New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Deni, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Száraz

Bármilyen körömlakkon használható, gyorsan száradó fedőlakk.

timicsoki

2017. január 12.

Még egy pici van az üveg alján :) Nagyon szép fényessé teszi a lakkot, tényleg növeli is az élettartamát, és viszonylag hamar szárad (bár nem 1 perc alatt ahogy ígéri. Nem emlékszem mennyiért vettem már. Sajnos nem is gyártják. Kár, szuper kis lakk volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

LBN

2015. december 1.

Na nekem ez teljesen hozta az ígérteket. Gyorsan szárad, hamar lehet más dologgal foglalkozni. Még van belőle, előfordul, hogy használom és szuperál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

melange

2015. október 10.

Az elején jól működött, de mire elértem a feléhez, kissé besűrűsödött és már nem szárad olyan gyorsan. Túl fogom élni,hogy mást kell használnom, mert már nem gyártják:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

bubita

2015. október 3.

Imádtam! Mivel egy ideig nem lakkoztam, így szomorúan konstatáltam, hogy a termék ki lett vonva a forgalomból. Még egy nagyon kevés van az utolsó üvegcsémben, nem száradt be, semmi baja nincs. Jó volt, mert szép fényt biztosított a körmeimnek, tartotta a lakkokat, tartós volt és iszonyatosan jó árban lehetett kapni. Kb. 4-5x vettem újra, muszáj lesz más után néznem, ami hasonló tulajdonságokkal büszkélkedhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

erika81

2015. szeptember 11.

Most értem az utolsó üvegem végére! :( Nem tudom mikor vonták ki pontosan a forgalomból, de ha elmegyek egy NYC pult előtt mindig megnézem, hátha találok még egy üveggel! Percek alatt megszárad tőle a lakkom és mehettem a dolgomra! Sehol egy benyomódás, vagy párnalenyomat! Kérem vissza a drogériák polcaira!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

vzorka

2015. augusztus 18.

Nagy kár, hogy már nem lehet kapni, rendszeresen ezt használtam, mert csúcs volt a maga kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Dius24

2015. május 13.

Nekem annyira nem kett a kedvencem hamar besűrűsödött a lakk színét is szinezett rajta a végén mar nem átlátszó volt hanem rózsaszín ! Nem lett sokkal tartósabb a körömlakk mint fedőlakk nélkül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

narancsfavirág

2015. április 13.

Nagyon örülök, hogy a krémmániás véleményeknek hála rátaláltam erre a tuti termékre. Végre meg tud úgy száradni a körömlakk a kezeimen, hogy nem nyúlok bele semmibe (ez korábban elképzelhetetlen volt). Ráadásul azt a lakkomat, ami fél! nap után már kopni kezdett ezzel sikerült 2-3 napig hordanom.
Kicsit buborékosodott, meg sűrűsödött a végére, de a fenti jó tulajdonságai nem változtak. Azóta is keresem az utódját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Berniii

2015. január 16.

Kicsit sokként ért, hogy már nem gyártják. Az utóbbi időben akárhányszor a Rossmann-ban jártam kerestem ezt a terméket, de semelyikben nem találtam. Eleve furcsa volt, hogy megszüntették a NYC állványokat. Legjobb fedőlakk. Most vagy keresek még elfekvőben levő darabot vagy nem is tudom, hogy mivel pótolhatnám. :( Nagyon meggyorsította a körömlakkozás folyamatát, egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

dorisz93

2015. január 5.

Múltkor még találtam belőle egy utolsó darabot, el is hoztam, de már a végét járja. Abszolút az eddigi kedvenc fedőlakkom, mert borzalmasan gyorsan koppra szárítja a lakkozást. Kezd már besűrűsödni, de ezen a lakkhígító segít, és én úgy vettem észre, hogy ez nem befolyásolja hatékonyságát, amíg tudom, addig fogom hígítani. Nem tökéletes fedőlakk ez sem, mert volt olyan színes lakk, amit felvitel közben felületesen kicsit feloldott. (Olvastam olyat is, hogy a nyomdázott manikűröket elkeni.) Nálam viszont az, hogy gyorsan szárítson, sokkal többet jelent. Elég jól is védte a lakkozást, nem buborékosodott.
Összességében nagyon szerettem, a hibái ellenére is, sajnálom, hogy nem gyártják már, de ha jól értesültem, van egy hasonmása, ami ugyanilyen hatékony, talán még valamivel jobb is (egyelőre még nem próbáltam): http://kremmania.hu/kremek/astor-pro-manicure-already-dry-gyorsan-szarado-fedolakk

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Szintetikus színező anyag. (Lila)