New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml

Ár: 400 , Eladó: ildi74
Állapot: a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

renatainsanity

2013. március 20.

240 ( Midtown ) gyönyörű erős rózsaszín színűt kaptam még tavaly mikulásra és imádom. Ez az első olyan körömlakkom, amelyiket az utolsó cseppig elhasználtam, már a következő darab is itt csücsül a polcomon. :) Eddig mindenki dicsérte a színét, és nagyon tartós, nekem majdnem egy hétig fent van a körmömön ( 2 réteg + egy átlátszó fedőréteg ), pedig nekem alapból egy körömlakk max 3 napig tart, mindig lepattog. A száradás viszont nem egy egyszerű eset, én sohasem bírok annyi ideig egy helyben maradni, amíg megszárad és általában mindig belenyúlok, de a tartóssága kárpótol.
csillagos 5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

csillagos 5

Lukécia

2013. március 19.

Nagyon jó, gyorsan szárad, még 3 rétegben is kopogósra, nem nyúlik, nem gyűrődik fel, és káááprázatos színekben kapható. Tartós is, 3-4napig. jól terül, kézbe illős ecsettel, tetszik a csomagolása is. Annyira bejött, hogy azóta ebből a márkából van már szemhéjpúderem is, az is nagyon bejött, ár-érték arányban utolérhetetlen sztem, biztos, hogy legközelebb is ami elfogy ilyet veszek kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

merchajnalka

2013. március 19.

UPDATE:
És a minőségre se lehet panaszom ebben az esetben sem. Nagyon jól felvihető a lakk az ecsettel, kézreállósan jó a fogása. Az állaga is megfelelő sem nem tömény, sem nem híg, szépen eloszik a köröm felületén. Rendkívül gyorsan szárad. Szokás 2 rétegezős. Imdnivaló elnevezések, pláne nekem, aki imádom New Yorkot, annak ellenére, hogy még nem jártam ott. Most épp a Wall Street van a körmeimen, bár inkább nevezém Sugar Baby Love-nak. Imádnivaló cukorkarózsaszín, de mégis diszkrét! Az apró csillámok is remek arányban vannak az üvegcsében, épp hogy csak egy is kellemes extrafényt adnak a lakknak.
Csak ajánlani tudom.
eredeti:
Valaki tiltson el a drogériáktól! Körömlakk mániás lettem. Ebből is sikerült 9-et egy nap alatt beszerezni. Matt lilák, selyem rózsák, csillogós pinkek.

UPDATE:
Csak ajánlani tudom.
eredeti:

erika81

2013. március 15.

A 268-as Fashion Ave Fuchsia színt vettem meg. Imádom. 2 rétegben viszem fel és ha teszek rá fedőlakkot 5 napot simán kibír és még gyorsan is szárad. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

allthemakeup

2013. március 15.

A 234- wall street árnyalat volt meg, csak már sajnos beszáradt.Nagyon szép rózsaszínes-aranyos színe volt, két rétegben szépen is fedett, de a száradása nem volt valami gyors... Az viszont pozitívum, hogy tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

beautifullife

2013. március 1.

Nem szeretem a körömlakkjait,mert többször besültem velük. Az üvegben(mivel sok van benne koncentráltabban)nagyon szép színeik vannak,de egyszerűen körmön hihetetlenül halovány és körülbelül négy réteg kell,hogy megközelítse az üvegben mutatott színt.Ennyi réteg pedig csak úgy lehúzható már a körömről. :/ Pinkbe még talán elmegy,de valami nem okés velük nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Hajna

2013. február 9.

Ezekszerint én rontottam el vele valamit :D Nekem nagyon csíkos, rosszul fed és buborékosra szárad. Ráadásul a második használat után eléggé csomós és sűrű lett. Ezzel szemben meglepően tartós és sok szép színben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Seiza

2013. február 9.

Már nagyon hiányzott a lakkgyűjteményemből egy igazi bordó. Egy blogon ajánlották valamelyik másik NYC lakkot, de élőben az nem tetszett. Egyébként meg kell hagyni, amilyen kevés lakkja van a márkának, a nagy része prios-bordó-korall. Végül a 248-as, Manhattan árnyalatot vettem meg. Alig vártam, hogy hazaérjek, és kipróbáljam, pedig a Supernova (decemberi NYC TE) volt a körmömön, és imádom :)) Szóval otthon, estem elővettem a táskámból a lakkot, és egy kicsit megijedtem, mert szinte barnának tűnt. Aztán felkentem a körmömre, 2 rétegben, de már 1-ben is majdnem tökéletes volt. Egész gyorsan szárad, szépen terül, az ecsete sem rossz, és a kupak fogása nagyon kényelmes. A szín gyönyörű: egészen mély borvörös, egy kis szilvás beütéssel. Remélem találok még hasonlót a lakkok között, nagyon elégedett vagyok vele. 3 napja van a körmömön, de semmi baja, egyáltalán nem tapasztaltam kopást (bár van rajta fedőlakk is.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 9.

pariah

2012. december 19.

4 arnyalatot vettem most igy hirtelen a muller akcioban (395 huf/db) es el vagyok ajulva. 2 retegben az uvegen keresztul latszodo szint kaptam, btgn fedolakkal 7 napig tudtam fenntartani, ekkorra mar latszodott a lenoves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 19.

kriszti.07

2012. december 12.

Nekem egy nagyon pink árnyalata volt meg tavaly amikor még nagyobb volt az üvege. Szépen fedett 2 rétegben, nálam mint kb az összes lakk ez is 3 napig bírta tökéletes állapotban. Mikor lepattogott a szél (attól ahogy hajlott a körmöm) mindig kicsit utána javítottam, vagy ha már nagyon vészes volt a helyzet rákentem még egy réteget. Nem tudom most milyen árban van, így hogy kisebb lett az üveg (gondolom ugyan annyi), de ha lesz alkalmam megnézem milyen új színei vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.