New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

brita24

2012. április 18.

Ha jól emlékszem tangerin színű van, imádom. leheletnyi színe van, jó az illata, nem ragad, nagyon sokáig fent marad, nem folyik le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

seres.kriszta26

2012. március 28.

Nekem színtelen van. Nagyon ragadós, túl mentolos ezért picit csíp. De ár-érték arányban megfelelő a minősége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

szonja

2012. március 28.

Imádom nagyon szép ! 535 színbe van nekem és nagyon jó az illata is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

Imádom nagyon szép ! 535 színbe van nekem és nagyon jó az illata is !

bunny00

2012. március 25.

Ketto is van belole, sajnos nem tudom melyik arnyalat, mert mar lekopott a tubusrol. (barackos, es pirosas). mindennapokra tokeletes, nagyon sokat hasznaltam mar es egyszeruen nem fogy ki. szerintem a nyc termekek kozul az egyik legjobb, a tobbi termektol egyaltalan nem voltam elajulva. az ara is jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 25.

Catti

2012. március 5.

A Tribeca Tangerine árnyalat van meg nekem :) Igazi tuttifrutti illat, nagyon kellemes :) A többi szájfényemhez képest kifejezetten tartós, persze újra kell kenni bizonyos idő után mint minden más szájfényt :) Gyönyörű fényt ad az ajkaknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

bunny00

2012. március 4.

nekem ket szinem van, egy barackos es egy lagy piros. amikor gyorsan csak valami szint szeretnek felvinni, mindig ezt hasznalom. ennyi penzert nagyon megeri. vennek meg barmikor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Niho

2012. február 10.

Nem tartós ezt sajnálom a legjobban...Mert szinte teljesen jó kis szájfény 500ftos árhoz képest és majdnem 10ml kapsz! Illata mint régen volt a Donald kacsás rágóé és mintha pici fahéj lenne benne....Színben az 532 Park Ave Punch(ha jól látom mert le kopott a betű xD)Szájon nagyon szép színe van alig észrevehető (matt)rózsaszín mintha meg csípte volna a hideg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

gracecelestil

2012. január 27.

528-as 5th Ave Frosting-ot kaptam. Nagyon szeretem. Könnyen adagolható és felvihető, szép csillogó eredményt ad. Kellemes gyümölcsös ízű. Ha elfogy, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

dory008

2012. január 13.

Nekem egy barackos árnyalatban van (Tribeca Tangerine), vizes hatású, nem annyira csillog, imádom az illatát, bár kicsit ragacsos. Akciósan vettem a Rossmannban kb 400 Ft-ért. A tubusáról hamar lekopik a felirat. Ár-érték arány nekem megfelelő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 13.

nettike

2011. december 12.

Nekem átlátszó és rózsaszín színben vannak, tartós ,jó illata van és még olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.