New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Natalka

2013. január 22.

Nem egy nagy kunszt ez a szájfény, egy narancsos-korallos árnyalat van meg, csillám nélküli. Szép fénye van, még a színe is látszik, de önmagában kevés. Nem hidratál, nem oszlik el szépen, egyenetlenül szárad, úgyhogy jól mondta előttem vki: marad olyan táskába dobós :)
A színét ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

A színét ettől függetlenül szeretem.

tátombák

2013. január 22.

Nagyon jó illata van, de 10 perc alatt lejön :( Akciósan 280 forint körül vettem, annyit megért, mert úgyis egy kenőfejes szájfényt kerestem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 22.

knoemi

2013. január 12.

Szép színű, csillámmal teli termékek. Hamar újra kell kenni, mert rettentő gyorsan lejön, ráadásul kellemetlen érzetet nyújt. Rossz az illata és az íze. Nem tetszett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Cs.Dóri

2013. január 1.

280 forintért vettem meg 2 színben, nagyon jól pigmentált, azonban szörnyű az illata, az íze és nagyon ragadós. A szép színek miatt 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Audi

2012. december 3.

~Legnagyobb hátránya ,hogy két perccel a használata után több tucat hajszálat kell kiszedni belőle, az íze elmegy. :) Finom az illata, és a színek sem annyira szörnyűek , szerintem ennyiért ( 350 körül) nagyon ne várjunk többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

szoszike125

2012. november 15.

Nagy csalódás,bár ennyiért mit is várhat az ember.Közel sincs olyan jó színe mint a dobozban.Ragacsos és kb 2 perc múlva eltűnik:(.csak az egész kellemes illatért kap 2 pontot

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

doreen

2012. október 23.

nagyon régen kaptam egy átlátszót, és félre is dobtam. most megtaláltam és csak ezt használom. az illata finom és ha felkenem egy kicsit bizsergeti a számat. olyan érzés, mint amikor kipróbáltam egy ajakdúsító szájfényt. ragadós, de engem nem zavar. a tartóssága átlagos, és minimálisan hidratál is. jó sok van benne. nem a tökéletes szájfény, ezért csak 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

natasha

2012. október 21.

Leárazáson vettem az Ave Frosting-ot és a Murray Hill Melon-t. Ha nem lettek volna leértékelve,eszembe se jutott volna megvenni.
250 ft-ért klassz kis szájfények,olyan táskába bedobálósok, gyorsan előveszem bekenem a számat aztán mehetünk.
Tartóssága nem a legjobb, ragadós is, de ez engem sose zavart valahogy egy szájfénynél sem:D legalább érzem hogy még ott van.
A Frosting csillog mint a kutyafüle nagyon szép a napsütésben, többen csak a számat nézik ha szembe jönnek velem az utcán. :D
Az összetevők közt első helyen a kőolajszármazék van,amit azért nem szívesen ennék meg...
Könnyen elcsúszkálnak,kell tükör vagy teló amibe megigazítom,meg a felvitelnél is vigyázni kell eléggé folyósak.Akkora a beltartalom hogy félek sose fogy el:)
Érzem hogy vmennyit hidratál is,de a tartóssága miatt,meg a csúszkálás miatt levonok csillagot ezért csak 3-as.ja és az a köolajszármazék na mindegy....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

oswin

2012. október 14.

Nekem két árnyalatban van meg: Murray Hill Melon és Tribeca Tangerine. Mindkettőnek nagyon szép színe van,nem gondoltam volna,hogy a M.Hill Melon ilyen erős. Egyébként ennek nem túl jó a szaga,a Tribeca Tangeriné viszont sokkal kellemesebb. Ragadós,de nem szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 14.

Heidi

2012. október 8.

Az 531-es City Sorbet árnyalat van meg és szerintem pár száz Ft-ért nagyon megéri.Bármilyen ajakápolónál és szájfénynél fontos számomra az íz (bár nem szoktam nyalogatni) és az illat és ennek jó kis gyümi illata van. :D Picit ragadós,ami miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.