New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lassunyuszi

2013. június 18.

Nekem nejön. Egy lila és egy babakék van. Eddig a lilát próbáltam. 3 rétegben fed, az igaz, de nem tapasztaltam buborékosodást. Nem tudom, milyen gyorsan szárad, vagy mennyire tartós, mert fedőlakkal használom, de én meg vagyok vele elégedve. Az ecsete is jó, könnyű vele dolgozni, az üvege is kis cuki, az ára is baráti. Én eddig szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

szreka

2013. június 13.

nekem a 031 Soho Red Bricks nevű lakk van meg, ami egy sötétlila szín. 400 ft-os minőség. gondoltam, hogy a 2. rétegnek adok egy filmnyi időt, hogy megszáradjon, de az utána lévő alváskor megadta magát.

Update: megvette a világos lila árnyalatot is, azt hiszem Romance névre hallgat. 2 réteg kell belőle, de buborékos mint állat, használhatatlan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Jessica

2013. június 10.

024es, pisztáciazöldszerű árnyalat van meg. Sose tetszettek ezek a lakkok,egyet vettem régebben, de nekem nem jön be h tök vizes.... de 300 Ft volt, gondoltam megpróbálok, hátha történt valami változás bennük. Csíkoz, lassan szárad, buborékos, kezelhetetlen..Elég nehéz annyi lakkot hagyni az ecseten, amennyit szeretnék..Ha vastagabban kenem, mint kellene, akkor pedig 5 napig se száradna meg... 300 Ft-ért belefért egy próba, de ez katasztrofális....Ja és ez már a 3. szín, amit próbáltam, biztos nem csak ez az árnyalat a hibás...De komolyan kezdem magam hülyén érezni, hogy született ennyi pozitív vélemény, ennyire szerencsétlen nem lehetek! Na...kap egy csillagot, aztán majd nyilatkozom tartósságról ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

nikol

2013. június 10.

Szerintem egész jó lakk, majdnem egy rétegben is jól fed, de azért kettővel tökéletes. Véleményem szerint ér annyit mint egy drágább.Tegnap este kentem fel,de féltem, hogy nem fog megszáradni rendesen a két nem túl vékony réteg, és másnapra tiszta ágynemű lenyomatos lesz, de szerencsére elkerült a reggeli bosszúság! :) Nem tudom, hogy hány napig fogja bírni, de az eddigiek alapján, illetve az ára miatt tőlem is kap 5 csillagot !:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 10.

rekag

2013. június 10.

2 árnyalatom is van ebből a lakkból, egy napsárga és egy élénk rózsaszín. A sárga 3 rétegben fed szépen és csíkmentesen, így sajnos elég nehezen szárad, de a rózsaszínnek elég 2 réteg is és gyorsszárító fedőlakkal 10 perc után már kopogósra szárad. 4 csillagot adnék neki, de mivel 250 ft környékén vettem, így ezért a pénzért megérdemli az 5. csillagot is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

2013. június 9.

Nekem a 022-es Jade árnyalatom van. Rossmannban vásároltam akciósan 230 forint volt talán. Gondoltam egy próbát megér és láss csodát, csak néztem mikor felkentem. Gyorsan megszárad, nekem ez a színárnyalat egy rétegben is fed. És nem tartom fontosnak a második réteg felvitelét. kb olyan 4 napig bírja. De szerintem a normál árához képest is nagyon megéri. Több árnyalatot is fogok vásárolni belőle :)

zsu02

2013. június 8.

Nekem a 034-es Giallo árnyalat van meg (halvány citromsárga), 2 rétegben teljesen jól fed, viszonylag gyorsan meg is szárad. Maga a lakk elég híg, így ügyeskedni kell a lakkozáskor, nekem 4-5 napig bírja lepattogás nélkül (fedőlakk nélkül). Az üvegen keresztül apró csillámokat lehet látni benne, de ez a körmön nem látszik (aminek én örültem, mert nem szeretem a csillámos lakkokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Zsuzsika11

2013. június 6.

Nekem a 300-as Spring Tulip van meg, tegnap vettem a Müllerben akciósan. Lehet az enyém régi már (vagy sokat nyitogatták az üveget), de alig tudtam felkenni, annyira sűrű, és csíkos. Nagyon nehezen száradt meg:(
Szerintem borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

Szerintem borzalom.

Andi17

2013. június 3.

Egy gyönyörű tejeskávé színű landolt a kosaramban. Már volt egy réteg átlátszó lakk a körmömön, de a kíváncsiság hajtott így arra rákentem ezt a lakkot és láss csodát. A picit csúszósabb felületen olyan szépen terült el a lakk egy rétegben(!!) csíkmentesen, hogy még én is pislogtam. A végeredmény gyönyörű, szofisztikált körmök.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

CatLynn

2013. május 28.

2 lakkot vettem meg a legújabb kollekcióból, az egyik a 040 Catwalk Queen, ez egy gyönyörű nyári korallos-barackos árnyalat. A másik a 036 Pink Princess, ami szerintem köszönő viszonyban sincsen a rózsaszínnel, ez egy szimpla matt nude lakk :) Viszont annak nagyon szép! Mindkettővel maximálisan meg vagyok elégedve, 1 rétegben is mindkettő tökéletesen fed, tartósak is, 3-4 napot mindenféle alap-vagy fedőlakk nélkül is simán bírtak a körmeimen. A Müllerben hónap végéig ráadásul 25% kedvezménnyel lehet hozzájuk jutni, szóval tervezem még min. 3 árnyalat beszerzését (Park Ave - szürkés-lilás, Times Square - erős pink, Cupcakes and Latte - zöldbe hajló menta) Mindenkinek ajánlani tudom, olcsó, és minőségben az eddig kipróbált színek messze verik pl. a hasonló árfekvésű Essence lakkokat, de a drágább árkategóriájú lakkjaim közül is sokat! Megérdemlik az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.