New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Nicu

2014. március 7.

Az átlátszót vettem meg. Tetszik, hogy mentolos, szép vizes hatása van, rajtam elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Bexxx

2014. január 30.

Jól pigmentáltak, nagyon csillogó hatásuk van, és jó árban is vannak. Tartósságát nemtudom mert rajtam mindegyik 20-30 percet bír :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

v.szilvia789

2014. január 29.

Olcsó volt és kellett a lelkemnek valami, hát vettem belőle egy hideg rózsaszín árnyalatot. Sajnos rikítóbb a színe, mint a tubusban, ez még elfogadható, mert lehet vékonyan kenni, de iszonyatosan ragad! A tubus felirata is hamar lekopott, pedig nem dobáltam ide-oda, így elég igénytelen hatású lett. Több nem kell belőle, az tuti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

benkocili02

2014. január 29.

534-es árnyalatot vettem meg...a tubusban szép színe van, barackos-pirosas. A számon semmi színe. Semmi. Csak csillog de azt se sokáig. Elég ragacsos az állaga. Ennyi pénzért inkább veszek egy essence szájfényt. Az illata az a tipikus mű gyümölcs illat. Elhasználom.. de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

kalmaniki

2014. január 13.

A barackos árnyalatot vásároltam meg 650 Ft-ért a Tescoban. Színt nem ad az ajkaknak, viszont nagyon fényessé teszi őket egy kis időre, ugyanis nem tartós. Csillámos és csillámmentes árnyalatokat is találunk egyaránt és egész nagy a színskálája, nekem a csomagolása is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

kitti0105

2014. január 5.

Nekem az 529-es szájfény van meg és nagyon szeretem mert, egyházi suliba járok, de eddig még nem vették észre.A számat nem szárítja de hamar lekopik(még nem találkoztam olyan szájfénnyel amely nem kopott volna le, ugyhogy számomra ez nem baj). Nagyon szeretem csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Tyuki

2013. december 16.

A képen lévő árnyalatot birtokoltam, de emlékszem, hogy a kukában végezte pár hét után... a színe szép volt, de borzasztóan ragacsos hatású volt, és szárította a számat. Nálam nem lett nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Mozart

2013. december 6.

Nekem átlátszó van. A gyümölcs illatot egyáltalán nem érzem. Tartós ami nagyon nagy jó meg minden, de annyira borzasztóan ragad, zavar ha a számon van.. szóval -2 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

zitt

2013. október 31.

Alapból nem túl nagy elvárásokkal vettem meg, így nem is csalódtam benne. Ragad, nem tartós, viszont enyhe hidratáló hatást érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Lacebow

2013. augusztus 2.

Nagyon jo! Imádom ha jól ragad egy szájfény, érzem hogy tartós! Szépen csillog, olcsó, és cukorka izű! Szeretem! Újra megvenném! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.