New York Color

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: fairyfelicita, Módosítva: 2014. október 29.

Lelőhely:   drogériák, online

kisviol

2012. április 25.

Nem éri meg, megvenni! Nagyon kemény, semmi színe használhatatlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Nem éri meg, megvenni! Nagyon kemény, semmi színe használhatatlan!

ni89ta

2012. január 11.

Ár-érték arányban tökéletes. 400 forintért másfél-két szemceruzát kapunk, olyan hosszú. A vízvonalra jó, amúgy eléggé maszatolódik. Tény, hogy nem intenzív fekete, de ennyi pénzért szerintem megbocsájtható. Az árát megéri, még az is lehet, hogy újra veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

angela.labancz

2012. január 10.

Számomra nagy csalódás volt, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A feketét vettem meg belőle, és úgy terveztem mindennapi társam lesz. Ehhez képest alig vártam, hogy elfogyjon. Kemény, nehéz vele dolgozni, nem fed szépen és egyenletesen, a színe pedig messze állt a szép intenzív feketétől... Nem veszek többet az tuti:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Deni

2012. január 2.

Én 924-es In the Navy-t árnyalatot választottam, ami egy sötétebb, acélosabb kék szín. Maga a ceruza külsőre az a tipikus "vegyél meg" csomagolást kapta, elég hosszú, kb. 18 centi kupakostul, szóval elég szép darab.
Szagra olyan színes ceruza szagát érzem, nekem nincs ezzel bajom, valakit lehet, hogy zavarhat.
Állagra nagyon!! keménynek mondanám, szóval ha füstösebb hatású sminket készítek, nem ehhez fogok nyúlni, az fix. Én személy szerint alapként használom, ha sötétebb/kékesebb sminket készítek, ekkor teszi a dolgát, és szerintem elég tartós is. A vízvonalamon -akármennyire is erőlködöm- halott ügy használni, esetleg még szempillák tövébe lehet jó cucc, ha egyenes vonalat kell húzni. :D:D
400 Ft-ért vettem a Müllerben, annyit megér, de csodát ne várjon tőle senki. Egynek jó, de a többi színt tuti nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.