New York Color

Ár:   550 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2021. január 20.

Kiszerelés:   9,4 ml
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

vandino

2011. december 11.

Ár érték arányban nagyon jó, ha valakinek olcsó de nem gagyi szájfény kell a mindennapokra akkor ez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Kandi

2011. november 8.

Az átlátszó változatát vettem meg. Nagyon szép vizes hatásúan fényes, nem túl folyós, de nekem kicsit ragacsos. Az applikátoros szájfényeket jobban szeretem, valamint engem zavar, hogy picit "mentolos", ezért kap csak 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

gabbancs

2011. október 25.

Egy áttetsző barackos-csillámos darab van meg. Könnyű használni, kellemes viselni, szép fénye van, nagyon tartós, miután eltűnt a számról, a csillámok és némi szín ottmaradt. Nekem az egyik kedvenc mindennapi szájfényem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

azursatellite

2011. augusztus 17.

B'way Berry árnyalatban van meg. Csak azt sajnálom, hogy teljesen lekopott minden ezüst felirat a tubusáról, de magával a szájfénnyel teljesen elégedett vagyok. Könnyen használható, nem folyik mint általában az ilyen tubusok. Nem túl ragacsos, szép színei vannak, így nehéz volt a döntés :)) és az ára is kedvező. Nekem felszívódik vagy elpárolog :P még ha nem is nyalom le. Annyira tartós mint az összes hasonló szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.