ára! Egyedül csak azzal nem voltam megbékélve, hogy pl. utazásnál a rázkódástól áthullott belőle arra részre, ahol a szivacs van, és a teteje levételéhez sem kell egy bomba. Ha utazok a szivacs fölé még szoktam tenni egy kozmetikai vattát, a fedelet pedig átfogom egy csuklóvédővel. Talán túlzásnak tűnik, de ez így szuperbiztos. Kitartok mellette, mert nem tömi el a pórusokat, szép színe van, ugyanakkor nem annyira matt, hogy ne tűnjön természetesnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

sokkismalac

2011. augusztus 15.

Ennek a púdernek a kompakt változatával enyhén szólva is érdekes volt a találkozásom...
Éppen kifogytam 3 év után a Maybelline púderomból, úgyhogy elindultam végigtisztelni városszerte a termékeket a biztonsági őrök és eladók nagy örömére (dehát mégis tudatos fogyasztási magatartás, nem mindegy, mit kenünk magunkra!!!!)... Épp ott tartottam, hogy igazából megéri a MAC Studio Careblendre beáldoznom 6700 Ftot, amikor egyszer az egyik ismerősnőmmel az arénás Rossmannban vásárolgattunk és megláttam ennek az - akkor még azt hittem - teszterét, és "miért ne" alapon kipróbáltam. A nagyobb gond az volt, hogy mellé még 4 terméket is leteszteltem, meg hát mégis, fiúként sminkkel a fejünkön mászkálni nem a legbiztonságosabb, ugyan megverni/beszólni senki sem fog, de néhányan úgy bámulnak majd konkrétan a szemünk közé, mintha személyesen mi találtuk fel volna az AIDSet. Még nagyobb baj, ha az ember tudatos fogyasztóként is működik hozzá, és miután a biztonsági őr bácsi megunja a képünket, közli velünk, hogy hiába volt felbontva és hiába volt a teszter feliratú fakkban, a termék nem volt az, és hogy meg kéne vennünk a cuccost. Én természetesen tudatos fogyasztóként nem vettem meg, ennek örömére a kijáratnál az utamat állták a szekusok: rájuk káromkodtam egy szép nagyot és amúgy királylányosan hisztiztem egy szolidat hozzá. Később a biztonsági szobában szépen megmagyarázták nekem, hogy ők milyen kulturáltan közelítettek az egész ügyhöz, tényleg megér ekkora hisztit 900 Forint, az ismerősnőm szépen megmagyarázta nekik, hogy ez vásárlók tudatos megtévesztése, ő kihívja a fogyasztóvédelmis kapcsolatait akik majd a fenekükbe rúgnak, én meg szó szerint elhánytam magam majdnem a helyszínen.

Azóta nem járok szabadidőmben a Rossmannba/Dmbe termékeket tesztelgetni. Sőt már venni sem. Szóval igazából köszönettel kéne tartoznom a személyzetnek, hogy kigyógyított a "függőségemből", haha.

A mégviccesebb pedig az, hogy pont a múlt héten akkorát buliztam az ingyenjegyemmel (cikket kellett írnom, tessék itt megnézni: http://quart.hu/cikk.php?id=6534) a Szigeten, hogy ezt a púdert voltam kénytelen elveszteni, miután kétszer is eldobtam a tömegben (először egy jóképű francia úr mögöttem felvette). Hahahaha.
-------------------------

Egyébként maga a púder abszolút kellemes meglepetés volt, egy kicsit érdekes (nem zavaró) érzés az arcon, lehet hogy ezután saját magamtól is megveszem. Vagy leszokok a púderekről is a DM/Rossmann után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 15.

-------------------------

kicsikeke

2011. augusztus 8.

Én is a világosabb árnyalatot vettem meg belőle és én is csak jót tudok mondani róla, tartós és nagyon szépen mattit, és jól fed az illata is kellemes. Máskor is megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 8.

babyface

2011. május 20.

én tegnap vettem, mert már régóta ki akartam próbálni egy ilyen állagú púdert és kellemesen csalódtam! 900ft volt és maximálisan megéri az árát bár nemtudom milyen az összetevője. a világosabb árnyalatot vettem ami a bőrömnél kicsit világosabb ezért nagyon szép természetes fedést adnak az alapozóval együtt. tartósságban is szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.