New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

livia1979

2013. július 26.

Annyira szerettem volna egy szuper babakék lakkot, hát megvettem ezt, a rossmannban 411 Ft volt akciósan. Persze véleményt nem olvastam, ami elég nagy hiba volt, mert bizonyára ott maradt volna az a fránya a polcon, hiába hívogatott olyan édesen...
Csalódás. Ennél rosszabb lakkom még életemben nem volt. Az, hogy hígabb mint az átlag lakkok, engem nem zavart volna ha: az első réteg kenésénél mire a körmöm végére értem már húzott a lakk - megszáradt - és csomós lett, nem tudtam olyan szép simára lakkozni, ami még hagyján, de a második rétegnél is csíkos maradt és ugyanígy húzott, ráncolódott. Szegénynek a keféje is borzadály, keskeny, talán ha "egy-köröm-húzásos" (szélesebb) lenne, jobb lett volna dolgozni vele. Hagytam kicsit száradni, majd észrevettem, hogy apró buborékok vannak benne, pedig előtte fel sem ráztam. Gondoltam, ha már felkentem marad. Féloldalra ráhúztam egy kis csillogó díszcsíkot, aztán jöhetett rá az essence BTGN magasfényű fedőlakkja, amivel egész jó eredményt mutatott, kissé(!) a csíkozáson enyhített. Sajnos másnap le kellett szedjem, mert a vége felpöndörödött, és a lakkot egyben le tudtam húzni a körmömről (ami persze a fedőlakk érdeme - ezért nagyon szeretem is).
Adok még pár esélyt neki, de kár érte, pedig a színe nagyon tetszik.
Azt hiszem, veszek egy miss sporty-t hasonló árnyalatban (500 Ft-ért), bár az kicsit sötétebb babakék, de annak legalább jó széles keféje van, nem csíkozódik, és 1 napnál azért tovább bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Adok még pár esélyt neki, de kár érte, pedig a színe nagyon tetszik.

Lilu

2013. július 25.

Palackzöldet vettem belőle. 3 rétegben fed normálisan, de a színnek gyönyörű mélysége van, mintha vékony, sötét üveg lenne a körmömön. A tartósságát tekintve többet vártam 3 napnál, de ettől még nem rossz lakk ez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.

Mackólány

2013. július 21.

Egy fekete és egy gyöngyházrózsaszín van belőle, nekem nagyon tetszik, elég híg állagú, de nekem bejön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

TijuMK

2013. július 14.

Keményen beleválasztottam egy fehér színű lakkal. Előtte még sosem volt ilyen márkájú körömlakkom. Első pozitívum az ecset fogása és maga a széles ecset. Második pozitívum hogy igazi telt fehér, nem az a halvány áttetsző. 1 rétegben tökéletesen fed, kb fél perc alatt megszáradt. Elégedett vagyok, ha nem pattog le 2-3 nap alatt, akkor még keresek más színeket is. Ja igen és 200 forintért vettem, mert le volt értékelve, na így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

pandadelic

2013. július 12.

A színeik nagyon jók, amik nekem megvannak két rétegben is szépen fednek. Viszont az ecsetét ki nem állhatom, rémálom vele dolgozni, és nem mellesleg iszonyat lassan szárad, minimum fél óra szünet kell két réteg közé. Én inkább olyankor nyúlok utánuk, ha egy éjszaka becsúszik a két réteg közé, egy este, egy reggel és akkor nem lesz baj. Csak hát ritkán ér rá az ember reggelente lakkozni, meg száradást várni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Berberis

2013. július 12.

Két színem van. A high line green nevet viselő (brutál zöld) egész jól teljesít, két rétegben fed, gyorsan szárad viszonylag és egész tartós is volt rajtam. A lexington yellow-t (kanári sárga) tegnap este kentem fel, de sajnos borzasztóan buborékos lett, viszont sajnáltam lemosni, így kentem rá egy glitteres lakkot, hogy eltereljem a figyelmet róla, csak így kicsit rikító lett az eredmény. Még gondolkozok, kimerek-e így menni az utcára. :D Ez a színe nem is fedett olyan jól, három réteg kellett belőle és az sem terült szépen. Átlagolok és adok egy 3-ast, mert a zöld miatt nincs szívem lehúzni, pedig a sárga borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Hófehérke88

2013. július 12.

Két csillagot adok a színe miatt. annak ajánlom akinek van türelme és ideje....lemosni se egyszerű :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

tukleraj

2013. július 7.

A színpaletta szemet gyönyörködtető és könnyen beilleszthető bármely öltözetbe...ugyanakkor nem elég tartós. 4 nap maximum közepes igénybevétel mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

chickweed

2013. július 7.

Nagyon jó kis lakk, kár, hogy kevés árnyalat van belőle. Tartósabbak, mint pl. az Essence lakkjai... Csak azért 4 csillag, mert a másik fajta NYC lakk jobb ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

barbee77

2013. július 7.

a 238-as MoMa-t vette meg a húgom kb 1 hónapja, és nem tudok vele betelni :D nem csak az árnyalata, de az állaga és a fedése is kiváló. fedőlakkal kb 5 nap, és ahogy a neve is mutatja, elég hamar szárad, úgyhogy nem kell vele sokat pepecselni :) 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.