New York Color

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kryszty, Módosítva: 2022. március 23.

Lelőhely:   drogériák, online

Gyönyörűen íveli és dúsítja a pillákat egész napon át.

Easy Come Easy Go

2014. május 14.

A már jól bevált és megszokott Essence I love Extreme szempillaspirálom helyett vettem, gondoltam, jó egy kis változatosság és nem árt mást is kipróbálni, no meg 100 forinttal olcsóbb volt, és istenem, de kár, hogy megvettem... Ennél nagyobb borzalommal már rég nem találkoztam! Az hagyján, hogy nem dúsít, és még csak nem is hosszabbít, de alaposan össze is csomózza a szempilláimat. Ami még ráadás, hogy borzalmasan lassan szárad meg, felkenés után 10 perccel tüsszentettem egyet, és az egész elkenődött... Nagyon mérges vagyok magamra, hogy megvettem, senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

vadri1

2014. május 14.

Sok festék marad az ecseten, picit lassan szárad. Egészen szép pillákat csinál, de sajnos nem göndörít. Pár órán belül lekopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Kryszty

2014. április 23.

Én most vettem meg, nekem nagyon tetszik. Picit sokat kell belőle tenni a pillákra, de nagyon szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 23.