New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

infinite01@freemail.hu

2012. július 11.

Én egy erősebb, pirosas-rózsaszínt választottam, nagyon tetszik mert nem ragad, amikor lekopott már, puha tőle a szám, viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

vercso1

2012. július 7.

Nagyon szeretem, jó az illata és nem ragacsos, de tartós, praktikus és az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Lilla91

2012. július 6.

Nagyon jó fajta szájfény, 535 árnyalatban van. Olyan sötét vöröses rózsaszín, de nagyon imádom. Tényleg tartós és szépen csillog is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

szoszike125

2012. július 3.

Az első NYC termékemet egy barátnőmtől kaptam.Los Angelesböl hozta egy nyaralás után,akkor még itthon nem lehetett kapni.Néhány hónappal ezután jelent meg kis hazánkban ez a márka.Elkezdtem vásárolgatni belőle de semmi nem tetszett,aztán valahogy a kezembe került ez a szájfény.Tökéletes!Gyönyörű színek és nagyon tartós hatás.:)Csillagos 5ös.(eddig ezen kívül és az ajándékomon kívül semmi nem volt be az NYC-től)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

slora

2012. június 15.

Nekem Tribeca Tangerine van meg.Ha felkenem a számra akkor átlátszó,azt hittem ad egy kis színt.Az illata nagyon finom és viszonylag tartós is :)Mindenesetre megvagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 15.

sissy93

2012. június 12.

Hát, ezt kár volt megvenni. A drogériás fényben gyönyörű barack színe volt, a számon azonban semmi. Csak leheletnyi csillám. Teljesen megvagyok nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

missLauren

2012. június 11.

Finom az illata, dús ajkakat varázsol, de gyakran újra kell kenni...
viszont sok van benne, így nem kell vele spórolni :) nekem bejött!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Finom az illata, dús ajkakat varázsol, de gyakran újra kell kenni...
viszont sok van benne, így nem kell vele spórolni :) nekem bejött!

Riruka

2012. június 11.

Kicsit ragacsos, nem túl tartós, de kellemes az illata, szép az ajkakon és jó árban van, nem rossz termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Szütyő Beauty blog

2012. május 29.

Kissé ragacsos, és fura az íze. Pigmentáltságban sem túl nyerő. Nem a legrosszabb, de nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Annie

2012. május 19.

Kellően fénylik és csillog, az illata kellemes. Negatívum, hogy kicsit ragad és nagyon hamar lekopik róla a felirat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.