New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

nyüsszentyű

2013. május 11.

Nekem meg kellett tanulni használni, először többször le kellett mosnom, mert nagyon csíkozott, és túl gyorsan száradt, szanaszét kentem a körmömön, és csúnya lett. De miután rájöttem hogy menyit kenjek egyszerre a körmömre, nagyon szépen lehet vele dolgozni. A Pink Princess van meg, ami egy nagyon szép nude szín. A nehéz kezdet miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Timibaba27

2013. május 9.

2 lakkot vettem az elmúlt napokban, a Times square és a Cupcakes and latte árnyalatokat.
A Times square inkább egy korallos pirosas árnyalat szerintem, de nagyon szép, és egy rétegben(!!) sem csíkozott hanem szépen kihozta azt a színt mint az üvegben. (Ezen meg is lepődtem mert már vettem ezelőtt ebből a márkából egy lakkot ami az üvegben lila, egy rétegben halvány kék, kettőben sötét kék már majdnem fekete, igaz így is tetszik, de tök más mint amire számítana az ember.) Ezért én nem is vittem fel második réteget. Hamar meg is száradt. A lábkörmömet festettem ki vele hétfőn, semmi baja sincs.
A cupcakes and latte egy menta zöld színű árnyalat, ami most a mániám lett legyen akár ruha akár óra vagy bármi :D Az első réteg már ebben is kihozza a színt de kell a kettő mindenképpen mert egyben azért kicsit csíkos marad. Alap és fedőlakk nélkül ez is hétfő óta van a körmeimen és semmi baja sincs még. Száradási ideje ennek is gyors.
Egyszóval nagyon jó vétel volt mindkettő sőt bánom, hogy a kinézett halvány lila színt nem vettem meg, de szerintem hamarosan az is az enyém lesz.
huuhhh kicsit hosszú lett :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

huuhhh kicsit hosszú lett :D

tuzgyujto

2013. május 9.

A Müllerben vettem ma a Shinning Shoes-t, gyönyörű sötétszürke, azt hiszem, frostnak hívják a finishét, de nem vagyok benne biztos. Két rétegben fed, a száradása kicsit gyorsabb az átlagnál, de nem szupergyors. Ezen kívül elhoztam még Jadet, róla és a tartósságról még updatelek, de remélem, hogy négy napot kibír, mert telinyomtam strasszokkal, amiket utálok lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

katalinmyy

2013. május 8.

3 ilyen lakkom van. Szép színek, de nem tartósak. Bár ez nem zavar, mert gyakran lakkozom a körmeim. Ennyi pénzt mindenesetre megér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

TimiK

2013. május 8.

A 247-es Prince Street és a 240-es Midtown szín van meg. Nagyon szép színek, ha használok rá fedőlakkot akkor kitart pár napot, ha nem akkor egy-két nap múlva már elkezd lepattogni. A 247-essel nagyon szeretek dolgozni, igazi szép lila körmöket varázsol, imádom ezt a színt :)

Tök jó hogy egyesek kinyitogatják a lakkokat az üzletben... Ezért (is) szoktam mindig hátulról választani, mert hátha már valamelyik nagyokos megkezdte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

skorpió

2013. május 6.

Ez az első tapasztalatom a márkával, és eddig nagyon tetszik! A jó idő beköszöntével kezdtek vonzani a világos lakkok, amik majd a jól lebarnult bőrhöz milyen szépek lesznek! Keresem egy ideje az "álomsárgát". Jelen esetben ez a 034 Giallo lett. Szerelem első látásra! :) 3 réteg van rajtam, világos árnyalatnál annyit szoktam. A száradási idő tényleg gyors! Akinek picik a körmei, azoknak gondja lehet az ecsettel, még az én "lapátkezemen" is túl sok lakk lett először. Felkenéskor ijesztően csíkos volt, ami a száradással elmúlt. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Rossmannban most akciós, 350 ft volt. Aki szereti a márkát, az siessen!
Én a lakkokat legtöbbször az üzletben elkezdem tesztelni. Akár ismerem a márkát, akár nem. Butaság, de ha épp van lakk rajtam, akkor is. :D Egy ecsetvonásból próbálom kideríteni: milyen az ecset, egyetlen réteg fedése is utal a pigmentáltságra, arra, hogy a szín körmön is olyan-e, mint az üvegben, és mindig találok nézelődni valót, amíg pár perc után az ajkamon megnézem, száraz-e már?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Ágic@

2013. május 4.

Hát, nekem nem tartoznak a kedvenceim közé ezek a lakkok. A legnagyobb problémám az velük, hogy borzasztóan híg az állaguk, szinte vízszerű. Az East Village (világoskék) és a Prince Street (lila) van meg. Rengeteg réteg kell belőlük, h fedjenek. Úgyhogy ha van itt szegedi vagy szeged környéki leányzó, akinek kell, odaadom őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

zmbanett

2013. május 3.

Ugyanazt tudom mondani róla, mint az expert last-ról: a legjobb lakkom, ár-érték arányban meg magasan veri ez a két típusú NYC az összes eddigi általam kipróbált lakkot, beleértve az 5-6 ezres kategóriát is. Azoknak az árával van baj...miért venném a drágát, ha 10-et vehetek ebből a fajtából és elégedett is vagyok? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Orsyna

2013. április 25.

Kedvenc lakkom.Gyönyörű színek és minőségileg is szuper.Ave fuchsia a kedvencem újra fogom venni.A türkíz(206) zöldes kék is káprázatos.Tartós sokáig fent marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

Kisu

2013. április 21.

A 206-as,East Village van meg. és kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban.
Az üvegben nekem olyan tipikus tavaszi-nyári kék színe van,magamban lagúnakékre kereszteltem ezt a színt.A baj csak az,hogy magában 3 réteg után sem fed valami jól,a szín se az,amit várna az ember.Fekete alapra szoktam kenni inkább,ettől kicsit olyan lesz,mint a sötétebb bogarak szárnya.Matt lakkal egyszer még egy srác is megdicsérte:)
a másik,ami miatt nem vagyok vele teljesen megelégedve az az,hogy baromi lassan szárad.Sőt,kegyetlenül lassan,de ha az embernek van ideje,akkor megéri várni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.