New York Color

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: darkbeforestorm, az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Villango

2017. július 13.

Nyárra ilyen stick-eket használok, mert egyszer a meleg miatt megolvadt és eltört a kedvenc BenNye rúzsom, és azóta a sima rúzsaim a hűtőben csücsülnek őszig......a fésülködőasztalomon viszont csak ezek a típusok vannak ilyenkor.
Tipikusan corallos, narancsos színt kerestem, és mivel tegnap a Müllerben volt dolgom, ott néztem szét.
Nekem bejöttek rúzsokban ezek a nem high end márkák, ez a NYC is szépen fenn marad, a pigmentáltsága elég jó, a szín pedig pont az amit kerestem, a Canal St Coral személyében.
Tényleg nem ragad, az illata is visszafogott, valszeg veszek még belőle más színt is.
Ebből a stick-es típusból az Yves Rocher Crayon cerkája van meg Mauve színben, ami pont dupla ennyibe kerül, de egy szemmel sem jobb, sőőőőt, ennek a színei talán jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Eszter1101

2017. február 14.

Egy leárazás során vettem meg a Müllerben, fél áron. egyáltalán nem bántam meg. Pigmentált, nem igazán szárít, de mikor kopni kezd nem túl szép látvány, bár ez elég sokára következik be, nagyon sokáig a számon marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Lea2

2016. szeptember 15.

A "Roosevelt Island Red" szín van meg belőle, szerintem ez az amit coral-nak neveznek. Maga a rúzsceruza kifejezetten jó minőségű, krémes, de nevéhez hűen igen intenzív színt ad már egy kicsi is belőle...ha ez a cél akkor nincs gond, de hétköznapra szerintem elég erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

cicafun

2016. április 20.

Kellemes, krémes textúra ragacsos érzés nélkül, nem szárít, jó pigmentáltságú termék, kellemes viselet az ajkakon. A tartóssága közepes, 2-3 óránként érdemes ránézni. Nagyon kellemes pez cukorka illata van szép színekben kapható, nekem a 20-as Riverside Rose van meg, ami egy természetes, mályvás-piszkos rózsaszínes árnyalat. Sokkal jobban szeretem, mint a Catrice hasonló termékét sokkal kellemesebb textúrájú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

kitten

2015. július 23.

Meglepoen jol pigmentalt, legalabbis az en kisse szines ajkaimon eleg erosen kijon a korall szin. Nem ragacsos erzes (ellenben a Catrice hasonlo termekevel). 4 csillag, mert az evest nem eli tul, fagyizast sem - a vegere korben fentmarad, szaj kozepen lekopik, viszont szajon kivul ill. fogakra nem maszik szerencsere. Eves nelkul eleg jol tart. Ja es nem szarit egyaltalan, legalabbis igy nyaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

eveartstar

2015. január 31.

Valami korallos rúzsra volt szükségem, egy egy vacsorás alkalomra. Így nem egy virító színt, hanem egy finomabb árnyalatot kerestem, ami ha le is kopik, akkor sem marad utána éles kontúr a számon. Na ez az! A Tescoban vettem, ahol katasztrofálisan lepusztult tesztereket és állványokat találtam. Nagy nehezen ezt választottam ki. Jól tettem! Nagyon kellemes viselet, más szájceruzákhoz képest nem cuppanósan ragacsos, finom az íze, illata! A színe nem túl tartós, utána kell festeni, de nagyon szép árnyalat, lehet más színt is kipróbálok még ebből a sorozatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 31.

Eszti24

2015. január 20.

A Müllerben voltam begyűjtőkörúton, amikor megláttam őket. Ezerszer néztem már, de minden alkalommal egy "ó, annyi rúzsod van!" gondolattal továbbtereltem magam az állványtól. Most viszont nem tudtam megállni. A sötétpiros/bordó Roosevelt Island Red fogott meg, és nézegetve a színeket, pont az tetszett, hogy nagyon változatos, kb minden sminkstílushoz van egy-egy ceruza. Nagyon tartós volt rajtam, kávézást simán túlélte, az illata tömény vaníliás, de nem zavaró. A ceruzaformátumot imádom, sokkal jobban lehet vele formázni az ajkakat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

darkbeforestorm

2014. szeptember 13.

ha valaki megkérdezné tőlem, minek nekem egy századik rúzsceruza, valószínűleg nem tudnék épkézláb választ adni rá :) valami van ezekben a ceruzákban ami vonz, sokkal jobban mint egy normál rúzs. így hát vennem kellett egyet ebből is. egyetlen árnyalatot tudtam csak megvenni, mindenhol csak üres állvány fogadott :(
szerencsémre a riverside rose pont olyan mély rózsaszín, mályvás árnyalat amire vágytam. teljesítményre semmiben sem különbözik a catrice rúzscerkájától, 1-2 óráig tartja magát, egyenletesen kopik. a finishe enyhén csillámos, de tényleg csak minimális mértékben, és kicsit intenzívebb a színe mint a catrice hasonló árnyalatainak.

update: végre megvettem a nude árnyalatot is. ha lehet még jobban megszerettem ezt a ceruzát, mert nem csak tartós hanem még a színek is annyira jól el lettek találva. mintha nekem találták volna ki ezt a két árnyalatot. ja és az illatuk is olyan kellemes, hogy legszívesebben folyton ezzel kenegetném :)

update2: na jó, ez már függőség :D de újabb árnyalatot kellett megvennem, mégpedig a korall színűt és egyik ámulatból a másikba esek, hogy milyen jó minőségűek ezek a rúzsceruzák. egyik másik márkából sem vettem annyit mint ebből, tökéletesen elégedett vagyok velük. bár nem sok színben kapható, szerintem mindegyik nagyon eltalált. nagyon szép élénk szín ez a korallos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

_-Mia-_

2014. augusztus 23.

A Ballroom Blush-t a szép pink színéért vettem meg, egy ilyen még hiányzott :) Nagyon-nagyon krémes, emiatt: 1) nehéz pontosan, precízen feltenni 2)rákenődik a fogakra 3)viszont a szárazabb részeken nem ül meg, azokon is elsimul. Extrém erős illatosradír-szagú... Kopásról, kifutásról még majd update-elek, az eddigiekért megajánlok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Bendőke

2014. június 11.

Nagyon jó kis rúzs. Egy nude színt vettem meg belőle azt hiszem a 010-est /Nolita Neutral/ , de nem bántam meg. Nagyon kis tartós olcsósága ellenére. Stabil darab táskába nyugodtan bedobható. Nem szárít. Nagyon el lett találva. Még másik színt is beszerzek belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.