New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

hedgehog

2013. május 27.

264-es van meg. Nagyon gyorsan szárad, ezért jól be kell lőni a lakk mennyiségét egy körömre, nehogy csíkos maradjon. Két rétegben gyönyörűen fed. Egyetlen gondom vele, hogy nem egészen olyan a lakk színe mint az üvegben, és nekem úgy jobban tetszett. :S Az üvegben egy matt, visszafogott, halványabb rózsaszínes-lilás szín van, a körmökön viszont egy csillogó, élénk sokkal feltűnőbb rózsaszínes-Lilás (utóbbi hangsúlyosabb) lett. Úgy érzem ez a szín nekem már túl "hebrencs tinis". A tartósságára még visszatérek, de sajnos ez a fajta sem azt a színt adja ettől a márkától, amit az üveg alapján elvárnék, sajnos már nem az első ilyen téri csalódásom a NYC-ben. Ez az egy gond van vele, de tekintetbe véve, hogy színes lakkról van szó azért ez elég nagy hiba.
Update:
Jó benne:
-nagyon gyorsan szárad
-az ára tűrhető, azért van olcsóbb és jobb is

Rossz benne:
-a szín nem egyezik meg a körmön és az üvegben
-3. napon már lejött a körmöm végéről, mosogatás és különösebb igénybevétel nélkül
Tekintve, hogy ez egy lakk, a tartóssága és színe a legfontosabb. -1 csillag, csak azért nem pénzkidobás mert valakinek az "új színe" is tetszhet és fedőlakkal talán még menthető még egy napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Update:
Jó benne:
-nagyon gyorsan szárad
-az ára tűrhető, azért van olcsóbb és jobb is

Rossz benne:
-a szín nem egyezik meg a körmön és az üvegben

meaviolet

2013. május 27.

Kipróbáltam a legújabb Love Match-et, azt kell mondjam, nagyon tetszett! 1 rétegben fedett, gyorsan száradt, tartós és brutálfényes..

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/05/nyc-love-match-teszt.html#more

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

smileyzso

2013. május 26.

Nekem 3 lakkom van tőlük . Imádom őket.
Fedése szuper elég az 1 réteg is .
Nem kerül sokba .
Minden árnyalatban megtalálhatóak .
1 probléma volt az ,h a kék megfogta a körmöm :( . Ezért csak 4 csillagot kap .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Nekem 3 lakkom van tőlük . Imádom őket.
Fedése szuper elég az 1 réteg is .
Nem kerül sokba .
Minden árnyalatban megtalálhatóak .
1 probléma volt az ,h a kék megfogta a körmöm :( . Ezért csak 4 csillagot kap .

Bogirl*

2013. május 23.

Szerelem volt első látásra. Nagyon régóta szerettem volna hasonló színű körömlakkot, amikor megláttam a polcon, tudtam, hogy az enyém lesz. Nem is érdekelt az ára, tudtam, hogy ez a 027-es, love match az enyém lesz! Annyira szép színe van, imádom, tökéletes tavaszi/nyári szín. Ritka az ilyen lakk, de szépen festve, egy rétegben is egész jól fed, így nem muszáj 2 réteggel kínlódni. :) 3 napja festettem ki a körmeimet, még mindig bírja a gyűrődést, pedig se alaplakkot, se fedőlakkot nem használtam, csak ezt egy rétegben. Sok árban hasonló körömlakk még fedőlakkal sem bírja eddig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Anna28

2013. május 22.

Hát ez egy tök jó lakk! Gyorsan szárad, nekem egy (vastagabb) rétegben tökéletesen fedett. Szép narancs-piros árnyalatot vettem, már régóta kerestem ilyen színt. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

sly

2013. május 18.

Nekem a Wall Street és a Runners Paradise van meg. Előbbiből négy, utóbbiból két réteg kellett a normális fedéshez. Nehéz felvinni mert csíkoz, viszont egész tartós. A rózsaszín fedőlakk nélkül is 4 napig makulátlan volt - lehet a 4 réteg miatt :) A nehéz kezelhetőség miatt nem tökéletes sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Miliana

2013. május 15.

035 Cupcakes and Latte színben vettem meg, tök véletlenül botlottam bele a Rossmannban (380 Ft-ért talán). Sosem pillantottam rá eddig az NYC pultra, most is a kiárusított termékek kis állványán szúrt szemet a szín (egy ideje szeretnék már egy ilyen sápadt zöldbe és nem türkizbe hajló mentát, amit mégsem lehet egyértelműen zöldnek mondani), ránéztem, lekaptam, fizettem, felkentem, és tök jó! Kb az ujjaim felén ahol nem sikerült egyenletesen elterítenem egy réteget, kettőt festettem, és tök jól mutat. Péntek óta van rajtam (alaplakk + fedőlakk kombóval), épphogy csak megkopott a vége, de sehol sem pattant még fel. Nem állítom, hogy ezentúl megállok az NYC állvány előtt, de örülök, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

hjanka

2013. május 14.

Nincs lényeges különbség közte és a Expert Lash Nail Polish között. Az ecsete jó, ára kedvező (350 most a Rossmannban), 2 rétegben fed, nekem nem csíkoz (lehet épp elég mennyiséget viszek fel), viszont a száradási ideje nem 1 perc, sőt inkább 5-10. Viszont a színe: Pink Princess (nude, púderszerű) tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

emagdi

2013. május 14.

Az East Village árnyalatot vásároltam meg, akciós volt, nagyon olcsó, gondoltam egy próbát megér. Háááát, ez tényleg csak egy próbát ér meg, sajnos elég kiábrándító a lakk... A fedése elég gyenge, legalább három réteg kell hogy egyenletes színt kapjunk. Nagyon lassan szárad, muszáj volt rákenni egy gyorsszárítós fedőréteget is.
Az biztos, hogy nem vennék ismét ilyen lakkot, viszont legalább olcsó volt, így nem buktam sokat rajta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 14.

Réka Réka P

2013. május 11.

A Catwalk Queen és West Village árnyalatok vannak meg. Én szeretem őket, jól fednek, jó az ecsetük. Azért négy csillag, mert a West Village-et nagyon nehéz lemosni...:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.