New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pampilla

2014. szeptember 28.

Mivel kiárusítják a NYC termékeket a Rossmannban,ezért beszereztem ebből a szájfényből is egyet,fillérekért,az 539 Soho Sweetpea árnyalatot.
Az illata nem valami kellemes,de egyébként szép kis visszafogott,nem csillog túlzottan,csak amennyire épp elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Egypt

2014. szeptember 27.

A nagy rohanásban tökéletes... de nem venném újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

A nagy rohanásban tökéletes... de nem venném újra

nadalandy

2014. szeptember 27.

Kétszáz forint körül jutottam hozzá. Nagyon ragad. A csomagolása szerint gyümölcs illatú, szerintem meg nem. Nem túl tartós.
Viszont arra kiváló, hogy a kapkodós reggeleket feldobjam egy kis színnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Viszont arra kiváló, hogy a kapkodós reggeleket feldobjam egy kis színnel.

rosa.love

2014. szeptember 13.

Egy rikító piros árnyalat van meg- mármint a tubusban ilyen színe van. Szájon kb. semmi nem látszik a színből,viszont szép lakkhatású csillogása van. A cseresznyés rágó illat nekem bejön. 200ft-ra van leárazva a rossbannban, annyit megért. Elég ragacsos és nem tartós, de saját olcsócska kategóriájában simán vállalható,amit tud.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

vador

2014. augusztus 17.

Átlátszót vettem, alapvetően rúzsok fölé, de magában is mutatós. Kicsit zselésebb állagú és némileg ragacsosabb, de (szájfény viszonylatban) egészen tartós és szép vizes hatású. Nekem az is szempont volt, hogy tubusos, így bármire kenhetem anélkül, hogy az applikátort összekenném. Klassz cucc, nem csak az árkategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

nightmare

2014. július 29.

Nekem az 531-es árnyalatban van meg. Egy teljesen egyszerű rózsaszín szájfény, színt nagyon nem ad (ez lehet az miatt, hogy hasonló mint a szám színe) de nagyon szép vizes hatást kelt, és szépen csillog. Nem ragad. Hétköznapokra tökéletes, én nagyon szeretem. Azt hiszem körülbelül egy éve vettem 450 Ft-ért ami nem is ár érte :) Összességében 4 csillag, mert jó-jó de még keresem az igazit, de egyenlőre ez a kedvenc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

dessy

2014. július 27.

Kellemes illat, viszont hamar kopik a tubuson lévő felirat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Kellemes illat, viszont hamar kopik a tubuson lévő felirat.

s_kitty

2014. június 7.

nekem a képen látható rózsaszínes van meg, ez nem ragad, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

nekem a képen látható rózsaszínes van meg, ez nem ragad, nagyon szeretem :)

nandy.25

2014. június 7.

Én is az átlátszót vettem,nagyon meg vagyok vele elégedve.Eszméletlenül vizes hatású, és én külön megdícsérem a ragacsosságát,mert én így szeretem:)Én minimálisan lealapozom a számat előtte.Rajtam tartósabb,mint az előzőek (Miss Sporty,Avon),és ár-érték arányban kitűnő.Ma szeretnék beruházni a barack színűre,amiben csillogó pigmentek is vannak,múltkor a Rossmannban felvittem a kézfejemre,és 1 óra hosszat csillogott:) Színeset nem merek venni,nehogy összeálljon egy idő után a számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Szabszi.

2014. március 17.

Magamtól nem vettem volna meg, nagyon csillog. Még születésnapomra kaptam. Hétköznap nem használom, inkább ha megyek valahova (vacsora, buli,...). Tartósságát nem tudom, nekem akármilyen lehet a számon, max 1 órát bír ki, mert eszek-iszok stb. Szép a színe, és mint írtam, nagyon-nagyon csillog. Ami nekem még fontos szempont, az illat, és ezzel semmi gondom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.