New York Color

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: villa, az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2013. április 21.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó körömlakk.

Ár: 200 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Petraa

2012. december 8.

Én a Prince Street-et vettem meg, szerintem nem szárad olyan gyorsan, lehet hogy egy NYC perc nem 60 másodperc?! :D 2-3 napig bírja fedőlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

warlenka

2012. november 12.

Nekem eddig 6-7 árnyalat van meg belőle és mindet az elmúlt pár hónapban szereztem be. Nagyon meg vagyok velük elégedve, két rétegben szépen fednek, elég gyorsan száradnak, de ami a leglényegesebb, hogy baromi tartósak. Önmagukban is bírják a 4 napot, de essence BTGN fedőlakkal már volt, hogy egy hétig is kitartottak. Eddig még csak egyetlenegy ilyen körömlakkal volt dolgom és az is egy limitált kiadás egyetlen színe volt, de itt ahogy észrevettem árnyalattól függetlenül hozzák ezt a minőséget. A kedvencem a Flat Iron Green, kár, hogy elég szűkös a kínálatuk és, hogy a másik típusú körömlakkjaik már egyáltalán nem ilyen szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Domino

2012. november 9.

Egy sötétkékes-feketés árnyalat van meg belőle. Párszor használtam csak. Több réteg kell, hogy szépen fedjen, és sajnos nem túl tartós így sem. Jó, ha 2 napig bírja a körmeimen anélkül, hogy kopni kezdene.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

mila88mila

2012. november 8.

Gyorsan szárad, egyenletesen fed, és közel egy hétig fed, ha két réteget kenek fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

vlilla0522

2012. október 14.

Nagyon szeretem a színét, szép göngyházas rózsaszín, visszafogott, akár munkába is használható szín, wall street a neve. Tartósság miatt 1 pontot levonok, mert 2-max3 napot bír kopás nélkül. Fedő és alaplakk-al szerintem többet is kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

terke29

2012. október 4.

Nekem egy feketébe hajló sötét lila van.Mikor megálltam az állvány elött,feketének látszott,azt akartam(water marble-hez)megvettem.289ft volt.Aztán természetes fénynél kiderült,hogy ez sötét lila.Jólvan gondoltam,belefér.Otthon kipróbáltam telibefestve egy körmön,úgy meg kék. :)Aminek szántam,annak jó,de ki nem lakkoznám vele minden körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 4.

kvitta.girl

2012. október 3.

2 rétegben szépen fed,szép színek,de sajnos a tartóssága nagyon rossz :(
Lila nekem se jött be,már ezen nem lepődök meg,legtöbb körömlakknak a lilája csíkos marad,ég tudja miért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

2 rétegben szépen fed,szép színek,de sajnos a tartóssága nagyon rossz :(

Likvácsik Dóra

2012. szeptember 13.

Nekem rózsaszínben van, de elég egy réteg a körmeimre, szerintem szuper.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Nekem rózsaszínben van, de elég egy réteg a körmeimre, szerintem szuper.:)

Ametiszt

2012. szeptember 7.

Sötétlila lakkra volt szükségem egy alkalomra, és itt találtam meg a tökéletes színűt olcsón. De borzasztóan csíkozott, hiába próbálkoztam, annyira használhatatlan volt, hogy végül ki kellett dobnom. Hiába volt olcsó, teljes pénzkidobás volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

rubin

2012. augusztus 27.

Én ebből még Amerikából kaptam néhány félét és szerintem remek. Tartós, és nem törik alatta, ami nálam elég ritka. Legyen bármilyen drága lakk majdnem mindig törik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.