New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

gabcsyyii

2013. július 6.

038-as Blue.L..ita árnyalat van meg nagyon szép a színe a körmeimen 3 napot bír :) pár használat után kicsit sűrűbb lesz az állaga de attól még 5* :) i

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

falatka18

2013. július 5.

nagyon jó kis körömlakk. nekem a 035 cupcakes & latte árnyalat van meg. szép mente szinű amit nagyon sokáig krestem. valóban gyorsan szárad. és viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

cila

2013. július 5.

Nagyon jó minőségű lakk,nekem a 264-es színárnyalat van meg,ilyen halvány levendula színű.Nem kopik hamar,nem pattogzik,és még fedő lakkot sem használtam rá.Kibírt egy majdnem egész napos teljes ház takarítást,úgy hogy meg sem mozdut.Csodáloztam is. 5 pont neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 5.

csillag

2013. július 3.

valamilyen sky árnyalatot választottam, zödes szín. ha háromnál többször fogom használni, már megérte :) 2 rétegben fed normálisan. munkába sajnos nem használhatom, de talán hétvégén egy-két rucihoz, bikinihez jó lesz... minősége átlagos..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Szonya

2013. július 3.

Tök érdekes, mert az enyém egy 230 Penn Station árnyalat, amit már a hivatalos oldalon sem találok, pedig nem olyan régen vettem. Gyönyörű mélyvörös árnyalat, többen is megdicsérték már a kezemen, ez a kedvencem. És maga a lakk is nagyon jó, jól fed és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Rékababa

2013. július 3.

Nekem bejönnek a színek is,de egészen sokáig bírja a körmeimen fedőlakk nélkül.1db lakkom van (ebből a típusból) a 298 High Line Green színben,és szeretem.Megéri az árát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

ency091

2013. július 1.

Fedőlakkal 1 hétig volt fent. Lemostam, mert meguntam. 400 ft körül volt, szerintem ennél több nem kell egy jó lakkhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

GlamourAndStyle

2013. július 1.

Update: Idő közben megnéztem az árnyalatok neveit is, 040-Catwalk queen (a barackos árnyalat) és 035-Cupcakes and latte (a mentás-türkizes árnyalat). Csak azért írom ide, mert ezek a színek tényleg meseszépek, igazi nyári árnyalatok. :)

Két gyönyörű árnyalatnak vagyok a tulajdonosa egy neonos-barackos és egy világos zöldes-türkizes színnek. A színek tényleg káprázatosan szépek és felkenve is azt kapjuk, amit az üvegben látunk, viszont maga a lakk minősége nem valami nagy szám, sőt több negatívuma van, mint pozitívuma. A legnagyobb baja, hogy lassacskán szárad és ha kicsit vastagabban kenek fel egy réteget, apró buborékok jelennek meg. Ha ezen nem tudnék segíteni, biztos, hogy nagyon lehúznám ezt a lakkot, de szerencsére mindkét problémát kiküszöböltem a kedvenc fedőlakkommal (szintén NYC, de az egyszerűen tökély). Az ecsete átlagos, nem rossz vele dolgozni, bár hajszálnyira van az általam utált túl hosszú és keskeny ecsetektől. Az állaga kicsit hígabb és folyósabb attól, ami számomra tökéletes, de nem zavaró. Egy rétegben még halovány, viszont két réteggel már tényleg elérjük a kívánt hatást. A világoszöld színnél az a trükköm, hogy fehér lakkot használok alaplakknak és arra kenem a türkizes árnyalatot, így egy rétegben is csodaszép fedése van és szinte világít a színe, tényleg gyönyörű. Összességében azt tudom mondani, hogy a színek, amiket megvettem csodaszépek és különlegesek, viszont nem hinném, hogy több színt begyűjtök ebből a lakkból, egyrészt, mert a többi szín szerintem annyira nem nagy extra, másrészt pedig a lakk minősége önmagában nem túlságosan jó, viszont fedőlakkal tökéletes, így tőlem egy hármast érdemel, úgy, hogy ebben a csodaszép színek is szerepet játszanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

ziccaa

2013. június 26.

Nekem a Matte Me Crazy! árnyalat van meg ami egy mattító fedőlakk de nagyon utálom. Ecsetelés:
-Gyorsan száradásról szó sincs! Még a legesleglassabban száradó körömlakkom is kiüti!+0*
-Bármilyen tökéletesen fedő körömlakkot foltossá tesz+0*
-Nagyon szépen mattít+4*
-tartósságáról nem tudok nyilatkozni, hiszen nem szárad meg soha, így mindig le kell mosnom
-Jó az állaga bár lehetne kicsit sűrűbb is, de jól terül, az ecsete is jó+4*
-Nagy kiszerelés és csak 250 ft volt :DD

Összességében kap 2 csillagot mert jószívű vagyok XD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 26.

-Bármilyen tökéletesen fedő körömlakkot foltossá tesz+0*
-Nagyon szépen mattít+4*
-Jó az állaga bár lehetne kicsit sűrűbb is, de jól terül, az ecsete is jó+4*
-Nagy kiszerelés és csak 250 ft volt :DD

Összességében kap 2 csillagot mert jószívű vagyok XD

karakumsivatag

2013. június 19.

Nekem metálkékben van. Őrizgetem már egy ideje, de már többször ki akartam dobni. Amikor megvettem, akkor asszem 3 rétegben használtam, úgyhogy "órákba" telt mire megszáradt. Mostanában használok alá valami matt lakkot is és ezt csak fedőlakknak kenem fel.Egyébként tényleg nagyon szép a színe, de ha csak 2 rétegben kenem, akkor olyan, mintha csak valami színezett zselé lenne. Nekem csalódás, viszont nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 19.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.