New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online

marta.kisasszony

2014. október 24.

Nekem tok erzekeny a szemem, de ez a szemceruza tokeletesen mukodik. Vizvonalra hasznalom a feheret, kontaktlencsevel, nem karcolt, nem irritalt soha. Kelloen kremes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

quika

2014. szeptember 28.

Szürkém van, de nem használom, mert nagyon kemény, ezért nehéz szépen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

vwrita91

2014. szeptember 12.

Fehéret vettem meg mert le volt árazva, de használhatatlan :( Annyira kemény, hogy csak vési a szemem, de színe az nem lesz, csak morzsolódik. Nagyon sajnálom, hogy nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Hibiszkusz

2014. szeptember 11.

A Taupe árnyalat van meg, én eredetileg is szemöldök ceruzának vettem, és ebben a minőségében nagyon jól teljesít. Nehezen találok megfelelő színű cerkát a szemöldökömre, de ennek jó színe van, termézetes hatást kelt.
Szemhéjon alkalmazva eleddig megtagadta az együttműködést, de hátha egyszer ott is sikerül szóra bírnom.
4-est kap, mert ugyan nem tökéletes, de amire vettem arra jól bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 11.

4-est kap, mert ugyan nem tökéletes, de amire vettem arra jól bevált.

silver

2013. március 14.
Nekem a Taupe árnyalat van meg, ami egy világosbarna. Én szemöldökceruzának használom, és erre tökéletesen bevált, már harmadszor vásároltam újra. Egyetlenegyszer fordult elő, hogy eszembe jutott, talán ki kéne próbálni szemceruzának is, ha már az van ráírva :) Viszont úgy elég gyengén teljesített, ennél többet vártam volna tőle. Nincs valami erős színe.
Szóval, összegezve, szemöldökceruzának tökéletes, viszont szemceruzának gyengus, ezért csak 4-est kap.

2014. szeptember 6.
Mivel már több, mint másfél éve használom ezt a terméket, és lassan már minden fiókban/táskámban van belőle egy-egy tartalék darab, ezért úgy gondoltam, megérdemli, hogy kiegészítsem a véleményem.
Továbbra is legfőképp szemöldökre használom, de az utóbbi időben mégiscsak bevált szemceruzának is. Természetesen a színe nem lett erősebb, viszont pont ezért jöttem rá arra, hogy bátran kihúzhatom vele a szemhéjam alsó részét (az alsó pillasor tövénél) is, anélkül, hogy természetellenes, "körberajzolt" hatást érnék el. Korábban - a fekete szemceruzával szerzett kétes tapasztalataim után - nem próbálkoztam ilyesmivel, mert tartottam a pandamaci-effektustól, de ez a barna remek választásnak bizonyult. Egyszerűen mélyebb tekintetet varázsol, nagyobbnak tűnik tőle a szemem. Szóval mindenkinek ajánlani tudom, nagyon megszerettem ezt a ceruzát. 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

2013. március 14.

alexandra_domotor

2014. augusztus 24.

Szemöldök ceruzának szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Szemöldök ceruzának szuper!

macsek0728

2014. augusztus 18.

Nehéz vele a szemem kihúzni! Hegyezhetem, akkor sem fog! Ha megnézem a véleményeket hamarabb, akkor nem dobom ki a pénzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

csoknyom

2014. május 10.

Regen vettem egy feketet.. egyaltalan nem fogott, kukaban landolt. Penzkidobasnak tartom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

tuzki

2014. április 3.

Szemöldök ceruzának használom a 927 Taupe árnyalatot. Nekem tetszik, pont illeszkedik a hajszínemhez is. Tartósnak annyira nem tartós, de ennyi pénzt szerintem megér. A szemhéjon valóban nem nagyon látszik és nem fog, de a szemöldöknél jól lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

rencike666

2014. március 27.

Hát nekem sokszori hegyezés után sem fog rendesen. Nagyon nehezen tudom vele normálisan kihúzni a szemem, viszont ha sikerül akkor tovább fent marad mint az eddigi ceruzáknál. 400 ft-ért vettem a Rossmann-ban, nem volt drága de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.