New York Color

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2015. szeptember 15.

Kiszerelés:   7,2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Szuperfényes folyékony ajakfény csillámokkal.

trudee

2014. október 4.

Kb. 150 Ft-ért vettem egy kiárusításon a Rossmannban, amúgy nem annyira szeretem a NYC termékeit, mert nagyon sok közülük Kínában készül és kissé ódzkodok a kínai kozmetikumoktól. Ez a szájfény egyébként egészen jó termék, szép a színe, erőteljes, praktikus az ecset és nem tolakodó az illata. Nem szupertartós, de szívesen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

dessy

2014. július 27.

Nagyon szeretm. Viszonylag tartós jó árban van és az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Nagyon szeretm. Viszonylag tartós jó árban van és az illata is nagyon jó.

Lory

2014. július 26.

Mivel minden lekopott már a tubusáról,nem tudom melyik két árnyalat van meg:)Az egyik egy barackos szín,a másik pedig egy "hideg-rózsaszín". Előbbit nude szájfénynek vettem,annak teljesen jó,minden sminkhez felkenhető.A rózsaszín is tetszik,elég jól pigmentált,nem csak fénylik,rendesen van színe.Nekem egyértelműen ezek a típusú szájfények jönnek be,amik krémesen színeznek,nem pedig a vizes/nedves ajak hatásúak(na jó,én ezt zsírosbödön hatásnak szoktam mondani DDD)amik általában a tubusos,applikátor nélküli kiszerelésben vannak minden márkánál..Evést-ivást nem bírja ki,ahogy a többi szájfény sem,anélkül 3-4 órán át az ajkakon marad.Nincs ok amiért csillagot vonnék le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

illesbarbi

2014. július 25.

Nekem a 626-os peach sparkle árnyalat van meg. Nagyon tetszik a színe, és a benne lévő csillámok. Igazi nyári, csajos darab. Nem mondanám, hogy a legtartósabb, bár én egy szájfénytől sosem várom, hogy órákig a számon maradjon. Az applikátora viszont botrányosan rossz. Ezért kap egy csillag mínuszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

motoros_csaj

2014. április 2.

Szerintem jó! A színe nagyon szép, fényes, csillogós. Krémes állaga van. Nekem sokáig fent marad.
Árához képest meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Árához képest meg vagyok vele elégedve!

MissSz*

2014. március 22.

628 Fuchsia Dazzle
Nem is tudom.Az összes NYC termékekkel mindig úgy vagyok,hogy olcsó és viszonylag minőségi megoldás a hétköznapokra,amikor egyébként sem sminkelem szét magam. De nem vagyok elájulva tőlük. Viszont ez a szájfény valami mennyei és egyben sajnos ocsmány is. Imádom,mert élénk, vibráló színe van és használat után nem szárítja cserepesre a számat. Nagyon jól pigmentált,szuper csillámok vannak benne,fukszia és pink keveréknek tudnám behatárolni. Amiért odáig vagyok, az az, hogy szexi vizes hatású csillogást ad az ajkaknak. DE: ragad,mint az áááállat. Tyű,mintha mézet kentem volna fel. Hozzáérek és beleragadok. A hajam is persze. Rémálom a köbön. Viszont vagyok olyan machoista,hogy kèptelen vagyok megválni tőle,lepontozni szintén. Túl cuki ajkakat csinál nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

628 Fuchsia Dazzle

NBetti2000

2014. február 17.

Nem jó. Ragad és alig lehet felkenni. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

Nem jó. Ragad és alig lehet felkenni. Pénzkidobás volt.

jucyencore

2014. január 24.

Én a Prospect Pink árnyalatot választottam, de nem nagyon szeretem használni, mert nagyon ragad, már-már zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Ayani

2014. január 14.

Nem a legjobb, de annyira azért nem is rossz szájfény. A színei szépek, nekem egy világos rózsaszín árnyalat van meg, egészen jól bírja, szép szolid. Az aplikátora jól használható, szépen fel lehet vinni. Azonban nagyon ragacsos érzést nyújt az egész, ezt nem kedvelem benne egyedül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Natalka

2014. január 12.

Ajjaj, sajna nem vált be annyira...
Kár, h nincs a színpalettán csillámmentes darab, aki nem szereti ezt a fajta ragyogást, az felejtse is el ezt a szájfényt. De ez nem gond, ez látszik kívülről, ezért a legkevésbé csillámosat választottam, ami egyben a legvilágosabb szín is, a Brighton Beach Peach. Nagyon szép fénye és színe van, gondoltam milyen jó kis nude kence lesz. Sajnos a számon semmi, de semmi nem látszik, mint egy sima átlátszó szájfény. Kár, h nem olyan, mint a tubusban... De még ez sem olyan nagy hiba, erős a szám színe, sok mindenen átüt, nehéz színezni, és én nyúltam mellé a színválasztásnál, oké.
Viszont az első használat után, amikor visszatekertem az applikátort, akkor egyáltalán nem lehetett rendesen visszazárni. Nem tudom "bekattintani", simán lejárogat a teteje. Valószínű hibás darabot fogtam ki, ha más ilyet nem tapasztalt.
Nem ragacsos szerencsére, viszont nem is tartós. 4 órát volt rajtam igazítás nélkül, de ez alatt az idő alatt nem ettem, nem ittam. Fele beszívódott, a maradék meg összegyűlt az ajkak belső felén, ez kifejezetten lelombozó látvány :-/
Az illata tényleg mesés (vmire emlékeztet, de nem tudok rájönni, h mire :)), és amúgy nem egy katasztrofális termék, de jobbra számítottam.
A márka másik szájfénye, a tubusos verzió kicsit jobb.

Frissítés: Nem tudom mi ütött belém, de a mostani akciónál vettem még egy ilyen szájfényt, egészen összebarátkoztunk a gyönyházas-barackossal. A Rockefeller Red lett az áldozat, és meg is kedveltem pár nap alatt. Persze a hibák itt is hasonlóak: abszolút semmi köze a színnek a tubusban látottal (egész halvány pirosas, inkább csak az ajkak természetes színét hangsúlyozza), valamint a boltban volt olyan tubus, amiben csak úgy hemzsegtek a kis ezüst csillámok, de teljes meglepetésemre találtam egy olyat, amiben alig láttam (leültek talán a szájfény aljára..??), szóval ez nekem való. Kicsit jobban ragad, mint a többi szájfényem, de nem olyan vészes.
Egy szó, mint száz: egy erős közepest azért megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Ajjaj, sajna nem vált be annyira...
A márka másik szájfénye, a tubusos verzió kicsit jobb.

Egy szó, mint száz: egy erős közepest azért megérdemel!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.