New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online

minus8

2014. február 27.

Miota legeloszor kihegyeztem tokeletesen befogja az also vizvonalamat is. Nap vegere kicsit lecsuszik, de sztem megeri az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Szamócaa

2014. február 22.

Nem volt a kedvenc Maybelline szemceruzámból egyik közelemben lévő drogériában sem, úgyhogy gondoltam kipróbálom ezt. Kár volt megvenni! Mintha ki se húznám vele a szemem, szinte nem is fog, hiába húzom át sokszor! Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

NBetti2000

2014. február 17.

Nagyon rossz, nem fog a szememen de legalább a szemöldökömre jó. Nem volt drága úgyhogy nagyon nem zavar és amikor egyszer kifaragtam fele akkora lett :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Szucszsuzsu

2014. február 1.

Nagy mérete miatt vettem meg. Aztán mikor kipróbáltam, akkor egyszerűen nem fogott, úgy mint itt nektek is. De én hegyeztem rajta egyet, és valami vékony fóliaréteg lejött róla, és azóta rendesen fog, és elég krémes is. Ajánlom nektek is, hogy próbáljátok meg a hegyezést. A tartósságy nem az igazi, de nem is borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 1.

bbertie

2014. január 24.

Eredetileg H&M szemöldökceruzát kerestem, de mivel nem volt, "bosszúból" betértem a Rossmannba, és ez pont le volt árazva, gondoltam 300 Ft-ot megér. 927-es Taupe árnyalatot vettem meg.Egy kicsit lehetne világosabb a bőrömhöz, de így is elégedett vagyok vele.Hogy mennyire tartós, majd kiderül. Szemhélyamra semmit nem ér, de szemöldökceruzának megfelel.

Én is fehér színűt vettem meg vízvonalra, lehetne egy picit puhább, de összességében nem rossz, igaz én meg vagyok elégedve az NYC termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

hkitti

2014. január 4.

Nekem tetszik, a fehér színt használom belőle a vízvonalamon, és egész sokáig fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

szössz19

2013. december 30.

Wineherd véleményével tökéletesen egyet értek. Borzalmas. Nem fog, ha kinyomom vele az alsó vízvonalamat se látszik. Karcol, irritáló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

wineherd

2013. december 30.

Fehér ceruzám van. Még a szörnyűt se lehet rámondani, mert nem is fog! Kőkemény, csak karcolja a bőrömet.... Fogja a fene mindig melegítgetni. Legközelebb a feleakkora essence-t fogom megvenni, az legalább nyomot is hagy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Ms.Cat

2013. december 25.

Nekem egy fehér színű szemceruza van meg. Vízvonalra szoktam használni. Nem valami tartós, de pár óráig azért bírja. Elég olcsó volt, ezért 4 pontot megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 25.

vikcsi

2013. december 23.

Nekem a fekete van meg belőle, de nem igazán szoktam használni. Néha meg sem akarja fogni a vízvonalamat, ha meg mégis, akkor pár perc múlva mintha nem is használtam volna..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.