New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zazi, az összetevőket feltöltötte: Arianne, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Automata szemceruza

Jessica

2012. október 16.

Utálom. A "ceruza" lötyög a hüvelyben (vagy hogy hívják), számomra így lehetetlen használni. Gagyi. Színe se a legjobb, halvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

katarina87

2012. szeptember 6.

Barna és fekete színben is megvan. Mindkettőt szeretem, szerintme remek kis termék. Nem kenődik, tartós, szép erős színe van. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

krisztinka88

2012. szeptember 2.

Feketét és barnát is vettem, mert akciós volt... Egyiket sem tudtam használni, nagyon rosszak, a kitekerője sem működik normálisan. Nem szeretek elhasználatlan sminkeket kidobni, de az egész annyira gagyi volt, hogy kidobtam mind a kettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

fatime

2012. augusztus 17.

Megbántam hogy megvettem, csak a felső szemhéjamon tudom használni, vízvonalon nem fog. Eddig valahogy mindig csak Avonos szemceruzát használtam és szerintem ezután is így lesz. Nem tartom pénzkidobásnak mert a felső szemhéjamon elhasználom, de újra semmiképpen nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Beleza

2012. július 8.

nekem sötétbarna van, fantasztikus!sokkal jobb, mint a többi!nagyon könnyen kezelhető, szépen elsatírozható, közepesen mászik, nem drága, nem csípi, könnyezteti meg a szemem, nagyon szép, letisztult, elegáns sminket lehet csinálni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

bb

2012. július 1.

Kb. semmire se jó.. egyáltalán nem fog,ha mégis akkor is csak valami halvány szürkés árnyalatot kapok.. (feketét vettem) nem venném soha többet újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

falatka18

2012. május 28.

Nekem is van, szerintem borzalmas...... nem fog és ha mégis kitudok belőle imádni egy kis szint akkor is fél óra alatt lekopik.... sosem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

zazi

2012. február 1.

azért vettem, mert olcsóbb volt épp az essence hasonló szemceruzájánál és egyébként is ki akartam próbálni.. másnap visszamentem és vettem még 3 ilyen ceruzát. tartós, a sötétbarnának szerintem nagyon szép és erős a színe, jól satírozható, ez is addig tart, míg le nem mosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.