New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zazi, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Automata szemceruza

bigblue

2014. június 17.

Kevés benne pigment, nem tartós a színe és alig lehet felkenni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Kevés benne pigment, nem tartós a színe és alig lehet felkenni :(

kfruzsi

2014. június 7.

Nem volt a szokásos szemceruzám, ezért ezt vettem meg. Kár volt... Egyáltalán nem pigmentált, és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

MissSz*

2014. március 18.

Fogalmam sincs,hogyan került a kosaramba. Alapvetően kedvelem a NYC egyes termékeit,de ez nagy melléfogás volt. A színe siralmasan gyenge,egy mozdulattal el lehet kenni. Hétköznapokon használom,amikor semmi extra sminket nem akarok csinálni,arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Habcsók

2014. január 2.

A lilát vettem meg. Mivel be van csomagolva így sokat nem láttam belőle. A színe tetszene, de kezdjük az elején. Egy csomót kell csavarnom mire kijön belőle a termék...igen itt kezdődik. A pigmentáltsága eget verően szörnyű. Talán a számra elhasználnám csak ugye lila! Nem egy mindennapi viselet. A szememet majdnem kiszúrtam vele... Két csillag, az ára kedvező de amit kapunk cserébe az kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

MPetra

2013. november 11.

Barnát vettem meg a napokban, a szemöldökömre teljesen jó! De nagyon gagyi, amikor csavarom azt várom, hogy mikor hullik szét a kezembe!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

varga.stella

2013. szeptember 12.

Nekem lila és barna van. A lila nagyon szép, bár nem elég vele egy csíkot húzni, az is kissé nehézkes.
A barna azonban kritikán aluli, már a bőröm is kikopik, mire színt csiholok belőle.
Ez a lötyögés is borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Ez a lötyögés is borzalmas!

sheisanonymus

2013. június 17.

lötyög, elmosódik, elkenődik, egyenletlen. 500 ft a semmiért. 1es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

lötyög, elmosódik, elkenődik, egyenletlen. 500 ft a semmiért. 1es.

fanny---

2013. május 18.

Most szereztem be egy feketét, és mikor kibontottam nem igazán örültem,mert valóban lötyög az egész, nehezen lehet tekerni. Kipróbáltam,picit keményebb mint egy normál ceruza,viszont szerintem szépen fog, és én tudok vele dolgozni. Egy kis szemfestékkel a tetején a helyén marad. Nem olyan rossz, főleg nem 300Ft-ért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

kisenikoke

2013. május 12.

Kuka, vacak. Elkenődik, színe nincsen. Ha valami, akkor ez tényleg a "teljes pénzkidobás" kategória.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Ophelia

2013. január 23.

Valamilyen ,,plum" árnyalatot vettem meg, úgyhogy reménykedtem némi lilás árnyalatban, de szó se volt róla. Inkább fekete, de annak meg gyenge. Valóban lötyög, és borzasztó kemény is, halványan fog...Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.