New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml

Hát nem a kedvencem
de szép a színe,szép fényes
jó az illata
csillog
de semmi extra mint egy olcsóbb szájfény....
akciós áron vettem meg 300forint ért
annyit szerintem megért,de 6-700forintot már nem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Hát nem a kedvencem
de szép a színe,szép fényes
jó az illata
csillog
de semmi extra mint egy olcsóbb szájfény....
akciós áron vettem meg 300forint ért
annyit szerintem megért,de 6-700forintot már nem

chickweed

2013. július 7.

A B'Way Berry fantázianevű árnyalat van a birokomban, és szinte napi szinten használom, mindig berakom az éppen aktuális táskámba, úgy megszerettem. Ami nagy szó, mert eddig csak ritkán használtam színezett szájravalókat, csak ajakbalzsamot. Simán van olyan jó, mint az Essence Stay With Me, és ez ráadásul nem is csap be azzal, hogy tartós lesz.. :D
Ja és hozzátenném, hogy 279 Ft-ért sikerült hozzájutnom, szóval ez csak javít a csillagocskák számán! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

melanie500

2013. június 27.

Nekem az 531-es City Sorbet van meg. A tubusban olyan cuki rózsaszín, a számon nagyon enyhe színe van, a töredéke ahhoz képest, mint ami a tubusban látható. Nincs vele gondom, mivel direkt nem erősen pigmentált, vizes hatású, és nem csillogós szájfényt kerestem. Hát a vizes hatást bőven hozza is! Ha rásüt a nap, akkor iciri-picirit csillog, tényleg kicsit. Ez nekem tökéletesen megfelel. Aki pigemntált, csillogósat keres, ne is próbálkozzon vele.
Ragacsos, de nem tudom mit vártok egy ilyen szájfénytől 500 Ft-ért. :) Vagy ragacsos az ilyen, vagy lefolyik. Inkább legyen ragacsos, ha picit többet kensz a kelleténél, mint hogy az állon folyjon végig 5 perc múlva. Szerintem. :)
Tartósnak pont annyira tartós, mint általában a szájfények szoktak lenni. Magyarán 1-2 óra múlva - persze ha nem iszol, nem eszel - újra kell kenni.
Az illata és az íze sem tetszik. Az sem, hogy paprika, vagy mentol kivonat van benne, ami elvileg arra szolgáltatott, hogy dúsabbá tegye az ajkakat - ez a funkció pl semmi nem ér. Csak csípi a számat, vagy nem is, inkább bizsereg tőle. Teljesen hasztalan.
Viszont nekem minimálisan hidratálja az ajkaimat, legalábbis nem lesznek szárazak tőle egyáltalán.
Ez a mennyiség szerintem egész nyárra elég lesz, szóval nem nagyon fogom újra venni, de próbának egyet megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

TimiK

2013. április 29.

Nekem az 536-os Murray Hill Melon van meg. Eléggé ragad, és mikor felkenem úgy érzem mintha vakolat lenne a számon.
A fénye és a színe szép, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

A fénye és a színe szép, de nem venném újra.

fanni0524

2013. április 14.

Az átlátszó színben van meg, és imádom! Tartósságával nincs gondom. Fénye nagyon szép, természetes. Hűsíti az ajkakat. Egy nagyon picit tényleg ragadós, és ez sokszor zavaró, mert a hajszálak könnyen beleragadnak. Emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

arybaba2

2013. április 6.

Halvany szinuek meg a sotetebbek is.de eleg tartos es pont ezert olyan termeszetes.hetkoznapokra kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 6.

amyesther

2013. március 31.

Egy szép bordót kaptam, tubusban legalábbbis szép volt... Fölkentem és alig látszik! Nagyon kevés pigment van benne. És ha többet teszek a számra, akkor meg baromira ragad. Egy órát bírt ki összesen, utána csúnyán lekopott. Múltkor alá tettem egy hidratáló stiftet és kb semmit nem bírt ki. Ez nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 31.

meaviolet

2013. március 23.

1-2 óráig bírja, nem túl pigmentált, de szép fényt ad az ajkaknak, szerintem kezdő sminkeseknek alapdarab lehet, főleg mert nem is túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

tuzgyujto

2013. február 28.

Olyan, mintha ez egy teljesen más termék lenne, mint amit én próbáltam. Pedig ez az, tudom, hogy ez az.
A színtelent vettem meg, sírós sminkhez akartam használni, mint lefolyt könnyek, de reméltem, hogy később elhasználhatom szájfényként. A-a. Tíz percig volt az ajkaimon, ezidő alatt rettenetesen ragadtak és véresre száradtak, ilyet még semmi nem csinált.
Két pont, mert amire vettem, arra megfelel, de eredeti funkcióját betölteni képtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 28.

kemenysepro

2013. február 5.

Nekem is csak be van dobva a táskámba :) arra az esetre ha nem vinnék egy sietős reggelen magammal semmit, ez mindig ott lapul és bármikor, bárhol fel lehet kenni.
Nem a legtartósabb, de jó, h van : ) Nekem egy kicsit gumi az ize.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Nem a legtartósabb, de jó, h van : ) Nekem egy kicsit gumi az ize.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.