New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

ivy18

2012. szeptember 25.

Ha jól emlékszem, 280 Ft-ért vettem meg az 537 B'way Berry árnyalatot. A tubusban gyönyörű bogyós színe van, de felkenve már csak szinte átlátszó. Nem vártam nagy pigmentáltságot, de még a színezett ajakápolóm is jobb. Marad amolyan "táskábabedobós".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

gabyca34

2012. szeptember 14.

A müllerben találtam rá 2 szép árnyalatra az akciós kosárban. 295 volt mind a kettő, az egyik az 528-as Ave Frosting, a másik pedig az 536-os Murray Hill Melon. Nem számítottam ilyen színözönre, azt hittem hogy amolyan vizesen, enyhe színnel csillogó szájfények lesznek, de nem! Az előbbi egy fehéres-ezüstös csillogású tünemény, és szinte szikrázik úgy csillog. Az utóbbi pedig ahogy a neve is mutatja egy rózsaszínes-pirosas csillámok nélküli magasfényű szájfény. Az illatuk jó, és jó érzés viselni. Abszolút megérte őket megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Beleza

2012. szeptember 7.

az én szemem is az akciós áron akadt meg de nekem már csak egy árnyalat volt, ami tetszett '536 murray hill melon'. ez egy nagyon élénk babarózsaszín. magam is meglepődtem mennyire intenzív a színe és viszonylag tartós is. illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

lilla93

2012. szeptember 1.

Mindenkinek, aki vásárolna: 3 árnyalat akciósan 279 ft a Rossmannban!

Ma betévedtem, mivel rá akartam csapni a kiselejtezett essence termékekre, viszont már nem találtam kb. semmi érdemeset, de megtaláltam ezt a gyönyörűséget.:) 279 ft-ért vettem meg az 536 - Murray Hill Melon színűt (azt hiszem pont ez az árnyalat van a képen) és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Alapjában véve pirosas a szám, amit utálok, mert rúzsok előtt mindig le kell alapoznom a számat stb. Ezt felkentem teljesen csupaszon és meglepődve érzékeltem, hogy tetszik a hatás. Nem olyan színű lett a szám, mint amilyen maga a szájfény, de majdnem és ez fantasztikus! Nem tudom mennyibe kerül rendes áron, de ennyiért bőőőven megérte. Nem tudom, hogy újravásárolom-e, szerintem sokáig elég lesz, aztán meglátom. Elvileg gyümölcs ízesítésű, ezt még nem tapasztaltam, de nincs vele gondom egy szál se. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Mindenkinek, aki vásárolna: 3 árnyalat akciósan 279 ft a Rossmannban!

rekaaa

2012. augusztus 18.

Jó kis szájfény, és az ára is rendben van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Jó kis szájfény, és az ára is rendben van. :)

rexi19

2012. augusztus 1.

Ajándékba kaptam az egyik barátnőmtől karácsonyra és azóta is meg van! pedig nap, mint nap használom, de egyszerűen nem akar elfogyni :D sajnos már nem tudom milyen árnyálat, mert lekopott, de narancsos az illata :)) Sokáig fent marad a szájon. Én személy szerint beleszerettem, és ha egyszer elfogy már akkor biztosan beruházok egy újra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Dorka.

2012. július 29.

Szép színekben kapható, viszonylag jól tart, a színe lehetne egy kicsit erősebb, de ár-érték arányban 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

nagy_agi

2012. július 25.

picit talán ragadós, és sajnos hamar lekopik, de gyönyörű színe van (535-ös árnyalat) fincsi illata, szeretem, de ha egész nap magamon akarom tudni, gyakran után kell kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

All for beauty

2012. július 17.

Még novemberben vettem meg egy barackos árnyalatot. Naponta használtam és imádtam. Viszont most elővettem és olyan fura lett.Nagyon folyós,már-már vizes. De az illata és a színe megmaradt. Ennek ellenére szeretni fogom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Jelizz

2012. július 16.

az átláccó változata van meg! De elég olcsó a hatása de 399 Ft-ért elmegy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

az átláccó változata van meg! De elég olcsó a hatása de 399 Ft-ért elmegy

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.