New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online

janka.s

2013. július 2.

Én is a dark brown árnyalatút használom a szemöldökömre már egy jó ideje. A Lovely hegyezős ceruzáját használtam előtte, de kipróbáltam ezt és tartósabbnak találtam, az ára is van olyan kedvező mint a Lovely-é. Szemceruzaként sosem használtam, de szemöldökre 5*-os. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Lotheg

2013. május 31.

Nekem a fehér van, még ezer éve vettem, amikor nem annyira foglalkoztam az összetevőkre, le volt árazva és akkora nagy volt, hogy úgy éreztem mindenképp megéri. Féltem, hogy nem éri meg az árát. Az összetevőit nem tudom ez zavar igazából ... :| Elsősorban igazából szemöldökhöz vettem, no nem minden napra, hanem jelmezhez, mert teljesen ,ás színű szemöldök kellet és a ragasztó fehér ceruza hármas mellett döntöttem, azóta meg van, de mivel olyan sűrűn ilyesmire nem használom, ezért vízvonalra szoktam. Egyébként mindkét funkcióra jó.Ha nem felejtem el a fehár szemcerka az összes sminkemnél szerepel, mert nincs túl nagy szemem, meg mindig fáradt is és ez plusz alvás órákat kölcsönöz látszólag, meg valamennyire nagyobbítja is a szemet optikailag. Egész nap szépen fennmarad.
Jaj és én szemüveges/kontaktlencsés vagyok.. mikor melyik, mindegyikhez kötelező darab a szemem egyébként nem bántja kontaktlencsében sem ... Bár ilyenkor nem mindig szoktam használni ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

cioccolata

2013. május 28.

Szemöldökre tökéletes (dark brown van meg). Szemceruzaként nem igazán, ahhoz nem kenődik elég szépen és sötéten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Nikike29

2013. május 17.

Két árnyalatom is van belőle, a sötétbarna dark brown, és a világos barna taupe. Mindekettőt szemöldökre használom, és nagyon elégedett vagyok velük! Mivel sajnos kevés a saját szemöldök szálam, így eléggé meg kell "rajzolnom", ami ezzel a ceruzával nagyon egyszerű. Tartós, nekem egész nap bírja, sokáig elég, mivel nagyon hosszú, és az ára is abszolut baráti! Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

horireni

2013. május 8.

Szükségem volt egy fehér szemceruzára, ez épp akciós volt 370 ft. Pure white névre hallgat, krémes a formulája nem karcol, vízvonalra, ill. szemöldök alá használom, nekem bevált, nem kopott le, fürdés után is ott volt a vízvonalamon, bár már megkopva, vagyis inkább halványodva. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte. Örömmel használom szinte mindennap, mert nem irritál és frissebbnek hat a tekintetem. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Cristine

2013. február 27.

Feketém van és haragszom is rá, mert többet vártam. Persze ebben az árkategóriám nem kellene csodákra számítani, amit ígér azt teljesíti. Felkenve szépen mutat, ügyesen lehet vele festeni. A legnagyobb probléma az a tartósság. Fél óra - 1óra múlva úgy néz ki, mint aki egész éjjel bulizott: lefolyik, elmaszatolódik és egy része el is tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Dottus

2013. január 17.

Én nemrég vettem, nekem nagyon tetszik és igazán szeretem!
Tény, hogy napközben 1-2x bele kell nézni a tükörbe, hogy nem kenődött-e el, de cseppet sem olyan vészes, mint a többi szemceruzáknál!
Szerintem az ára is tök jó, 500 Ft körül van.
Egyetlen bajom most, hogy nincs szemceruza hegyezőm, így most tompa, nem tudom használni, helyette tussal festek. De veszek majd hegyezőt, és akkor újra fogom használni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 17.

Én nemrég vettem, nekem nagyon tetszik és igazán szeretem!
Szerintem az ára is tök jó, 500 Ft körül van.

virike9

2012. november 4.

Barátnőmmel shopping day-t tartottunk és ennek keretében Rossmannba is beugrottunk, ahol eszembe jutott, hogy gyűlölöm az aktuális szemceruzámat és, hogy venni kéne helyette. Barátnőm ajánlotta, ezt a fajtát, hogy neki egy türkizes árnyalatú van és, hogy nézzem meg reggel óta bírja neki. Örültem ennek nagyon bedobtam a kosaramba... Hazaértem és akkor néztem meg itt Krémen a véleményeket...itt már nem volt akkora a vigyorom, de gondoltam, majd én megmutatom, hogy tuti ez a cerka... De sajnos csalódnom kellett... megpróbáltam kihozni belőle a legtöbbet, de negyed óra alatt elmászott a vízvonalról, begyulladt tőle a szemem :/ 500 ft a kukába... mondjuk szerintem szépen pigmentált fekete, és az is tetszik, hogy kicsit keményebb, mert könnyű lehet faragni (ezt sose fogom megtudni) és szép vonalat lehet vele húzni... Rá kellett jönnöm, hogy a Lorás sima fekete szemceruzám, amiről azt gondoltam, hogy kaki... jobban teljesít ennél! :/ kár érte a ceruza maga szép, árban is jó lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

petrush

2012. augusztus 27.

fehér van belőle, a 'keresem a tökéletes szemceruzát' project része volt a megvásárlása, de borzasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

varit

2012. július 1.

Nekem is a 924 In the Navy árnyalat van (sötétkék). A Rossman-ban vásároltam kb. 4-500Ft-ért. Nekem nem tűnik túl keménynek, az árához képest elég jó, bár napközben 1x javítani kell, mert kicsit elkenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.