New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

Makeupaddict

2016. április 29.

Nem rossz de nagyon édes az illata... Nem finom. Amugy szep a fénye es rajtam egesz sokaig tart de kicsit ragad. Átlagosnak mondanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 29.

marryjane

2015. október 10.

Az egyik kedvec szájfényem. Ugyanis ebben a márkában van a legszebb narancsos árnyalatú szín és még az ára is kedvező. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

jane79

2015. szeptember 20.

Nagyon olcsó és szuper termék. Semmivel nem jobbak a drágább szájfények. Kétféle árnyalatban is megvan: 626 Peach Sparkle, 583 Toast of New York.
Illata kicsit édeskés, de abszolút megszokható. Minőség és ár kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Illata kicsit édeskés, de abszolút megszokható. Minőség és ár kiváló.

kimo

2015. július 31.

Nagyon szerettem. Az illata fantasztikus, az állaga is ideális, az ára pedig kedvező. Másban nem igazán jeleskedett a NYC, de ezek a szájfények jól sikerültek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

Tuszy

2015. július 3.

Szép csillogást ad a számnak, hatása tartós :) Nekem egy viszonylag sötétebb rózsaszín árnyalata van, legközelebb lehet világosabbat veszek :) és az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

vichikee

2015. május 27.

Egy közepesen csillogós barackvirág színűm volt belőle, aminek nagyon nagyon szerettem az illatát, meg azt, hogy csillogós szájfényhez képest egész tartós volt rajtam. Lehet újraveszem ,ha még van ez az árnyalat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 27.

manitia

2015. május 2.

Nagyon klassz, nem ragad túlságosan és mérsékelten csillog. Jó viselni. :) Akciósan vettem a rossmannban. Vásárlás közben böngésztem a krémmániát, hogy melyiket értékeltétek jóra. Azért vettem meg ezt, mert egyrészt sokan értékeltétek jóra, másrészt ezen volt védőfólia így tuti nem használta még senki előttem :D. Nekem a Bowery Blush árnyalat van meg, ez ilyen sötétesebb rózsaszín. Szép színt ad a számnak. A barack színű szájfényeket sosem használom, a túl világosakat dettó. :) Nem csalódtam, megérte!

Update: az applikátora egyszerűen istenijó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Update: az applikátora egyszerűen istenijó!

chimera86

2015. április 11.

Kedvencem! :) Finom cukorka illata van, vizes hatással fénylik és szájfényhez képest tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Kormó

2015. április 5.

Tartós, jó krémes, és egyszerűen gyönyörű felkenve! Igen, ragad, de szerintem pont ezért olyan tartós. Nekem a Prospect Pink van meg, és bár felkenve jóval világosabb (legalábbis rajtam), még így is imádom! Szerintem párszázas kategóriában a legjobb megoldás, ha szájfényre vadászunk. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

marcsi11226

2014. november 3.

Nem vagyok nagy szájfény rajongó, sőt azt kell mondjam, nem szeretem a szájfényeket, mert összeragasztják az ajkaimat, és természetellenes érzésem lesz tőlük. Ezzel ugyanez a gondom. Nagyon tetszik a színe (Prospect Pink), de maradok az ajakápolóknál, és rúzsoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.