New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online

nagy.nikike

2013. december 23.

Nekem a fehér színű van meg, az optikai nagyítás éredekében vettem meg, és nekem bevált. Tartós, elég hosszú a ceruza szóval sokáig elég. Az ára nagyon kedvező, szerintem fogok több színt is venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Edit87

2013. november 21.

Fehérben van meg, de nem sok mindenre lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Fehérben van meg, de nem sok mindenre lehet használni.

Mozart

2013. november 21.

Azt hiszem nagyjából sikerült megbarátkoznunk. Bár vannak nála jobbak is. Nem fog mindig rendesen szóval csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 21.

MPetra

2013. november 14.

Szemöldökömre használtam, sötét barnát vettem. Tetszik a színe, eddig jó!

update: kihegyeztem, és teljesen jó, nem lett szálkás, semmi baja!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Szemöldökömre használtam, sötét barnát vettem. Tetszik a színe, eddig jó!

update: kihegyeztem, és teljesen jó, nem lett szálkás, semmi baja!:)

Forest

2013. október 17.

Szemöldökre vettem, de csalódás. Olyan mint egy zsírkréta, ahol van szemöldök ott csomóban felgyülemlik, ahol csak a bőrömre kenem ott hol fog, hol nem. Szemhéjra is próbáltam, nagyon erősen kellene rányomni, hogy látszódjon. Sajnálom, mert jó színe van, és hosszú ceruza. Akciósan vettem, már tudom miért volt leárazva.

A ceruza fája hegyezés után BORZASZTÓ! Szálkásan törik, azóta használni se tudom, nem közepen van a bél. A krém pedig kenődik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

timeej

2013. október 7.

Személy szerint meg vagyok vele elégedve: pont annyira krémes, hogy jól használható legyen, de nem maszatolódik. Nem irritálta szemem, és elég tartós is. (bár én vízvonalra nem szoktam kenni semmit, csak a szempillatöveimhez használom). Talán a hosszával van bajom, még mindig kilóg a sminktáskámból, de ezért nem vonok le pontot, tovább tart legalább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Maryetta

2013. szeptember 4.

Erről a szemceruzáról mindent tudok mondani csak jót nem . Barna színben vettem meg , vízvonalra használva nagyon csípte a szemem, szempillasor alatt kenődik, szemhéjra is használhatatlan, nem lehet vele egy vonalat se húzni mert törik és darabos,egyenletlen lesz az egész . szemöldöknél ugyan ez , maszatol nem tartós. Sötét füstös szem alá próbáltam bázisnak , de ehhez pedig túl kemény...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

x

2013. augusztus 25.

Eredetileg egy pontot akartam adni, mert szemceruzaként használhatatlan. Szemöldökre azonban megfelel, a Sable árnyalat pont jó a barna színeimhez. Mivel jó árban van és szemöldökceruzának teljesen alkalmas, megy a 3 pont.

Update: oké, akkor plusz egy pont. :D De csakis szemöldökre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Update: oké, akkor plusz egy pont. :D De csakis szemöldökre.

ReKata

2013. augusztus 22.

Csak 300 ft volt akciósan, így vettem egy feketét. Nem néztem meg a véleményeket előtte és most csodálkozom is, mert az átlag véleményekkel teljesen ellentétes a tapasztalatom. Elég puha, hogy kenni tudjam, de alig kenődik, pedig én mindig belenyulkálok és simán bír 4-5 órát. Az árának köszönhetően pedig tudok gyűjteni a szemkontúrtetkóra ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Gogo89

2013. augusztus 8.

Hűha sok egész jó véleményt látok amit nem nagyon értek mert ami nekem van fehérben az egyenesen használhatatlan....tényleg lehet selejtes vagy romlott vagy akármi de szörnyű. Igazából Bourjois fehér cerkát akartam de persze mért is lenne de gondoltam ezt kipróbálom elég olcsó és eddig egész jó véleménnyel voltam erről a márkáról. Az állaga mint valami gagyi zsírkréta. Nagyon kemény, azért is meg kellett szenvednem ,hogy egyáltalán kitudjam próbálni és végre fogjon de hát bár ne tette volna. Ronda ragacsos szaggatott vonalat húzott amit utána a kétfázisú sminklemosó is alig akart lemosni összeragadt göbökben jött le mint valami ragasztó. Lassan majd megtanulom a leckét hogy ha nincs amit épp keresek akkor se vegyek valami olcsóbbat helyette, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.